Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bracia Pomocy !

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Mariusz Walczy

Witam,

Na początku chciałbym przekazać Wam wszystkim pozdrowienia od Maria.
    Chłopak jest teraz po dwóch kolejnych zabiegach, założenia specjalnego portu który umożliwi udrożnienie żył, oraz zabiegu oczyszczenia rany po amputacji.
    Jak wiadomo nie czuje się najlepiej, ale ma w sobie siłę do walki. W najbliższym czasie Mariusza czekają dwa cykle chemioterapii oraz kolejne operacje.

Trzymajcie za niego kciuki!

Legia Zone Sandomierz

Komentarz

Potwierdzenie wplat i podziekowanie dla wszystkich licytujacych w aukcjach dla Tomka. Dziekujemy!

http://tomaszgalka.blog.interia.pl/

U Mariusza brak jeszcze jednej wplaty na ktora czekam, ale do konca tygodnia kasa zostanie przelana, a sam Mariusz pewnie potwierdzi, jak wyjdzie ze szpitala. Z tego, co dzis mi mowil w sobote wyskoczy, choc na te chemie bedzie musial wracac. Jutro jestem u Niego w szpitalu, to po powrcie przekaze wiesci.
      Serdeczne dzieki dla wszystkich bioracych udzial w aukcjach z tego watku!

EDIT: Pozdrowienia od Mariusza dla wszystkich. lekko to On tam nie ma. Upał, mala klita dzielona z druga osoba, sam sie spocilem jak mysz. Ale chlopak usmiechniety, optymistycznie nastwiony do zycia i tak trzeba. Jak na boisku i trybunach - wiara w zwyciestwo i walka do konca!
      Ostatnio edytowany przez t2; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Strzałeczka wszystkim.

chciałbym odnotować wpłaty :
        za szal Śródmieście Południe 145zł 12/07
        za koszulkę Olimpii Elbląg po raz pierwszy 150 zł 14/07

Co do sprawy choroby ,która u mnie się strasznie pogmatwała , mianowicie nastąpiła regresja wznowa choroby . Nowotwór ulokował się na lewym płucu w postaci 5 zmian o wymiarach od ok. 0,02mm do 0.1cm . Zaczynam leczenie po raz kolejny, w poniedziałek podpisałem zgodę na przystąpienia do leczenia cystostatykami po raz 5 w życiu w ciąż mam nadzieję że ostatni. Jestem w tej chwili w trakcie 2 dnia podania chemii, wychodzę w sobotę. Przede mną jeszcze jeden cykl do podania 27/07 , po nim mam mieć badania kontrolne 10/08 (tomografie kontrolną) , a ok. 16-20/08 (wszystkie daty mogą oczywiście ulec zmianie ) jest przewidywany zabieg terakotami czyli otwarcia płuca lewego i wyczyszczenia go z tych pierdół. Następnie po zabiegu , dostaje kolejny cykl chemioterapia i czekam na wynik badania histopatologicznego od którego będzie zależne moje dalsze leczenie . Wszystkie zmiany martwe - kończymy leczenie. Zmiany żywe - walczymy dalej i je zabijamy kolejnymi chemiami .

Ciężko nie ukryć że sytuacja jest o 180 stopni inna niż oczekiwałem , zgłosiłem się na badania kontrole i zabieg rewizji rany która nie chciała się goić i wyszło zupełnie coś innego - płakać się chce !

Dzięki wielkie od wszystkich za wsparcie ! Dzięki Krótkiemu i T2 za odwiedziny w szpitalu , Dzięki chłopakom z OFMC za pogawędkę przy browarniczą miłego czerwcowego popołudnia.
        Dzięki za ogarnięcie aukcji ! Dzięki wszystkim którzy się włączyli do aukcji !

Pozdrawiam z łózka szpitalnego :/
        LEGIA ZONE SANDOMIERZ

Komentarz

Trzymaj się Mordeńko !
          www.wfs.fotolog.pl

Komentarz

Bez kitu Mari walcz.Jesteśmy z Tobą!

Komentarz

Koncz te chemie, nie ma ze boli - musi byc ostatnia i teraz my Cie zabieramy na piwo Bedzie dobrze, inaczej byc nie moze. Trzym sie Brachu, wszystko przed Toba, w koncu kiedys na te Lige Mistrzow za Legia trzeba bedzie jechac

Komentarz

Wielkie brawo dla osoby, która zdecydowała się przekazać koszulkę Olimpii do ponownej licytacji!

Mam nadzieję, że drugie rozdanie przyniesie jeszcze więcej hajsu. Panowie do dzieła

A dla Ciebie Mari, serdeczne życzenia powrotu do zdrowia, od całej Olimpijskiej braci.

Komentarz

Trzymaj sie powrotu do Zdrowia

Komentarz

witam.Wyslałem pieniązki dla Mariusza i dla Tomka.jesli w polu nazwa odbiorcy wpisalem nazwe banku i dane banku a dopiero w tytule-dla Mariusza Adamczyka czy przelew dojdzie?trzymajcie sie bracia.Pozdrawiam

Komentarz

Ja tylko przypomnę, że cały czas można przekazywać gadżety na licytacje dla obu naszych ziomków. Wczoraj po uroczystościach obchodów wybuchu Powstania kilka "giftów" zostało przekazanych. Aukcje allegro ruszą pod koniec miesiąca lub z początkiem września więc mili Państwo marsz do szaf
                      jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

Zamieszczone przez rolnik Zobacz posta
                        Ja tylko przypomnę, że cały czas można przekazywać gadżety na licytacje dla obu naszych ziomków. Wczoraj po uroczystościach obchodów wybuchu Powstania kilka "giftów" zostało przekazanych. Aukcje allegro ruszą pod koniec miesiąca lub z początkiem września więc mili Państwo marsz do szaf
                        Serdeczne podziekowania dla Rolnika za worek fantów na Kopcu. Mam tez prosbe. Wiele osob deklarowalo oddanie na aukcje dla obu chlopakow jakichs pamiatek. Ostatnie dni byly dla mnie dosc pracowite, wiec w przelocie dziekowalem i mowilem, ze jakos sie skontaktuje. Prawda jest taka, ze w tym calym zamieszaniu nie pamietam z kim i o czym gadalem (z wyjatkiem Jasina). Jesli moge zatem prosic, to dajcie cyne na priv.
                        Serdeczne dzieki rowniez dla Jarka z Tarchomina za szal i wlepki przeznaczone na aukcje i dla kolegi, ktory przekazal na ten cel szal Legii - Szmulki (przepraszam, ale uplynelo tyle czasu, ze nie pamietam kto to - niech sie odezwie - bo warto zeby legijny lud wiedzial, kto ma wielkie serce).
                        Aukcje wystawione beda wraz z zakonczeniem okresu urlopowego, bo teraz potencjalni nabywcy w duzej czesci odpoczywaja na wakacjach.
                        Jeszcze raz wielkie podziekowania dla wszystkich, ktorzy chca pomoc Mariuszowi i Tomkowi.

Komentarz

Krótkim żyj z tą auckją

Komentarz

Dorzucam:

Mariusz:
                            http://allegro.pl/item1178684333_smy..._mariusza.html

Tomek:
                            http://allegro.pl/item1178684349_smy...dla_tomka.html

Komentarz

2 dni do zakończenia aukcji z szalikiem i vlepkami Olimpii, a cena nie przekroczyła wartości sklepowej gadżetów.
                              Żyjemy mordy

Komentarz

a mógłby ktoś zoorientowany w temacie (t2 ?) napisać wogóle jak się czuje Mari ?
                                piro, wino i co ino!

Komentarz

Pracuję...
                                X