Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Droga powrotna

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Droga powrotna

tak se przeglądam ostatnią NL i ciekaw jestem czy Wam sie coś przytrafia podzczas powrotu z meczu. ja jak wracam tymi gruchotami 138 to na ślimaku zawsze tańczyma labada . tak żeby sie "wykoleił" :buhaha: i pierdolnął jakiegoś trabanta . ho: jak ta sprawa wygląda u was?
    Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda

!!! LEGIA WARSZAWA !!!

Hm tylko jak się wywróci to chciałem zauważyć że razem z wami w środku 8-

Komentarz

o to chodzi '8
      Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda

!!! LEGIA WARSZAWA !!!

Komentarz

nio tak, najlepiej to rozwalić wszystkie autobusy, będzie FUN, bo przecież rozwalanie własnego miasta to jest to co tygrysy lubią najbardziej.

Komentarz

Zamieszczone przez PRASKI
          o to chodzi '8
          I jeszcze chciałem zauważyć że jak np. autobus dachuje to mało kto to przeżywa (a na ślimaku istnieje taka możliwość że autobus przewróci się na dach, a nie tylko na bok) 8- .

Komentarz

Ale jak sie bawic to sie bawic drzwi wyjebac okno wstawić (czy jakos tak)
            A najlepiej to skomentował mój znajomy "kur... dzicz skaczą jak małpy po tych poręczach"
            Ale chłopaki trza przyznać że jak byłem młody i gupi to tez sobie skakałem jak ta małpka w autobusie tyle ze w 162, tylko chyba nikomu do głowy nie przychodziło zeby go przewrócić.
            Ale my teraz młodzież mamy :/

o i kawał mi sie przypomniał jak staruszka mówia ze młodzież to szkło je a druga sie pyta jakto szkło je ??? a ta odpowiada ze sama słyszała jak pannienka mówiła "wykręc żarówke to wezme do buzi" :buhaha:
            Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
            że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
            choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Na slimaku jak dobrze pojdzie to autobus nie tylko sie przewróci ale i spadnie za barierke.
              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

A'propos "mlodych lat". Nie wiem jak teraz, ale kiedys w "J" a poniej "520" nie brakowalo tzw. surferow, ktorzy mieli slabosc do jazdy na dachu. Albo podroze z flaga - jeden z delikwentow trzymal jeden koniec flagi przy otwartych drzwiach na koncu a drugi przy drzwiach przy kole... Pamietam, ze raz palkarze jadacy radiola polakomili sie plotno. Oj, dawne dzieje...

Komentarz

Zamieszczone przez Lolek
                  A'propos "mlodych lat". Nie wiem jak teraz, ale kiedys w "J" a poniej "520" nie brakowalo tzw. surferow, ktorzy mieli slabosc do jazdy na dachu. Albo podroze z flaga - jeden z delikwentow trzymal jeden koniec flagi przy otwartych drzwiach na koncu a drugi przy drzwiach przy kole... Pamietam, ze raz palkarze jadacy radiola polakomili sie plotno. Oj, dawne dzieje...
                  Surferów to ja jeszcze pamiętam, mam nadzieję że żaden nie spadł z autobusa.

Komentarz

Zamieszczone przez _Bart
                    A najlepiej to skomentował mój znajomy "kur... dzicz skaczą jak małpy po tych poręczach"
                    Ale chłopaki trza przyznać że jak byłem młody i gupi to tez sobie skakałem jak ta małpka w autobusie tyle ze w 162, tylko chyba nikomu do głowy nie przychodziło zeby go przewrócić.

o i kawał mi sie przypomniał jak staruszka mówia ze młodzież to szkło je a druga sie pyta jakto szkło je ??? a ta odpowiada ze sama słyszała jak pannienka mówiła "wykręc żarówke to wezme do buzi" :buhaha:
                    W 162 zawsze wesolo bylo! Niestety producent autobusow czyli Wegrzy nie wzieli pod uwage tych podskokow i kiedys jazda szybko sie skonczyla
                    bo podloga nie wytrzymala

Komentarz

Zamieszczone przez Harcerz
                      Zamieszczone przez _Bart

W 162 zawsze wesolo bylo! Niestety producent autobusow czyli Wegrzy nie wzieli pod uwage tych podskokow i kiedys jazda szybko sie skonczyla
                      bo podloga nie wytrzymala
                      Ja raz widziałem taką akcje . Było to po meczu podajże sparingowym z Grodnem . Wyjątkowo wracałem wtedy nie 151 tylko jakimś jadącym ostrobramską no i kiedy wysiadłem na przystanku obok przez dłuższą chwilę stał autobus ,wylegli z niego rozśpiewani kibice a on dalej stał . Polazłem dalej i wydaje mi sie że resory siadły )

Komentarz

nio niezle macie w tych autobusach ze kierowcy zatrzymuja sie i wolaja policja paranoja hehe! ale jebac ich ))
                        Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

w 520 raczej kierowcy spoko sie trafiaja ale zdazaja sie i tacy ktorzy w momecie kiedy tanczymy Labade zaczynaja po chamie hamowac...
                          "A gdy dzieci zapomną, że mieszkały w schronach,
                          Że widziały dni straszne, ponure i krwawe -
                          Niechaj tylko to jedna pamiętają o nas,
                          Żeśmy padli za wolność, aby była prawem!"

Komentarz

Zamieszczone przez ofek
                            w 520 raczej kierowcy spoko sie trafiaja ale zdazaja sie i tacy ktorzy w momecie kiedy tanczymy Labade zaczynaja po chamie hamowac...
                            A ostatnio 520 labady nie wytrzymał i musieliśmy wysiadać . Właśnie po meczu z GKS jechałem do metra 382 chyba i sie kierowca spoko zachował bo zamiast jechac na przystanek (przy wejsciu do podziemi) to sie zatrzymał i wypuścił nas jak najblizej metra na środku drogi

Komentarz

Ja zatłoczonymi autobusami po meczach zamierzenie wracam dopiero od niedawna jednak miałem już kilka śmiesznych akcji.
                              Po meczu z Widzewem jedną osobę wciągnięto przez okno do autobusu ponieważ drzwiami się już nie dało. Dobra była też akcja jak został rozmontowany panel kontrolny nad drzwiami i wszyscy wylegli z autobusu na środku zakorkowanej ulicy, udając się do metra. Takim sytuacjom zawsze towarzyszą śmieszne teksty. Najbardziej utkwiło mi w pamięci kiedy jeden "stróż prawa" władował się do autobusu, a ktoś zarzucił "A bilet to ***** masz?" :buhaha:
                              Nieznani Sprawcy

Komentarz

Pracuję...
                              X