Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nasze granice / FC, kibice Legii spoza W-wy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Radomiak na pewno będzie jutro trzymać kciuki za Legię. Mało jest w Polsce tak silnych antagonizmów jak radomsko - kielecki (nie tylko u kibiców !)
    bana mu , temu pestu

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi
      Sparing jest w Radomiu . A po Ząbkach to się nie dziwię, ze nie przyjechali (oficjalnie ), do W-wy ,zwłaszcza że mecz był w środku tygodnia. Zdarza mi się bywać w Radomiu i ze strony Zielonych zawsze spotykałem się z sympatią, dawniej radzili mi tylko omijać Planty. Stosunek zwykłych kibców R-ka do Legii jest zwykle pozytywny (część marzy o ponownej zgodzie z Legią, część nie ufa albo się obawia itd., niektórzy jeżdżą/jeździli do W-wy na mecze Legii, zwłaszcza pucharowe, także do Utrechtu i Gelsenkirchen; niewatpliwie nie znoszą za to Polonii W-wa '8 ), co nie zmienia faktu, że stosunki z nimi pełne były dziejowych zakrętów i są tam osoby, które za Legią nie przepadają. Broń nas nie lubi ale to w pełni zrozumiałe. Na szczęście są na wymarciu.
      Myslalem ze mecz bedzie u Nas ale jak w Radomiu to nawet lepiej,blisko i moze byc ciekawy wyjazd.
      Dobra juz nie rozmywam.

PS.Jeszcze tylko dodam ze Czarni nie maja kibicow.
      Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

• Proponuje odswiezyc temat bo ostatnio widze na forum wielu nowych ludzi z takich miejsc jak Kalisz,Lublin,Zyrardow itp
        Jak mozecie to opiszcie jak sie u was sytacja kibicowska przedstawia.

Komentarz

• na naszej stronie Wild Westu www.wildwest.prv.pl jest taki dział, który stworzylem miedzy innymi na podstawie wpisow tutaj - dzial Fan Cluby. Zapraszam do pomocy w celu uzupelnienia i aktualizacji tego dzialu. Czekam na jakies sesnowne i konkretne wpisy w tym temacie lub na fan clubowa skrzynke pocztowa - dziki.zachod@wp.pl

pozdrawiam

eLadamo
          Wild West
          Warszawa

Komentarz

• Zamieszczone przez kibol
            fun club Działdowo
            pozdrawia internautów
            podpis cyfrowy <--------
            ================
            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• ho: ho: ho:

"fun club" to agencja towarzyska
              bana mu , temu pestu

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi
                Zamieszczone przez kibol
                fun club Działdowo
                pozdrawia internautów

Hmmm ciekawe kto to jest ten fun ;-)

Komentarz

• Zamieszczone przez BBB
                  Proponuje odswiezyc temat bo ostatnio widze na forum wielu nowych ludzi z takich miejsc jak Kalisz,Lublin,Zyrardow itp
                  Jak mozecie to opiszcie jak sie u was sytacja kibicowska przedstawia.
                  w jakim sensie jak sie przedstawia ????

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

Komentarz

• Zamieszczone przez eLadamo
                    na naszej stronie Wild Westu www.wildwest.prv.pl jest taki dział, który stworzylem miedzy innymi na podstawie wpisow tutaj - dzial Fan Cluby. Zapraszam do pomocy w celu uzupelnienia i aktualizacji tego dzialu. Czekam na jakies sesnowne i konkretne wpisy w tym temacie lub na fan clubowa skrzynke pocztowa - dziki.zachod@wp.pl

pozdrawiam

eLadamo
                    Wild West
                    eLadamo śmiało do grona miast sympatyzujących z Legią możesz wpisać Ostrów Mazowiecką . Są tutaj kibice Widzewa ... Lecha , czy ŁKSu ( w mniejszym stopniu ) , ale możesz śmiało napisać ,ze Ostrów to typowe prolegijne miasto . O lechitach ,czy łkaesiakch nie musisz nawet wspominać w opisie...

Może być tak - typowe prolegijne miasteczko ,z delikatną widzewską szramą '8
                    you may try - (L) - but it won't die!
                    ITI GO HOME!!!

Komentarz

• w Lublinie sam Motor z kibiców .. Dużo 'niedzielnuych kibiców' Wisły , podejrzewam ze 3/4 z nich to na zadnym meczu nie było , z Legii jeżdzących znam chyba wszystkich , czyli..... niewiele :/
                      ALE wczoraj widziałem na czyms w rodzaju lubelskiej Chmielnej typa paradującego w szalu Legii co mnie zdziwiło strasznie

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

Komentarz

• Sochaczew większość to Legia, potem Łowicz sam Widzew (jeżdżę już tyle czasu a nikogo nie spotkałem), 30 km dalej Żychlin jest nas kilku staramy się w miarę regularnie jeździć ale żaden fc to z nas nie jest. Jak to powiedział chyba widzewiak z Łowicza fc to grupa zorganizowana (o fanie nie wspominając) a nie kilka czy kilkanaście kibiców. 20 km dalej Kutno chyba każdem w Polsce kojarzy się z jednym klubem :/ podobno jest tam kilku legionistów sam widziałem jedengo ( ale dzieciak na oko z 12 lat :fu: więc nie próbowałem zawinąć go na mecz). Podsumowując po Socho wyraźna granica chyba się kończy?
                        moja jedyna miłość to LEGIA !!!

Komentarz

• a wracając do Red Buls Widzewa to widziałem ich foto na dworcu centralnym w kalendarzu.
                          Jest ich dwóch (szefowie ) ale goście wyglądają na konkretnych, te twarze niejeden cios przyjeły a mimo to zawsze są ON TUR
                          moja jedyna miłość to LEGIA !!!

Komentarz

• odświeżam
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez norbert(L)
                              a wracając do Red Buls Widzewa to widziałem ich foto na dworcu centralnym w kalendarzu.
                              Jest ich dwóch (szefowie ) ale goście wyglądają na konkretnych, te twarze niejeden cios przyjeły a mimo to zawsze są ON TUR
                              hehe...

Faktycznie, na tym zdjęciu RB wyszli szałowo
                              WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
                              RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

• No to ja wtrące kilka słów o Kaliszu. Generalnie w mieście liczą sie 2 grupy kibiców :KKS Kalisz i Widzew. Kiedyś fani KKSu byli jednocześnie fanami Widzewa, kilka lat temu doszło do jakiegoś spięcia pomiędzy chuliganami obu klubow i ich drogi rozeszły się. Widzewiaków jest moim zdaniem około 20-30 (tych w miare jeżdżących)- są to ludzie troszke "bardziej wiekowi" od KKSu i o łagodniejszym usposobieniu. Kakaesiaków jest troszke więcej i to oni wiodą prym w mieście.
                                Teraz najważniejsze, czyli Legia w Kaliszu) Trudno określić ilu jest Legionistów, ponieważ nikt sie specjalnie z tym w Kaliszu nie obnosi. Nie tworzymy jednej grupy , osoby które pojawiają się na Łazienkowskiej robią raczej w pojedynke. Wiem ze w czasach gry Legii w LM jezdzilo kilkanascie osób. Ile z nich jeżdzi do dzisiaj nie mam pojęcia. Nas(mnie i kumpli) było 8, w tej chwili zostało nas 3. W Warszawie pojawiamy sie rzadko(raz czy dwa na runde) z racji obowiązków, odległości itd itp. No ale widzę że jednak jest nas więcej(m.in. kolega od flagi "Kowalczyka") więc moze w najblizszym czasie cos drgnie w Kaliszu.

Pozdrawiam

PS. Tak wogóle to witam bo to mój pierwszy post na forum)
                                Brakło weny twórczej-nie będzie podpisu.

Komentarz

Pracuję...
                                X