Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nasze granice / FC, kibice Legii spoza W-wy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jesli chodzi o to Krosno na Podkarpaciu,to z tego co wiem,druzyny Karpat juz nie ma,maja tam jakas inna druzyne -nazywa sie chyba Krosnianka czy jakos tak,Karpaty podobno zbankrutowaly ::
    Jak jeszcze istnialy to mialy zgode z Widzewem.Teraz (info z drugiej reki,mam kumpla na wydziale z Krosna,ktory jest chyba w temacie)podobno w Krosnie wszyscy kibicuja Legii,kibice Wisly czy Widzewa to podobno tylko pojedyncze przypadki.
    Jak cos to sie go popytam jak jest dokladnie.

Komentarz

• Teraz (info z drugiej reki,mam kumpla na wydziale z Krosna,ktory jest chyba w temacie)podobno w Krosnie wszyscy kibicuja Legii,kibice Wisly czy Widzewa to podobno tylko pojedyncze przypadki.
      :buhaha:
      lepiej nie pytaj...bo kolega w temacie chyba nie jest, a już na pewno nie w tym, o kórym rozmawiamy.

Komentarz

• Co prawda mowimy o naszym fan clubach ale mnie zastanawia jedna rzecz. Chodzi mi o dwie flagi- jedna Wisly-Warszawa,druga Lecha-Wiara w stolycy. Ciekawi mnie czym sie kierowaly te kluby robiac takie flagi. Mimo wszystko nie sadze zeby w Wawie byly jakies wieksze grupy kibicow Wisly czy tym bardziej Lecha ktory w ostatnich latach nie osiagal zadnych sukcesow. Bardziej to chyba uwidaczniaja sie kompleksy druzyn z krakowa i poznania. Inna sprawa to wlasciwie grupa ultra widzewa red bulls warszawa. Dziala ona juz dlugo a jeszcze nigdy nikt nie wyczail tej grupy w stolicy...
        Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

• 1)Wiara w Stolycy to nie fan club a fana studentow itp pochodzacych z Poznania ktorzy akurat pracuja/ucza sie w Wawie ale wciaz sa kibicami Lecha...

2)Natomiast ta druga flaga Wisly to porazka... Syrenka jest na odwrot... zreszta to podobno jest Fan club z Warszawy :/ tylko ze ich tam jest z 2... + ich panny (tylu przynajmniej siedzialo na luku przed meczem bo byli pierwsi tak na polgodziny przed reszta) a wiec skoro fan club to sa z Warszawy ale oczywiscie na meczu jechali na miasto swojego pochodzenia... ale sadze ze prawda jest taka ze sa to zwykle studenciki z krakowa ktore korzystajac z wislomanii probowali sie przylansowac nic wiecej...

Komentarz

• Zamieszczone przez Witor
            Pesto....chyba coś tam wiedza bo flaga Czarnych czasem tam wisi.
            Cracovia w ogóle jest dziwna z tymi zgodami.....całe południe:Sandecja, Tarnovia, Mielec, Czarni a dawniej jak jeździli do Krosna to do Sanoka najpierw uderzali bo jeszcze ze Stalą zgode mieli.
            Jeszcze GKS Tychy , Korona Kielce ho: a poza tym Arka Gdynia i Lech Poznań. Ufffff

najśmieszniej wyglądała ich zgoda z Koroną w kontekście zeszłorocznej walki o awans (i steku bluzgów w obie strony)

a Stal Sanok to chyba fan - club Lecha ?
            bana mu , temu pestu

Komentarz

• najbardziej smieszna to jest ich zgoda z polonia... po pierwsze jak ksp gralo z Wisla to chyba z 7 osob z Craksy laskawie sie pokazalo :buhaha: :buhaha: a na prestizowych derbach to chyba bylo ich zero :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Komentarz

• Zamieszczone przez szczepan
                1)Wiara w Stolycy to nie fan club a fana studentow itp pochodzacych z Poznania ktorzy akurat pracuja/ucza sie w Wawie ale wciaz sa kibicami Lecha...
                Dzieki za inforamcje bo tego nie wiedzialem. Ale i tak uwazam ze takie flagi sa robione troche na pokaz. Zeby wkurzyc"tych Warszawiakow niech zobacza ze Lech/Wisla ma kibicow wszedzie".A z ta flaga Wisly to faktycznie porazka...
                Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

• nie fc Lecha......a zgoda Kszoków.

Komentarz

• Zamieszczone przez m84
                    Inna sprawa to wlasciwie grupa ultra widzewa red bulls warszawa. Dziala ona juz dlugo a jeszcze nigdy nikt nie wyczail tej grupy w stolicy...

Haha :buhaha:

Red Bullsi śa w całej okazałosci w ostatnim kalendarzu kibiców Widzewa,ich fotka jest na wrzesniu

Wydaje mis ie ze chłoppaki mają wiele powodów aby sie nie ujawniac '8
                    A to ze nie zostali dygnieci,swiadczy o ich dobrej organizacji.
                    WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
                    RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez "Kiju

Haha :buhaha:

Red Bullsi śa w całej okazałosci w ostatnim kalendarzu kibiców Widzewa,ich fotka jest na wrzesniu

Wydaje mis ie ze chłoppaki mają wiele powodów aby sie nie ujawniac '8
                      A to ze nie zostali dygnieci,swiadczy o ich dobrej organizacji.
                      Byc moze i tak jest. Ja nie mam kalendarza Widzewa bo specjalnie mi na tym nie zalezy. Albo sa dobrze zorganizowani albo sie dobrze chowaja. Ale to oczywiscie nie jest dziwne...

Komentarz

• Zamieszczone przez Witor
                        Teraz (info z drugiej reki,mam kumpla na wydziale z Krosna,ktory jest chyba w temacie)podobno w Krosnie wszyscy kibicuja Legii,kibice Wisly czy Widzewa to podobno tylko pojedyncze przypadki.
                        :buhaha:
                        lepiej nie pytaj...bo kolega w temacie chyba nie jest, a już na pewno nie w tym, o kórym rozmawiamy.
                        Sorry a ty skad jestes i za kim :> ?
                        Jak wiesz lepiej to napisz jak sie przedstawia sytuacja w Krosnie.

Komentarz

• dośc obszernie na poprzedniej stronie opisałem sytuacje w Krosnie...
                          Widzew Łódź sie kłania

Komentarz

• A że tak zapytam - jak stoi Legia w Radomiu? Pytam z ciekawości w kontekście zbliżającego się meczu z Radomiakiem. Kiedys na trybunach Legii śpiewało się: Radomiaaaaczek, Radomiaaaaczek aejaejaooooo!!!
                            From flood into the fire
                            One thousand voices sing
                            We're in this together
                            For whatever fate may bring

Komentarz

• W zeszlym roku nie przyjechali na lige takze na sparingu tym bardziej bym sie ich nie spodziewal.
                              Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

• Sparing jest w Radomiu . A po Ząbkach to się nie dziwię, ze nie przyjechali (oficjalnie ), do W-wy ,zwłaszcza że mecz był w środku tygodnia. Zdarza mi się bywać w Radomiu i ze strony Zielonych zawsze spotykałem się z sympatią, dawniej radzili mi tylko omijać Planty. Stosunek zwykłych kibców R-ka do Legii jest zwykle pozytywny (część marzy o ponownej zgodzie z Legią, część nie ufa albo się obawia itd., niektórzy jeżdżą/jeździli do W-wy na mecze Legii, zwłaszcza pucharowe, także do Utrechtu i Gelsenkirchen; niewatpliwie nie znoszą za to Polonii W-wa '8 ), co nie zmienia faktu, że stosunki z nimi pełne były dziejowych zakrętów i są tam osoby, które za Legią nie przepadają. Broń nas nie lubi ale to w pełni zrozumiałe. Na szczęście są na wymarciu.
                                podpis cyfrowy <--------
                                ================
                                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Pracuję...
                                X