Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nasze granice / FC, kibice Legii spoza W-wy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez szczepan
    Zamieszczone przez Kiju
    Wychodzi na to ze w Sochaczewie koncza sie wpływy obydwu klubów,w strone Łodzi jest dalej Łowicz i Skierniewice ktore są prowidzewskie.

ale nie wiem czy az tak bardzo bo jak po miescie z Agrykola zapierniczalismy w koszulkach Legii to zadnych nieprzychylnosci nie bylo a wrec przyjazni ludzie... chociaz moze na to wplyw mialo to ze bylismy tak srednio grupa od 10 do 15 osob...

Zamieszczone przez m84
    Hmm dziwia mnie troche wypowiedzi o Wloclawku. Mam bardzo blisko dzialko i bylem tam prawie miesiac w te wakacje. Z kolegami chodzilismy w bluzach Legii po calym Wloclawku i Lipnie<Mien>. Nie bylo ZADNEGO problemu. Nikt nas nie zaczepial i nie mowil ze jest za widzewem czy lks. Predzej byli pozytywnie nastawieni do Legii. A zreszta jak dla mnie to w Lipnie i Wloclawku jak na razie kibicowanie i te sprawy sa na bardzo niskim poziomie!! Wierzcie mi jezdze tam dosyc czesto i troche sie orientuje w sytuacji...
    wiesz ja tez czesto bywa we Wloclawku, i nigdy nigdy nie widzialem nikogo w barwach Legii zadnych napisow, wprawdzie anty-legijnych tez nie widzialem ale jakby kibice byli uspieni... Wloclawek jest specyficznym miastem bo z racji polozenia jest w kregu Lodzkim (i LKS i Widzew) Plockim i Warszawski, do tego dochodzi mocny kosz oraz teraz 3 ligowa druzyna...
    jezeli ktoras z 4 druzyn pilkarskich (wymienionych wyzej) miala jakies spore sukcesy np.: wystepy w pucharze UEFA to napewno by zyskiwala... wiec m.in. Plock duzo stracil na odpadnieciu bo napewno jakby jakis ciekawy zespol trafilby im sie to osoby z Wloclawka napewno by przejechaly...
    Szczepan zgadzam sie w 100% ze we Wloclawku jakby nie bylo kibicow. Zreszta napisalem to w moim poprzednim poscie. Nie twierdze tez ze Wloclawek jest za Legia. Ale nie sa raczej nastawieni agresywnie do kibicow CWKS. Zobaczymy jak to sie ruszy po sukcesach Kujawiaka. Bo na razie radza sobie oni bardzo dzielnie w 3 lidze. Maja dosc mocengo sponsora i paru zawodnikow z pierszoligowym stazem ktorzy grali kiedys w Lechu. Chociazby np.Ryszard Remien czy mlody napastnik Klatt
    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Włocławek miał już kiedyś miejsce w II lidze (KUPIONE od Jagiellonki Nieszawa) , a skończyło się ogólnopolskim pośmiewiskiem- cztery nazwy w jednym sezonie (Kujawiak/Wisła/Włocłavia/WNTP) i wyniki typu 0:10.
      bana mu , temu pestu

Komentarz

Zamieszczone przez Pesto
        Włocławek miał już kiedyś miejsce w II lidze (KUPIONE od Jagiellonki Nieszawa) , a skończyło się ogólnopolskim pośmiewiskiem- cztery nazwy w jednym sezonie (Kujawiak/Wisła/Włocłavia/WNTP) i wyniki typu 0:10.
        teraz to inny zespol...

Komentarz

m84 oni graja na tym stadionie kolo Wislanina? kol cmentarza tak?

Komentarz

Moze tym razem bedzie inaczej? Moim zdaniem jest na to spora szansa. W kujawsko-pomorskim jest spore zapotrzebowanie kibicow na pilke nozna. Tam na wysokim poziomie jest zuzel<Apator,Polonia B-szcz>i koszykowka<Anwil>. Ale kibice tak naprawde moga sie wykazac na pilce noznej...Ja bede obserwowal co sie dzieje we Wloclawku
            Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Pesto sympatycy Legii sa niewatpliwie......ale pewnie o każdym mieście w Polsce można powiedzieć, ze są sympatycy Legii czy Widzewa np....za kibica danego klubu uznaje tego kto choć raz na jakiś czas pojawia sie na jego meczach, to, że powie, z ejest za Legią to za mało chyba...
              ...ja znam jednego takiego typa....chodzi w koszulce Legii, jest lub był w jakimś Waszym FC, czasami jeździ na mecze, wiem, ze był np. w Ostrowcu - jego uznaje za kibica Legii.
              ...natomiast pod koniec lat 80 była grupa sympatyków Legii...była ciekawa sytuacja na meczach Karpat, bo w młynie wisiały flagi Widzewa a na łuku flaga Legii.
              jest paru Wiślaków, prawdziwych......
              .....z racji bliższej odległości do Krakowa, faktu studiowania tam wielu Krośnian i sukcesów Wisły sporo telefonikowców jednosezowców....
              Krosno nadal jest prowidzewskie jak najbardziej głównie wśród starszych kibiców, na meczu z Lechem były z Krosna np. dwa samochody...... od czasu zerwania zgody, słabszej gry i duzej jednak odległości ta popularnośc na pewno spada i jak widze jakies koszulki WIdzewa to te z wolczanką i bakomą u starszych osób.

Czarni nie maja zgody z Polonią tylko z Cracovią.

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
                m84 oni graja na tym stadionie kolo Wislanina? kol cmentarza tak?
                Tak szczepan wlasnie tam miesci sie ich stadion. W sumie nawet nie najbrzydszy )

Komentarz

Czarni maja zgodę z Sandecją ,dlatego uznałem ich za zwolenników Polonii. A swoją drogą - pasowałoby zrobić sondaż na Cracovii. ciekawe jaki procent , zwłaszcza małolatów , wie że przyjaźnią się z Czarnymi Jasło ho:
                  bana mu , temu pestu

Komentarz

Zamieszczone przez Witor
                    eL Adamo skąd masz info o FC Legii w Krosnie?......
                    Z Krosna jest daleko, ale na pewno byli w tym roku na meczach z Lechem, teraz o ile pamiętam, na Wiśle też. DO Naszej Legii praktycznie co numer przychodzą listy, rysunki, maile i zdjęcie Legionistów z Krosna: Legia - rodzinnie, Legia w pieluchach i szaliku , Legia na wakacjach, Legia na stadionie Karpat itd. Także na pewno są, ale ze względu na odległość raczej ciężko się ich spodziewać zbyt często na stadionie. w Gorlicach chyba jeszcze sa ale raczej niezorganizowani, słyszałem tylko pogłoski zresztą.
                    Co do naszych z Włocławka i okolic, to maja oni swoją flagę i to bardzo konkretną, tyle że nie jest to flaga "Włocławek", tylko taka zwykła, z napisem innego rodzaju
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================
                    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• W okolicach Krosna bylem na wakacjach 2 lata temu. Poznalimsy tam paru kolesiow kotrzy byli do Nas-kibicow Legii-bardzo przyjaznie nastawieni. Na codzien kibicuja Karpatom ale trzymaja kciuki takze za Legie. Czy Krosno w koncu jest fan clubem Legii?

Komentarz

• Na TAK zadane pytanie musiałbym odpowiedzieć "nie" bo przecież w Krośnie są dość liczne grupy kibiców innych klubów. Natomiast tworzy się tam formalnie FC, a przynajmniej sami tak twierdzą
                        Może Kamyk mógłby coś więcej na ten temat powiedzieć, bo jechał z nimi w jednym pociągu do Warszawy na Lecha.
                        podpis cyfrowy <--------
                        ================
                        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Aha wiec tak to jest... W takim razie jezeli tworzy sie tam Fan Club to pozostaje zyczyc im jak najlepiej i zeby wszsytko sie powiodlo) Bo bedac tyle km od Wawy nie bedzie im latwo. Ale trzymajcie sie chlopaki<i dziewczyny)>z Krosna,powodzenia!!

Komentarz

• Zamieszczone przez m84
                            Aha wiec tak to jest... W takim razie jezeli tworzy sie tam Fan Club to pozostaje zyczyc im jak najlepiej i zeby wszsytko sie powiodlo) Bo bedac tyle km od Wawy nie bedzie im latwo. Ale trzymajcie sie chlopaki<i dziewczyny)>z Krosna,powodzenia!!
                            zresztą są 2 Krosna...w tym drugim też są Legioniści )
                            Warszawa

Komentarz

• Ciekawych rzeczy się dowiaduje o własnym mieście '8 Rafii, że piszą do NL i sla kase na wszelkie zbiórki wiem, bo widziałem....ale że jeżdżą nie.
                              No to niech Kamyk daje info, bo sam jestem ciekaw co to za chłopaki...

.....a zorganizowanego FC w Krośnie nei ma żadna drużyna, choć pare osób udziela się w e-Widzewie

Komentarz

• Pesto....chyba coś tam wiedza bo flaga Czarnych czasem tam wisi.
                                Cracovia w ogóle jest dziwna z tymi zgodami.....całe południe:Sandecja, Tarnovia, Mielec, Czarni a dawniej jak jeździli do Krosna to do Sanoka najpierw uderzali bo jeszcze ze Stalą zgode mieli.

Komentarz

Pracuję...
                                X