Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowy stadion - jaki?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nowy stadion - jaki?

Załóżmy, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i będziemy mieć nowy stadion. Jeżeli istniała by możliwość, że ty dokonasz wyboru jak on będzie wyglądał, to najbardziej przypominałby stadion?

Jak dla mnie Anfield Road... Moje marzenie, by na takim stadionie grała Legia.

Ja bym chciał Camp Nou...Wyrwał bym wszystko z korzeniami i wrzucił na miejsce starego...Ale jakoś żal dupę ściska...Nie wyobrażam sobie jednak nowego stadionu niż ten obecnie... 8o

Komentarz

Anfield Road to piekny obietk + infrastruktura i ta slynna trybuna The Kop. Zywa legenda.
      Ale nowczesnijeszym jest Arena Auf Schalke.
      22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

::
        Nieznani Sprawcy

Komentarz

Adiq tylko dlaczego niebieski?

A tak poza tym ze względu na niskie położenie nie można robić głebokich wykopów, co za tym idzie niz pod płytą nie będzie (np. parking). Ze względu na plany zagospodarowania miejscowego (narazie nieistniejące ale zapewne nie długo będą) nie może to być zbyt wysoka budowla, więc Nou Camp nie wchodzi w grę. Ostatnio oglądałem Bundesligę i trochę podobała mi się przebudowa stadionu FC Koln (choć własnie nie wiem czy nie za wysoki). Ja już dziś widzę że w pewnym momencie koniecznościa stanie się przeprowadzka na większy stadion (może Narodowy na terenie obecnego X-lecia).
          A co do koncepcji archtektonicznej... nie jestem architektem, ale dostrzegam różnicę między pięknym i funkcjonalnym budynkiem dopasowanym do otoczenia a szmirą.
          Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Komentarz

San Siro - ale to oczywiście nierealne żeby powstało coś takiego na Łazienkowskiej.
            No i mam dużą słabość do Westfallen Stadion Borussi. Strasznie mi sie podobaja te trybuny za bramkami.
            Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Anfield Road albo San Siro.Sam nie wiem który wybrać Ważne żeby trybuny były w miarę strome i były blisko boiska,tak gdzieś 2-3 metry od murawy.
              Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

a mi sie marza w stylu angielskim. stadion w prostokat. trybuny tuz przy murawie, otaczajace cale boisko i za bramka

Komentarz

Zadnych angielskich piknikowych stadionow. Nie trawie glupkowatych angoli siedzacych metr od linii bocznej. Bleeeee nawet flag nie mozna wywiesic.
                  Westfallen Stadion BVB to jest to. Ale realnie jak nam wywala cos takiego jak w Utrechcie to bede szczesliwy.

BVB zreszta bedzie miec nowy stadion, juz prawie jest w 100% gotowy

http://www.borussia-dortmund.com/?%9...%ECZb%E5%86%99

Komentarz

a wedlug mnie stadion powinie byc ladny , duzy i energo osczędny

a serio to powinien byc odpobny do Arenki Szalke , lub eStadionu Mestalla

Komentarz

Zamieszczone przez Adams_
                      Zadnych angielskich piknikowych stadionow. Nie trawie glupkowatych angoli siedzacych metr od linii bocznej. Bleeeee nawet flag nie mozna wywiesic.
                      Westfallen Stadion BVB to jest to. Ale realnie jak nam wywala cos takiego jak w Utrechcie to bede szczesliwy.

BVB zreszta bedzie miec nowy stadion, juz prawie jest w 100% gotowy
                      http://www.borussia-dortmund.com/?%9...%ECZb%E5%86%99
                      Wydaje mi się, że nie nowy tylko przebudowany. Co nie zmienia faktu, że zarówno w starym, jak i nowym wydaniu jest extra!
                      Przychylam się do zdania Ursyna - St. Jakob Park w Bazyleii! Chociaż niekoniecznie z zewnątrz i trochę za blisko murawy!

Komentarz

pomijajac nierealne obiekty - oto stadion jaki chcialbym zobaczyc na Lazienkowskiej - moje marzenie by zasiasc na takim wlasnie stadionie (stadion Servette Genewa- pojemnosc 30 000)

http://www.legialive.pl/graf/projekt14_m.gif

Komentarz

Zamieszczone przez Cube
                          pomijajac nierealne obiekty - oto stadion jaki chcialbym zobaczyc na Lazienkowskiej - moje marzenie by zasiasc na takim wlasnie stadionie (stadion Servette Genewa- pojemnosc 30 000)

Taki stadion i dla mnie by wystarczyl !
                          Pomyslcie jaki meksyk bylby gdyby orkiestra z krytej przywedrowala na Zylete. Kiedys w NL czytalem, ze jezeli Zyleta bedzie kiedykolwiek zadaszona to cala orkiestra sie przenosi (trzymam za slowo)
                          Boże spraw aby mi się tak chciało, jak mi się nie chce!

Komentarz

Ja natomiast uwazam, ze jak juz budowac stadion to taki zeby byl funkcjonalny i oprocz meczow pilkarskich mozna bylo na nim zorganizowac innego rodzaju imprezy. Moim marzeniem jest cos w stylu Saint Denis - Stade de France. Piekny, duzy stadion ze wspaniala widocznoscia nawet z najwyzszych rzedow (samemu sprawdzalem). Stolica=LEGIA potrzebuje stadionu z prawdziwego zdarzenia. Teraz niestety pozostaje nam tylko jedno popatrzec na fotki. :/

(L) Czarna eLka w kółeczku się mieni... (L)

Komentarz

Co do stadionu Borussi, to on wcale nie jest nowy, tylko ma wypełniane narożniki. Stadion jest naprwawdę ogromny, może chyba pomieścić z 80.000 ludzi. Dziwi mnie tylko skąd się bierze 80000 kretynów kibicujących BVB...

A co do naszego stadionu - poszukam fajnych fotek, to może znajdę stadion-marzenie. Tylko nie wiem czy mam szukać dla siebie jako ultrasa, czy jako emeryta :/ Bo za nim go wybudują to troche latek nam minie...

pzdr
                              *JKL*

Komentarz

Pracuję...
                              X