Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia kontra Partizan

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legia kontra Partizan

Sorki czy ktoś mógłby mi przybliżyć informacje nt. tego meczu... kiedy, o której i po ile bilety oraz od kiedy sprzedaż? Dzięki

http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=8086

Komentarz

Dzięki już wcześniej znalazłem, a co z biletami, coś wiadomo?

Komentarz

Chyba wstęp wolny...

Komentarz

wątpie mają być występy artystyczne, a po za tym jakoś muszą zapłacić za pobyt Partizana

Komentarz

Wapie aby wjazd byl za darmo, napewno beda chcieli cos zarobic. Tylko mam nadzieje, ze nie walna cen takich jak np. na Barcelone , chociaz nasi dzialacze sa nieobliczalni :fu:
            Boże spraw aby mi się tak chciało, jak mi się nie chce!

Komentarz

Zamieszczone przez HOOLSHWDP
              Wapie aby wjazd byl za darmo, napewno beda chcieli cos zarobic. Tylko mam nadzieje, ze nie walna cen takich jak np. na Barcelone , chociaz nasi dzialacze sa nieobliczalni :fu:
              Takich jak na Barcelonie na pewno nie będzie.Ja za miejsce na Krytej dałem 130 zł 8- Za darmo raczej tego meczu nie obejrzymy,ale ceny wysokie raczej nie będą.
              Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Coś mi łazi po głowie, że karneciarze mają wstęp wolny, ale zastrzegam, że mogę się boleśnie mylić, a nie mogę sobie przypomnieć, gdzie o tym czytałem
                podpis cyfrowy <--------
                ================
                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Napewno przyjedzie liczna grupa sympatyków z Belgradu . Partizan ma fanatycznych kibiców którzy bardzo dobrze jeżdża ( np. na mecz sparingowy swojej drużyny w Szwajcarii dotarło ponad 1000 kibiców Grobari { coprawda mecz był bodajże z Dynamem Zagrzeb a to Święta wojna Serbów ale jednak }gdzie wywołali zamieszki ). Ciekawe jak będą nsatawieni do fanów z Warszawy ? Mam nadzieję że na ten mecz będzie przygotowana jakaś oprawa która pokaże nasze możliwości przybyszom z Bałkanów.
                  CWKS Legia Warszawa to nasza Duma i Sława

Komentarz

Napewno przyjedzie liczna grupa sympatyków z Belgradu . Partizan ma fanatycznych kibiców którzy bardzo dobrze jeżdża ( np. na mecz sparingowy swojej drużyny w Szwajcarii dotarło ponad 1000 kibiców Grobari { coprawda mecz był bodajże z Dynamem Zagrzeb a to Święta wojna Serbów ale jednak }gdzie wywołali zamieszki ). Ciekawe jak będą nsatawieni do fanów z Warszawy ? Mam nadzieję że na ten mecz będzie przygotowana jakaś oprawa która pokaże nasze możliwości przybyszom z Bałkanów.
                    CWKS Legia Warszawa to nasza Duma i Sława

Komentarz

Czy Partyzanci przyjadą? Nie wiem. Co do meczu z Dynamem Zagrzeb to był mecz z Chorwatami a to wiadowe co znaczy po kilku latach wojny. Pożyjemy zobaczymy.

A co do zgody z Grobari (temat byłna forum, i oczywiscie nie nam o tym decydować) to wątpię bo wiem że dużo legionistów sympatyzuje ze Zvezdą, a także z Dynamem Zgrzeb (grupa BBB).
                      Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Komentarz

Zamieszczone przez Radio
                        A co do zgody z Grobari (temat byłna forum, i oczywiscie nie nam o tym decydować) to wątpię bo wiem że dużo legionistów sympatyzuje ze Zvezdą, a także z Dynamem Zgrzeb (grupa BBB).
                        ale z drugiej strony nie wszyscy kochają Den Haag, Zagłębie, Olimpię, Pogoń.......

z tym dużo to chyba przesada.to może byc 20 osób 30

Komentarz

A ja wam powiem ze i 10 bym dał zeby na meczyk wejsc
                          "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Zamieszczone przez Cipciuś
                            A ja wam powiem ze i 10 bym dał zeby na meczyk wejsc
                            i pewnie wiecej nie bedzie no moze 15 pln.. ale raczej powinno byc tanio..

Komentarz

Jak nie bedzie tanio to nici z duzej widowni. Poza tym fajnie
                              by bylo, gdyby Legia naglosnila jakos ten mecz. Bo na razie,
                              gdybym nie mial netu, to niewiele bym o tym wiedzial. 8-

Komentarz

Pracuję...
                              X