Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sekcyjni Fanatycy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Oto jest dzień...

Tyle radości, fanatyzmu i dobrego sportu nie widziałem dawno! Dziś swój pierwszy, historyczny mecz rozegrała futsalowa sekcja Legii. I tu się zatrzymam bo chciałem serdecznie pogratulować Emilowi za jego determinację. Osób, które się do tego przyczynily na pewno jest więcej, ale to on opowiedział mi historię jej powstania, którą mam nadzieję ktoś kiedyś rozwinie. Jak ta sekcja się rozwinie czas pokaże, ale dziś mieliśmy pełną hale, doping, oprawę i pewne zwycięstwo. To pokazuje jaki w tym sporcie jest potencjał!

Ja na mecz przyszedłem z synem. Młody ma dopiero lekko ponad roczek, ale co najlepsze takich szkrabów było dziś naprawdę sporo. Dzieciaki chętnie dopingowały, bawiły się w przerwie na parkiecie, a rodzice fajnie spędzili czas. Brzmi piknikowo? Trochę tak, ale to pokazuje, że na takie mecze można wpadać całymi rodzinami i jak ktoś myśli o zarażeniu młodzieży sportem dzięki Legii to mecze futsalu wydają się świetną opcją. Mecze są krótkie (gra się 2x20 min choć w praktyce wychodzi nieco dłużej bo czas jest zatrzymywany gdy piłka opuszcza pole gry), na łeb nie pada, na hali ciepło, obok sklepik a nawet legijne pamiątki.

Tego dnia poczułem się jak za starych, dobrych lat gdy jeździlo się na mecze kosza, siatki czy hokeja. Z autobusu wysiadały dziesiątki osób z barawami! Coś czego mi na maxa brakuje. Nikt nie idzie tam dla widowiska, gwiazd, ale dlatego że gra Legia, niezależnie od dyscypliny. Wraz z pierwszym gwizdkiem zaczął się głośny doping, który trwał do końca meczu w asyście bębna. I tu będą drugie podziękowania dla Sekcyjnych Fanatyków i wszystkich znajomych, którzy zadbali o odpowieni, kibolski klimat. Wiem, że czasy nie są łatwe, ale widząc wasze zajarane twarze i w was na pewno wróciła wiara, że na sekcjach może być kozacko Osobiste gratki dla "Przygody", który od jakiegoś czasu kręci doping na tych kameralnych, sekcyjnych eventach - tak trzymaj mordeczko!

Futsal Legii ma przyszłość. Ale każde wsparcie jest mile widziane. Jeżeli znacie kogoś kto chciałby stać się częścią tego zajebistego projektu dajcie znak. Chętnie was skontaktuję z odpowiednimi osobami, a wszystkich pozostałych zapraszam na kolejne mecze. Więcej info znajdziecie na stronie https://www.facebook.com/LegiaWarszawaFutsal/
    Ostatnio edytowany przez Bobicz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• "Drodzy Kibice!

Chcemy Wam podziękować za obecność i zajebistą atmosferę jaka panowała na hali podczas wczorajszego meczu. Było naprawdę kozacko!

Chcemy na dłużej zatrzymać się przy oprawie. Sekcja futsalu od dawna używa hasła #LegiaToLegia, a my postanowiliśmy z niego skorzystać i dołączyć do tego przekazu. Dosyć często słyszymy pytania, ze zdziwieniem, czy nam się tak chce, po co chodzić na sekcje itp. Można powiedzieć, że ta sektorówka jest odpowiedzią. Dla nas nie ma znaczenia czy padają gole na większą lub mniejszą bramkę, albo zamiast kopać piłkę to rzucają nią do kosza. Dla nas liczą się barwy, klub, oprawy, doping i wszystko to, co się dzieje na trybunach. Oprócz tego, na sekcjach można poznać wielu wartościowych ludzi. W skrócie, liczy się po prostu Legia! Nie piłka, nie kosz czy jakakolwiek dyscyplina. TYLKO LEGIA!

Na futsalu razem pokazaliśmy, jak zajebiście można się bawić na sekcjach. Mamy nadzieję, że już niedługo to powtórzymy, ale do tego jest potrzebne zaangażowanie każdego z Was! Dlatego już teraz zapraszamy Was na następne mecze sekcji. Warto! 😉

Jeszcze raz dzięki! Mocno Legia! 💪🏻

Ps1: oprawa została sfinansowana ze środków ze sprzedaży koszulek wyjazdowych
      Ps2: zdjęcie ze strony legionisci.com

Sekcyjni Fanatycy"

Wszystko co mamy to te trybuny szare - nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem

Kuchy King!

Komentarz

• Jest oficjalny powód dlaczego nie wspieramy 'masowo' np koszykarzy w przerwie Ekstraklasy?
        Zupełna cisza w temacie

Komentarz

• Jedynym powodem jest chyba to, że ludzie mają lekko wywalone na tego kosza czy ogólnie sekcje. Generalnie na każdym meczu ktoś jest, jakiś młyn się zbierze i tak to się kręci. 29 stycznia koszykówka wraca na Bemowo, może uda się coś ruszyć, aby to lepiej wyglądało.
          Wszystko co mamy to te trybuny szare - nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem

Kuchy King!

Komentarz

• Zamieszczone przez C.SF Zobacz posta
            Jedynym powodem jest chyba to, że ludzie mają lekko wywalone na tego kosza czy ogólnie sekcje. Generalnie na każdym meczu ktoś jest, jakiś młyn się zbierze i tak to się kręci. 29 stycznia koszykówka wraca na Bemowo, może uda się coś ruszyć, aby to lepiej wyglądało.
            Oby tak było bo słabo to wygląda w ostatnich latach, a my jako kibice Legii Warszawa powinniśmy zawsze sobie stawiać poprzeczkę wysoko i prezentować się dobrze nie tylko na stadionach, ale i halach A przede wszystkim to BYĆ i dopingować!
            A z utęsknieniem wspominam te czasy, te zimy jak działało się grubo nawet na hokeju!
            |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
            Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez C.SF Zobacz posta
              Jedynym powodem jest chyba to, że ludzie mają lekko wywalone na tego kosza czy ogólnie sekcje. Generalnie na każdym meczu ktoś jest, jakiś młyn się zbierze i tak to się kręci. 29 stycznia koszykówka wraca na Bemowo, może uda się coś ruszyć, aby to lepiej wyglądało.
              Wiem, staram się chodzić. Moje pytanie dotyczy zorganizowanych akcji, typu osiedlowa oprawa itp?
              Do wspomnanego meczu 29.01. jest 17 dni. Zdecydowanie wystarczy, żeby przeprowadzić mobilizację w celu zapełnienia sali - 1500 miejsc.

Komentarz

• To jest takie niestety zamknięte koło: mało ludzi = brak atrakcji na trybunach = mało ludzi. Koło, które naprawdę ciężko przerwać na meczach koszykówki (zmiana podejścia ludzi w stosunku do lat, kiedy hala była wypełniona po brzegi fanatykami, nie tak jak dzisiaj kibicami nba). Ten powrót na Bemowo, 29 stycznia jest okazją do kolejnej próby przerwania tego koła. My podejmiemy tego próbę, ale także każdy z Was może w tym pomóc. Trzeba namówić znajomego, wyciągnąć kumpla, najlepiej kilku i stawić się na Bemowie.
                Ostatnio edytowany przez C.SF; [ARG:4 UNDEFINED].

Kuchy King!

Komentarz

• "Drodzy Kibice!

W kalendarzu zima, za oknem jesień, piłkarze w Turcji, a liga nie gra. Wydawać by się mogło, że jedynie co nas czeka do momentu, aż zacznie się liga to oglądanie skoków narciarskich z komentarzem Przemysława Babiarza.

My jednak mamy dla Was coś lepszego! Pamiętacie takie czasy, gdy przychodziła zima, a niezliczone ilości kiboli Legii Warszawa zmierzały w stronę Obrońców Tobruku? Najwyższa pora, aby do tego wrócić! Lepszej okazji już nie będzie! Po bardzo długiej przerwie spowodowanej przebudową obiektu, koszykarska Legia wraca do swojej hali, na Bemowo.

Kibole, teraz naprawdę na serio, to jest ten moment, kiedy trzeba się wybudzić z zimowego snu i wypełnić naszą trybunę po brzegi! Razem mamy tam stworzyć to z czego przez długie lata sekcja koszykówki Legii Warszawa słynęła w Polsce i za granicami kraju i to pomimo, że przez długi czas graliśmy w 3 czy 2 lidze - niesamowity, fanatyczny doping, niezależnie od wyników i gry. Możemy Was zapewnić, że oprócz tego pojawią się dodatkowe atrakcje, które każdy kibic bardzo lubi. Do tego wszystkiego jesteście potrzebni Wy i każdy z Was z osobna - młody i stary, gruby i chudy, chodzący na Legie od 15 lat, jak i ten który dopiero zaczyna! Razem tworzymy jedność i razem musimy sprawić, aby dzień 29 stycznia zapisał się w historii jako jeden z najlepszych w historii bemowskiej hali.
                  Kiedyś była akcja "Pełny Stadion", była też akcja "Pełna Hala". Do meczu jeszcze sporo czasu, ale właśnie teraz namawiamy Was, abyście przyszli na najbliższy mecz i wzięli ze sobą przynajmniej jedną osobę, która nie zamierzała się pojawić. "Tylko" i "aż" tyle.

29 stycznia, godzina 20:00 - WRACAMY NA BEMOWO!" Sekcyjni Fanatycy

Kto posiada fejsbuki niech udostępnia ---> https://m.facebook.com/story.php?sto...59937414025923

Kuchy King!

Komentarz

• Szybkie pytanie: które sektory to bemowska Żyleta?

Komentarz

• Zamieszczone przez zukoju Zobacz posta
                      Szybkie pytanie: które sektory to bemowska Żyleta?
                      G i H, ale kupuj gdzie dostępne i przejdziesz

Kuchy King!

Komentarz

• Czy ktoś kto idzie na jutrzejszy mecz kosza mógłby kupić mi koszulkę meczową? Jestem na urlopie a zależałoby mi bo czytałem że będą w sprzedaży. Oczywiście zrobię najpierw przelew i się odwdzięczę. Dzięki

Komentarz

• Całkiem fajnie wypadł ostatni mecz - https://legionisci.com/news/80106_Re...a_jak_dom.html Mimo to, z tęsknotą się patrzy w dawne czasy, kiedy na hali byli sami kibice Legii, a nie zwykli fani dyscypliny sportowej. Żeby nie kończyć posta ze średnim przekazem, to jeśli każdy mecz wyglądał jak ten środowy to było by naprawdę dobrze

Kuchy King!

Komentarz

• Legia Warszawa Futsal - Grinbud Ks Gniezno

NIEDZIELA O 18:00 – 20:00
                            ulica Gładka 18, 02-172 Warszawa, Polska

Wejście na mecz na podstawie rezerwacji biletu drogą mailową. Prośba o przesyłanie zapotrzebowania na bilety na adres: jaroslaw.kaniewski@legiafutsal.com

https://www.facebook.com/events/246708353382217

Komentarz

Pracuję...
                            X