Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Do Drogiej ŻYLETY i Nietylko

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Bonhart
    Zamieszczone przez KróLegia
    Ja jestem kolejny na NIE ponieważ melodia kojarzy się z kościołem... 8-
    Ktora melodia ci sie tak kojarzy do diaska! '8
    No ta Barki Noego
    Jeszcze powinniśmy sie złapać za ręce i bujać.... 8-

Komentarz

Zamieszczone przez mike
      piosenka ok.
      ale potwierdzam wypowiedz ktoregos z przedmowcy, ze powinno sie opierac na wiekszych hiciorach, ja proponuje Moonlight Shadow z tego chyba nic nie ma? a na Shalke orkiestra (Shalke, nie nasza) tak ladnie to grala Ruszcie baniakami i wymyslcie jakiegos ryma na Moonlight Shadow
      Slyszalem R. - bylo 2 Zielisnki 2 Sokolowski i sporo osob tak spiewalo, a inni niech sobie przeczytaja w NL (tak jak post wyzej - niech ktos sie zwroci do nich z uprzejma prosba o wydrukowanie tego)
      Sporo spiewalo ale slyszalem niejednego typa ktory spiewal "dwie bramki Zielinski, dwie bramki Saganowski" lub cos w tym rodzaju :fu: :fu: :fu:
      Teraz kiedy jest to naglosnienie, mozna to wykorzystac i niektorym uswiadomic. No i odspiewac na przyklad przed meczem. Niestety niektorych nie da sie inaczej nauczyc :/

Komentarz

No ta Barki Noego
        Ufff... juz myslalem ze kojarzy ci sie tak "w tramwaju jest tlok" :buhaha: :buhaha: :buhaha:
        Kurde... tydzien temu bylem w kosciele i nie slyszalem

Komentarz

No ta Barki Noego
          Ufff... juz myslalem ze kojarzy ci sie tak "w tramwaju jest tlok" :buhaha: :buhaha: :buhaha:
          Kurde... tydzien temu bylem w kosciele i nie slyszalem
          ROTFL . Wyobraz sobie, ze na rozpoczecie mszy wierni spiewaja:
          W pociagu jest tlok
          w tramwaju jest tlok
          Wierni do kosciola jada

Komentarz

Zamieszczone przez mike
            piosenka ok.
            ale potwierdzam wypowiedz ktoregos z przedmowcy, ze powinno sie opierac na wiekszych hiciorach, ja proponuje Moonlight Shadow z tego chyba nic nie ma? a na Shalke orkiestra (Shalke, nie nasza) tak ladnie to grala Ruszcie baniakami i wymyslcie jakiegos ryma na Moonlight Shadow
            Slyszalem R. - bylo 2 Zielisnki 2 Sokolowski i sporo osob tak spiewalo, a inni niech sobie przeczytaja w NL (tak jak post wyzej - niech ktos sie zwroci do nich z uprzejma prosba o wydrukowanie tego)
            Ja mogę się zwrócić tylko jaką wersje ustalamy??? Co z Saganowskim? Nie może być: dwie bramki Zieliński i dwie Saganowski?
            Only You

Komentarz

Zamieszczone przez yusta
              Ja mogę się zwrócić tylko jaką wersje ustalamy??? Co z Saganowskim? Nie może być: dwie bramki Zieliński i dwie Saganowski?
              Jak zaczynałem chodzić na Legie to było: "Dwie bramki Majewski, dwie bramki Topolski" - a to byli przecież obrońcy - więc Ziel też może być - czemu nie?
              From flood into the fire
              One thousand voices sing
              We're in this together
              For whatever fate may bring

Komentarz

Mnei tam nei przeszkadza, że to się kojarzy z kościołem. W koncu Arka Noego to nie jest schola! (patrz:chór koscielny)... błogosławione browary warszawskie to moim zdaniem trochę co innego, bo nabijanie sie ogółem z mszy... podobnie jak "idzcie ofiary z koscioła..." zresztą, nieważne.
                Ej - to trzeba faktycznie kombinowac jakieś takei hiciory stare i przerobić. Nowe tez mogą być.... np. do "zawsze tam gdzie ty" mozna cos fajnego wymyslec. albo nie wiem, 'show must go on' (np. hej legia goooool).. Dobra, kombinujmy drodzy Państwo!
                Pozdrawiam!
                Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia nie chcę być tym, co nie ma nic do powiedzenia
                /Chillout squad/

Komentarz

Zamieszczone przez ange(L)
                  Zamieszczone przez emde
                  Nie boje sie gdy ciemno jest serce na Legie prowadzi mnie...
                  to jest super :+:
                  Faktycznie...Mi tez sie podoba ! '8

WOLNOŚĆ RÓWNOŚĆ BRATERSTWO
                  "Jedno miejsce. jeden klub - LEGIA WARSZAWA"

Komentarz

Jeszcze komunie wprowadzmy i kazanie.A o opłatach na tace nie zapomnijmy.Nie porównujcie Błogosławionych browarów bo R i jacyś inni wrzucają jakięś "cycki Kaśki Figury" "krasule leppera" itp.A jak to powstawało to wrzucano kibicowkie txty.
                    TRADYCJA POKOLEŃ

Komentarz

A co sadzicie o melodii "Amazing Grace" tylko spiewanej nieco szybciej
                      iz klaskaniem? Czy nie bylaby to dobra melodia na jakas fajna piosenke?

Komentarz

przeciez mamy juz kilka przyspiewek (ja kocham Legię la....,goool hej legia gol hej legia gol hej legia gol!!!,Legiaaaa Warszawaaaa aejajao...) do tego dojda zwykle piosenki i juz mamy caly repertuar.Mi osobiscie sie nie podoba nie wiem co w niej jest takiego fajnego
                        Zawsze wierni i oddani My z Łukowa Legii fani...!!!

Komentarz

Pracuję...
                        X