Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Do Drogiej ŻYLETY i Nietylko

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

To jest nie do zrealizowania... Ewentualnie spiker na stadionie może pomóc.

Komentarz

Zamieszczone przez Bonhart
      Sorrki moze troche nie na temat, ale tez o przyspiewkach -
      - uwazam ze powinno sie wrocic do spiewania starego dobrego hitu "W tramwaju jest tlok... itd". I wreszcie rozwiazac problem strzelcow bramek w tej piosence, bo po "CWKS do boju Legia Warszawa" zawsze nastepuje jakis belkot :fu: Proponuje: "dwie bramki Garcia i dwie Saganowski i Legia ma Mistrza Polski" Zamiast Garcii moze byc Svitlica, chyba ze sie wypnie i wyjedzie. Co wy na to?

Na meczu z Górnikiem Łeczna R. kulturalnie wywrzeszczał że śpiewamy "...Zieliński i dwie Sokołowski..." o ile go dobrze usłyszałem bo siedziałem dość daleko.

Komentarz

i tak nic nie przebije cziłały (czy jakoś tak ) :fu:
        Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda

!!! LEGIA WARSZAWA !!!

Komentarz

Zamieszczone przez Labec
          Sorrki moze troche nie na temat, ale tez o przyspiewkach -
          - uwazam ze powinno sie wrocic do spiewania starego dobrego hitu "W tramwaju jest tlok... itd". I wreszcie rozwiazac problem strzelcow bramek w tej piosence, bo po "CWKS do boju Legia Warszawa" zawsze nastepuje jakis belkot :fu: Proponuje: "dwie bramki Garcia i dwie Saganowski i Legia ma Mistrza Polski" Zamiast Garcii moze byc Svitlica, chyba ze sie wypnie i wyjedzie. Co wy na to?

Na meczu z Górnikiem Łeczna R. kulturalnie wywrzeszczał że śpiewamy "...Zieliński i dwie Sokołowski..." o ile go dobrze usłyszałem bo siedziałem dość daleko.
          O! Ja siedzialem pewnie jeszcze dalej bo slyszalem tylko jakies beczenie megafonu. Dla mnie moze byc Zielinski i Sokolowski byleby cos ustalic. Ja osobiscie uwazam ze ta przyspiewka chociaz leciwa jest naprawde ekstra.

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
            Co nie do zrealizowania??? 8- Trzeba tylko na kazdym meczu zaspiewac to kilka razy i bedzie gitara Oczywiscie ze ten co to zapoda krzyknie tez co spiewac. Tak jak podobno robil to Rozyk. Wiecej wiary, dobry czlowieku! '8

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
              Co nie do zrealizowania??? 8- Trzeba tylko na kazdym meczu zaspiewac to kilka razy i bedzie gitara Oczywiscie ze ten co to zapoda krzyknie tez co spiewac. Tak jak podobno robil to Rozyk. Wiecej wiary, dobry czlowieku! '8
              Tak, tak, ja się drę, co innego, typ po lewej, co innego, człowiek po prawej jeszcze inaczej, a dookoła to już armagedon. '8

Komentarz

uff wreszcie ten durny net zadziałał.
                piosenka a raczej to jedno zdanie mi się nie podoba.zdecydowanie fajniej brzmią przyśpiewki z basketu bądż "Legia gol ale ale" z gorzyc.
                nie lubię arki.nieważne czy to gdynia nowa sól czy noego.

Komentarz

Zamieszczone przez Labec
                  ja siedzialem blisko i potwierdzam, ze uslyszales dobrze . i nawet fajnie to wychodzilo na Lecznej jak wszyscy podchwycili.
                  Za to wczoraj czeski film kazdy swoje.
                  Ja kocham Legie, lalalalalala.....

Komentarz

Zamieszczone przez peabe(L)
                    Zamieszczone przez Labec
                    ja siedzialem blisko i potwierdzam, ze uslyszales dobrze . i nawet fajnie to wychodzilo na Lecznej jak wszyscy podchwycili.
                    I o to wlasnie chodzi - kibice nie sluchaja samych siebie tylko rycza wnieboglosy. Ja w wiekszosci wypadkow mam wrazenie, ze u nas ilosc rzadko przechodzi w jakosc. Dlatego wlasnie mysle, ze mogloby cos zmienic wprowadzenie kilku bebnow. W Hiszpanii to zdalo egzamin, a tam sa wieksze stadiony, wiec dlaczego u nas ma sie nie sprawdzic?
                    Btw. pamietam jak przyjechala Vicenza i prowadzacy doping Wloch mial super megafon, ktory bylo slychac na calym stadionie. A tego szajsu przez ktory zapodaje Rozyk w ogole nie bylo slychac (przynajmniej tam gdzie ja siedzialem). Moze warto by to zmienic?

Komentarz

Zamieszczone przez peabe(L)
                      Zamieszczone przez Labec
                      I o to wlasnie chodzi - kibice nie sluchaja samych siebie tylko rycza wnieboglosy. Ja w wiekszosci wypadkow mam wrazenie, ze u nas ilosc rzadko przechodzi w jakosc. Dlatego wlasnie mysle, ze mogloby cos zmienic wprowadzenie kilku bebnow. W Hiszpanii to zdalo egzamin, a tam sa wieksze stadiony, wiec dlaczego u nas ma sie nie sprawdzic?
                      Btw. pamietam jak przyjechala Vicenza i prowadzacy doping Wloch mial super megafon, ktory bylo slychac na calym stadionie. A tego szajsu przez ktory zapodaje Rozyk w ogole nie bylo slychac (przynajmniej tam gdzie ja siedzialem). Moze warto by to zmienic?

Mądre słowa- to że Różyk korzysta z megafonu można tylko zobaczyć bo napewno nie usłyszeć! No chyba że sie stoi gdzieś b. blisko niego.

Komentarz

ilosc w naszym przypadku zdecydowanie nie przeklada sie na jakosc /przykladem-wyjazdy/ z kazdym sezonem coraz gorzej u nas z dopingiem.
                        ja na Ksp siedzialem na 'i' i spiewalem '...Zielinski i 2 Sokolowski ' a wszyscy w okolo spiewali 'la la la la la la i Legia ma Mistrza Polski'

pozdro.
                        Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Zastanawialem sie ostatnio nad tym "w tramwaju jest tlok".
                          Moze mozna by poprosic kogos z NL, zeby wydrukowali co
                          spiewac. Duzo ludzi ich czyta, moze wiec trafiloby to do szerszej
                          rzeszy stadionowych krzykaczy '8
                          Pozdrawiam
                          Dzis dajmy z siebie wszystko!

Komentarz

piosenka ok.
                            ale potwierdzam wypowiedz ktoregos z przedmowcy, ze powinno sie opierac na wiekszych hiciorach, ja proponuje Moonlight Shadow z tego chyba nic nie ma? a na Shalke orkiestra (Shalke, nie nasza) tak ladnie to grala Ruszcie baniakami i wymyslcie jakiegos ryma na Moonlight Shadow
                            Slyszalem R. - bylo 2 Zielisnki 2 Sokolowski i sporo osob tak spiewalo, a inni niech sobie przeczytaja w NL (tak jak post wyzej - niech ktos sie zwroci do nich z uprzejma prosba o wydrukowanie tego)

Komentarz

Ja jestem kolejny na NIE ponieważ melodia kojarzy się z kościołem... 8-

Komentarz

Zamieszczone przez KróLegia
                                Ja jestem kolejny na NIE ponieważ melodia kojarzy się z kościołem... 8-
                                Ktora melodia ci sie tak kojarzy do diaska! '8

Komentarz

Pracuję...
                                X