Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Do Drogiej ŻYLETY i Nietylko

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

...
    Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

dla mnie hujowka - jestem na NIE
      Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

z kosciolow to zdaje sie "wyprowadzil" piosenke Litza wraz ze swoim ulubionym zespolem Warka Noego
        tekst moze i ok, ale kojarzy sie z kosciolem i arka n. wiec moim zdaniem odpada.
        22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Nawet dobre,no niezłe..
          "nie boje się gdy ciemno jest blask jupiterów prowadzi mnie"
          WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Zamieszczone przez RaDeQ
            Wierzcie mi na słowo Bracia Legionisci że to ja wymyśliłem
            Całkiem sam ją wymyśliłeś?!No zdolna bestja z Ciebie!U nas już od dawna było:"Nie boję się gdy karny jest,Norbert Tyrajski poradzi se"

Komentarz

Zamieszczone przez Nova
              Zamieszczone przez RaDeQ
              Całkiem sam ją wymyśliłeś?!No zdolna bestja z Ciebie!U nas już od dawna było:"Nie boję się gdy karny jest,Norbert Tyrajski poradzi se"
              no i Litza jest Poznaniakiem wszystko jasne.
              22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Arka Noego to nie to samo co kościół, a piosenka jest .... zabawna w tym wykoniu, rok temu paru kolesi śpiewało ją w stronę karetki pogotowia po jakimś meczu.

Do śpiewania stadionowego - raczej nie.
                For those about to rock,
                I salut you!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Keleborn
                  Arka Noego to nie to samo co kościół, a piosenka jest .... zabawna w tym wykoniu, rok temu paru kolesi śpiewało ją w stronę karetki pogotowia po jakimś meczu.

Do śpiewania stadionowego - raczej nie.
                  Może nie to samo, ale faktem jest, że śpiewa piosenki religijne lub nawołujace do religijności.
                  A już całkowitym przegięciem, jest wg mnie, piosenka "błogosławione browary warszawskie". Pamiętam jak ktoś zarzucił: "błogosławione browary warszawskie i błogosławione wędki teleskopowe" Qrwa to jest po prostu żałosne. Jak słyszę to na stadionie to się nie przyłączam do śpiewu i kwituje to milczeniem. Głupota.
                  Legia
                  wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

ja z reguly spiewam tylko blogoslawione bro... bo reszta to wybitny fristajl glupoty

Komentarz

Zamieszczone przez zajączek
                      Zamieszczone przez RaDeQ
                      a niepodoba to chyba tylko tobie na 9 osób więc niejest tak źle
                      1. A kiedy ją może wymyśliłeś? A może po prostu kilka osób wymyśliło ją niezależnie od siebie?
                      2. Już nie tylko mnie. Jest nas już 3
                      3. W tym, że mi się nie podoba chodzi mi o melodię (jeszcze raz powtarzam, śpiewa się ją w kościołach), a nie treść.
                      Już jest nas ośmiu

Komentarz

Jak dla mnie to jest troche zbyt banalna, taka jest moja opinia. Rownie dobrze mozemy ulozyc cos na wzor Apelu Jasnogorskiego itd. itd. Najlepiej jesli melodia piosenki ktora spiewamy byla badz jest jakims hiciorem!

To tyle!
                        Chociaż ciężki jest czas, PZPN gnębi nas
                        Będą będą kibice za Legia szli,
                        Nie pokona nas już nikt.

Komentarz

abstrahujac od spraw religijnych, to uwazam, ze sama melodia tej przyspiewki jest taka niestadionowa.
                          brakuje jej mocy, jesli wiecie co mam na mysli

jestem na nie
                          Ja kocham Legie, lalalalalala.....

Komentarz

nawiazujac do linku z tematu o humorze (http://www.lech.poznan.pl/news/lech.mpg) proponuje piosnke..
                            "A wszystko to bo LEgie kocham i nie wiem jak bez ciebie moglbym zyc" :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Komentarz

Zamieszczone przez Ursyn
                              Jeżeli to ma być śpiewane na stadionie to jestem zdecydowanie na nie, a jeżeli ktoś ma chęć sobie to śpiewać we własnym gronie (Łęczna ) to luzik.

A czego my nie spiewamy jak pochlejemy ...zadna piosenka nam nie straszna :buhaha:

Komentarz

Sorrki moze troche nie na temat, ale tez o przyspiewkach -
                                - uwazam ze powinno sie wrocic do spiewania starego dobrego hitu "W tramwaju jest tlok... itd". I wreszcie rozwiazac problem strzelcow bramek w tej piosence, bo po "CWKS do boju Legia Warszawa" zawsze nastepuje jakis belkot :fu: Proponuje: "dwie bramki Garcia i dwie Saganowski i Legia ma Mistrza Polski" Zamiast Garcii moze byc Svitlica, chyba ze sie wypnie i wyjedzie. Co wy na to?

Komentarz

Pracuję...
                                X