Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wisła "sparodiowała" nasz pokaz rzymskich ogni z L

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez ro(L)niq
    A tak w ogóle to mój pierwszy post na tym forum :szampan:
    Witamy serdecznie

Komentarz

Zamieszczone przez ro(L)niq
      Nikt normalny chyba nie potrafi zrozumieć wiślaków. Wiele razy udowodnili, że pod względem kibicowskim nadają się tylko na drzwi do lasu, a ta akcja jest tego kolejnym przykładem (których zobaczymy jeszcze z pewnością wieeeeeele).
      Nooo.., bez przesadyzmu
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

to chyba najglupszy temat na tym forum....

Wisla sparodiowala??? hmm poprostu odpalili rzymskie ognie, to ze my to odpalilismy to juz nikt inny nie moze? nie badzcie smieszni...

Komentarz

W zasadzie to też różne kluby się kłocić kto pierwszy odpalił race 8- - a chyba nie o to chodzi. Różne pokazy pirotechniczne są obecnie częścią kibicowania i nie ma co wytykać tego kibicom innych klubom.

A co do xerowania, to razi mnie tylko przejmowanie motywów flag.

Pieśni to są zwykle przerabiane popularne melodie i zreguły wstawia się nazwę własnego klubu (oczywiście raziła by mnie np. przeróbka "jak długo na Wawelu" na np. "jak długo na pałacu kultury" , ale ostanio przerabiane są najprostsze motywy "aojajao" czy też "sialalala" + nazwa klubu).

Komentarz

Pieśni nie od dziś są niemal standartowo podobne na wielu stadionach , mnie natomiast razi przerabianie typowych kawałków które stworzyli kibice danego klubu przez ''innych'' ( czarna eLka w kółeczku = biała gwiazda fuj na niebie... czy mistrzem polski jest wisła 8- ) lub Warszawska okupacyjna piosenka którą na Legii śpiewa sie słowami które każdy zna '' w tramwaju jest tłok ... ''
            co również mozna ostatnio usłyszec w pewnym miescie...
            :/

takie rzeczy potrafią drażnić
            Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Coraz trudniej jest o oryginalnośc i nowatorskie pomysły,dlatego pewne rzeczy będa sie dublowac u wielu ekip.
              Co do piosenek to wiele ściagamy z europy,z niektorymi naprawde cięzko jest dojśc kto je wymyslił.U nas częsteo jest śpiewane Broendby,tzn. nazwalismy tak ten element dopingu bo tam w Kopenchadze je usłyszeliśmy,lecz zapewne nie jest to wymyslone przez Dunczyków.

A co do Widzew jest Mistrzem Polski to nie lubie tego kawałka bo kojarzy mi sie z Legia i wolałbym aby nie był u nas spiewany.

Co do "Cały stadion-odpowiada" to faktycznie najpierw chyba pojawiło sie u nas.

Hasło z flagi Discovery-jestesmy zawsze tam,gdzie nasz Widzewek gra-nie zostało chyba zkserowane od was,projekt powstał juz jakis czas temu,a jaki macie repertuar na wyjazdach trudno nam wiedzieć 8-
              W kazdym razie nikt z nas nie slyszał o takim haśle na fladze bo wtedy wymyslilibyśmy inne.Nikt nie lubi sie powtarzać.

ps.
              Ostatnio wieszając flage Przeket Sportowy chyba z nimi zadarliście i juz dzisiaj troche wam pojechali(Poloni tez).
              WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
              RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Kempes
                Pieśni nie od dziś są niemal standartowo podobne na wielu stadionach , mnie natomiast razi przerabianie typowych kawałków które stworzyli kibice danego klubu przez ''innych'' ( czarna eLka w kółeczku = biała gwiazda fuj na niebie...
                hmmm a nie bylo czasem tak: Biala Gwiazda na niebie = czarna eLka w kołeczku??
                bo akurat kawalek z Biala Gwiazda na niebie to pamietam odkad zaczalem chodzic na Wisłe - 1988 - czyli musiala byc juz wczesniej spiewana

Komentarz

Ja znam jeszcze jedną wersje "czarnej elki" '8

Coglin,wydaje mi sie ze jest to piosenka Legii...choc moge sie mylic
                  WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
                  RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Kempes
                    W tramwaju jest tlok spiewalo sie na Pogoni juz na poczatku lat 80 wstawiajac tylko na koniec rozne nazwiska pilkarzy... pamietam wersje 2 bramki Ostrowski 2 bramki Turowski ... nie wiem kiedy zawedrowala na twardowskiego ale nie wszystkie kluby ja moga zaspiewac ... bo nie wszedzie sa tramwaje Lechia se moze zaspiewac w trolejbusie ;P
                    Jeden Klub, Jedna Miłość, Jedna Wiara
                    POGOŃ SZCZECIN Dla Niej Chwała

Komentarz

"Czarna eLka" jest niestety adaptacją śpiewki Lechii ("dwa kolory w trójkącie się mienią"), gdy mieliśmy zgodę na przełomie lat 1980/90. Pamiętam, że jeszcze ok. 1990 na Łazienkowskiej śpiewano... "trzy kolory w trójkącie się mienią".

Co do "tramwaju", to jest to zdecydowanie nasz text, przejmowany przez zgody - na pewno Pogoń i Radomiak ("... kibice z Radomia jadą, pół literka tu, pół literka tam - wiadomo Radomiak Radom"). Nie pamiętam, jak tam w Sosnowcu.

Pzdr.
                      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Zamieszczone przez Stone
                        ""trzy kolory w trójkącie się mienią".

Pzdr.
                        Czerwien-Zielen-oraz Biel...
                        Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

zieleń, biel i czerwień... :+:
                          Wrocław moim miastem, Śląsk moim życiem

Komentarz

Pracuję...
                          X