Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc dla osób zatrzymanych po meczu z Polonią!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legion.1916
    odpowiedział(a)
    Mnie uniewinnili, a o innych osobach baba nie chciała mi przez telefon powiedzieć wprost, między wierszami, u wszystkich tak samo. Najlepiej zadzwoń tam i zapytaj o siebie 422255183. Wyrok prawomocny.

Zostaw komentarz:

• Onerowiec
    odpowiedział(a)
    Panowie wie ktoś jak wygląda sprawa w Pabianicach??

Zostaw komentarz:

• steadfast jazz
    odpowiedział(a)
    Czy ktoś mógłby napisać, jakiej mniej więcej wysokości wyroki pozapadały w Grójcu?

Zostaw komentarz:

• LuckyL
    odpowiedział(a)
    Na Śródmieściu kolejny akt cyrku - będą sobie puszczać filmy "z wydarzenia". Ktoś coś podobnego miał ?

Zostaw komentarz:

• marekinfo
    odpowiedział(a)
    Weź idź do prawnika za 200 zł na poradę Ci rozwiążę taki problem od ręki od razu

Zostaw komentarz:

• Bobas
    odpowiedział(a)
    Zostałem w tej sprawie prawomocnie skazany. 1500 zł grzywny. Kurwy

Zostaw komentarz:

• Siwex
    odpowiedział(a)
    Mam pytanko.
    Kolega ma kilka pytań, ale go nie ma teraz z nami.
    Czy ktoś z szanownych Panów miał sprawę w Mińsku?
    I jak to się zakończyło.
    Jakby co piszcie na priv.
    Ostatnio edytowany przez Siwex; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• stary wyga
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez yossarian1916 Zobacz posta
    Zanim zaczniesz pouczać, naucz się pisać po polsku, dobrze?
    Przepraszam ,ale jak mówię do mojego iPhona, to nie stawia znaków przystankowych.
    Co mądrego wniosłeś do tematu ? Napisz, dobrze !

Zostaw komentarz:

• yossarian1916
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez stary wyga Zobacz posta
    na Marszałkowskiej jest parę grup więc jak nie wiesz to nie wprowadzaj ludzi w błąd ...
    Zanim zaczniesz pouczać, naucz się pisać po polsku, dobrze?

Zostaw komentarz:

• stary wyga
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez yossarian1916 Zobacz posta
    Jeżeli dobrze pamiętam, dopiero co ruszyła na Marszałkowskiej.
    na Marszałkowskiej jest parę grup więc jak nie wiesz to nie wprowadzaj ludzi w błąd ...

Zostaw komentarz:

• Xth
    odpowiedział(a)
    To raczej nie to. Na pierwszej sprawie byłem ze 2 lata temu.

Zostaw komentarz:

• yossarian1916
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Xth Zobacz posta
    Przyznam szczerze, że przez ostatnie miesiące, albo może i lata olałem totalnie sprawę.
    Może ktoś wie jaki jest status sprawy ze Śródmieścia dla listy osób zaczynając od Sergiusza P. kończąc na Krzysztofie S? Albo w jaki sposób można się o tym dowiedzieć.

Druga sprawa czy ktoś mógłby przybliżyć w kilku słowach o co chodzi ze skargami na przewlekłość?
    Jeżeli dobrze pamiętam, dopiero co ruszyła na Marszałkowskiej.

Zostaw komentarz:

• PeCe
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Xth Zobacz posta
    Przyznam szczerze, że przez ostatnie miesiące, albo może i lata olałem totalnie sprawę.
    Może ktoś wie jaki jest status sprawy ze Śródmieścia dla listy osób zaczynając od Sergiusza P. kończąc na Krzysztofie S? Albo w jaki sposób można się o tym dowiedzieć.

Druga sprawa czy ktoś mógłby przybliżyć w kilku słowach o co chodzi ze skargami na przewlekłość?
    Mówiąc w skrócie, jak za długo Cię ciągają po sądach i nic się nie dzieje, to ze względu na upierdliwość tego procederu masz możliwość powalczyć o zadośćuczynienia za ową upierdliwość.

Zostaw komentarz:

• Xth
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• LuckyL
    odpowiedział(a)
    składajcie skargi na przewlekłość postępowania, na dzień dobry dostajecie 1k zadośćuczynienia, temat załatwiają papugi z ul. Łuckiej w porozumieniu z SKLW. Jak zwykle, im więcej osób złoży skargę, tym lepiej.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X