Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc dla osób zatrzymanych po meczu z Polonią!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• stary wyga
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Tomas Zobacz posta
    Ciekawie za to w Grójcu. Jedna osoba uznana za winną (800zł grzywny), wobec 3 osób sędzia "warunkowo umarza postępowanie na okres 1 roku próby" + po 500zł na jakąś fundację + koszty sądowe po ok. 300zł. Reszta uniewinniona. Takie warunkowe umorzenie zaciera się w KRK po 1,5 roku...
    Jakaś ***** kpina odwołujcie się od tego.

Zostaw komentarz:

• Cinuś
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Cinuś Zobacz posta
    Mam prośbę. Posiałem gdzieś kontakt do adwokata, który ogarniał nam zaskarżenie na opieszałość. Czy możecie podać mi do niego, jego kancelarii kontakt?
    I do kogoś od nas, z Legii kto to ogarniał.
    Podbijam bo sprawa dość ważna.

Zostaw komentarz:

• kami(L)ek1916
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Tomas Zobacz posta
    Ciekawie za to w Grójcu. Jedna osoba uznana za winną (800zł grzywny), wobec 3 osób sędzia "warunkowo umarza postępowanie na okres 1 roku próby" + po 500zł na jakąś fundację + koszty sądowe po ok. 300zł. Reszta uniewinniona. Takie warunkowe umorzenie zaciera się w KRK po 1,5 roku...
    Warunkowe umorzenie faktycznie znika z krk po 1,5 roku (czyli 1 rok próby plus pół roku na wykreslenie) aczkolwiek trzeba pamiętać że ten okres liczy się w tym przypadku od uprawomocnienia sie wyroku plus co wazne od zapłacenia tych 500 zł i kosztów sądowych. W świetle prawa ktoś kto ma warunkowe umorzenie jest osobą niekaraną i nie ma problemu z uzyskaniem zaświadczenia o niekaralości.

Zostaw komentarz:

• Cinuś
    odpowiedział(a)
    Mam prośbę. Posiałem gdzieś kontakt do adwokata, który ogarniał nam zaskarżenie na opieszałość. Czy możecie podać mi do niego, jego kancelarii kontakt?
    I do kogoś od nas, z Legii kto to ogarniał.
    Ostatnio edytowany przez Cinuś; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Tomas
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Sosen
    odpowiedział(a)
    Radom niewinni. Teraz ruch po stronie prokurat.

Zostaw komentarz:

• elo1231
    odpowiedział(a)
    Urop przysluguje Tobie, także przedstaw pismo i masz dzień wolny. Ja jutro śmigam do Mińska.

Zostaw komentarz:

• simohayha
    odpowiedział(a)
    siemano, jak to jest z tymi sprawami, warto isc w ogole? Bo z urlopem ciezko, a nie wiem czy czas tracic. Jutro Minsk rusza, i sie zastanawiam czy jechac w ogole. pare lat temu uniewinnili, potem odwolanie smiecia, na koniec przeniesienie do Minska.

Swoją drogą moze mi ktos na pw napisac jak wyglada taka sprawa i ile trwa?

Zostaw komentarz:

• LuckyL
    odpowiedział(a)
    jeżeli chodzi o śródmieście, to przełożone na 28.04 bo prokurator sobie nie przyszedł.
    ale generalnie, jeżeli nie chcesz składać wyjaśnień to nie musisz przychodzić w ogóle.

Zostaw komentarz:

• stary wyga
    odpowiedział(a)
    podbijam

Zostaw komentarz:

• stary wyga
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez mayestic Zobacz posta
    Jutro jeszcze kwiecień a z mojego harmonogramu wynika, że sprawa była dzisiaj. Ktoś coś?
    Chodzi oczywiście o kwiecień ...
    Na wezwaniu mam 14.04.2016
    Jak ktoś się pojawi w co wątpię to dajcie znaka na priv.

Zostaw komentarz:

• mayestic
    odpowiedział(a)
    Jutro jeszcze kwiecień a z mojego harmonogramu wynika, że sprawa była dzisiaj. Ktoś coś?

Zostaw komentarz:

• stary wyga
    odpowiedział(a)
    Wybiera się ktoś jutro (14.04) na Marszałkowską na godz. 10 rano ?
    Ostatnio edytowany przez stary wyga; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• wojdi33
    odpowiedział(a)
    W Grójcu odbyla się wczoraj ostatnia rozprawa. 14.04 o 12 będzie ogłoszony wyrok, który oczywiście przyjdzie też pocztą.
    Jak coś to priv.

Zostaw komentarz:

• pan_nikt
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez LegijnyPatriota Zobacz posta
    Jak jest ze sprawami na których rozpatrywana jest apelacja prokuratury od wyroku uniewinniającego? Warto się stawić czy raczej nie ma po co?
    Ja się nie stawiłem, a wyrok uniewinniający został podtrzymany.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X