Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc dla osób zatrzymanych po meczu z Polonią!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• bedzie cyrk, bo bedą oskarzac tych co sie nie przyznali, a gro ludzi ktorzy sie przyznali na pierwszym posiedzeniu sadu bedzie zmieniac zeznania... powodzenia im zycze, chociaz z drugiej strony w ta bezstronnosc sadu to ja po swoim zazaleniu nie wierze. w skrocie wygladalo to tak:
    sedzina lat ok 35 40,

jak wygladalo przejsciepod stadion?
    szlismy spokojnie chodnikiem...
    spokojnie?
    tak
    i nawet SPIEWÓW NIE BYLO?!?!
    byly ale co to ma do rzeczy??
    ja tu zadaje pytania.....
    .....
    co w takim razie powinna zrobic policja pana zdaniem jesli nie zatrzymywac wszystkich???
    bylismy nagrywani przez policje, jest miejski monitoring mozna sprawdzic co sie dzialo a nie zatrzymywac wszystkich
    pan mi nie mowi od czego jest monitoring!!!!
    przeciz wysoki sad sie pytal... poza tym...
    odbieram panu glos, dziekuje koniec
    SZOK NORAMLNIE
    Ostatnio edytowany przez kibic1916; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• jakaś dziwna sprawa.NIe dalej jak 2 tygodnie temu rozmawialem z typem kracujacym w prokuraturze i mowil, ze takie masowe oskarzenie zablkowaloby totalnie prace sadow i prokuratury i ze oni chcą tego uniknąć.
      Do tego sprawa powraca chwile po derbach,odslonieciu widelca,generalnie startem rundy znów, do tego w materiale nie ma zadnych personaliow podanych etc.

ale smród feee
      LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• Zamieszczone przez kibic1916 Zobacz posta
        bedzie cyrk, bo bedą oskarzac tych co sie nie przyznali, a gro ludzi ktorzy sie przyznali na pierwszym posiedzeniu sadu bedzie zmieniac zeznania... powodzenia im zycze, chociaz z drugiej strony w ta bezstronnosc sadu to ja po swoim zazaleniu nie wierze. w skrocie wygladalo to tak:
        sedzina lat ok 35 40,

jak wygladalo przejsciepod stadion?
        szlismy spokojnie chodnikiem...
        spokojnie?
        tak
        i nawet SPIEWÓW NIE BYLO?!?!
        byly ale co to ma do rzeczy??
        ja tu zadaje pytania.....
        .....
        co w takim razie powinna zrobic policja pana zdaniem jesli nie zatrzymywac wszystkich???
        bylismy nagrywani przez policje, jest miejski monitoring mozna sprawdzic co sie dzialo a nie zatrzymywac wszystkich
        pan mi nie mowi od czego jest monitoring!!!!
        przeciz wysoki sad sie pytal... poza tym...
        odbieram panu glos, dziekuje koniec
        SZOK NORAMLNIE
        byłeś z prawnikiem na sali?

Komentarz

• tak....

Komentarz

• Zamieszczone przez pablos Zobacz posta
            Tak mnie owego pamiętnego wieczoru naszło, żeby zrobić screena newsa onetu pt. "Kilkuset pseudokibiców demolowało stolicę". Jakby co, to służę.
            Jak możesz to wrzuć od razu.

Z góry dziękuję
            LEGIA WARSZAWA FC NOWY DWÓR MAZOWIECKI !

Komentarz

• LEGION_NDM, priv

Komentarz

• Kolega wczoraj byl wyrobic duplikat karnetu, a tu w kasie informacja...karnet anulowany, powod -zakaz (sprawa widelec)
                Wytlumaczyl, ze srodki zapobiegawcze w tym zakaz stadionowy zniesiony i po 2h dostal info ze karnet do odbioru...
                Jestem ciekawy czy sprawnie dzialajacy klub zrobil to dla calej widelcowej grupy czy tez jutro beda cyrki przy wchodzeniu na stadion...

Komentarz

• Ja jestem ciekaw jakim ***** prawem prywatna firma jest w posiadaniu informacji o postępowaniu w prokuraturze.

Komentarz

• Takim, że prokuratura ma prawo wysłać do Legii i Polonii listy osób z nałożonym zakazem w celu wykonania środka zapobiegawczego.

Przynajmniej z tego, co ja wiem.

PS: Z tymi karnetem dobre jaja, bo pytałem w klubie i podobno prokuratura wysłała też listę osób, którym te zakazy zdjęto...
                    "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                    żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                    w środek meczu, nasze twarze mokną,
                    nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

• Nawet jeśli ostatecznie uniewinnią zdecydowaną większość to i tak Wybiórcza i inne kurewki nie opiszą tego inaczej jak: "sąd skazał 30 osób na tyle i tyle, 4 osoby na tyle i tyle, jednak niestety większości zatrzymanych nie udało się udowodnić winy. Świadczy to o tym, że policja i wymiar sprawiedliwości nadal przegrywają ze stadionowymi bandytami, którzy mogą czuć się bezkarni bla bla bla"
                      "Cause we're gonna do just anything,
                      We're gonna sing what we wanna sing(!!!)
                      And we'll wade through anything that you say!
                      We're all having too much fun,
                      We can't stop, we've only just begun,
                      We're gonna carry on for another day!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Endrju Zobacz posta
                        Takim, że prokuratura ma prawo wysłać do Legii i Polonii listy osób z nałożonym zakazem w celu wykonania środka zapobiegawczego.

Przynajmniej z tego, co ja wiem.
                        Problem jest taki ,że zakaz stadionowy może sąd przybić , a nie prokurator podciągnąć pod dozór.To jakaś abstrakcja była.

Komentarz

• Zamieszczone przez Endrju Zobacz posta
                          Takim, że prokuratura ma prawo wysłać do Legii i Polonii listy osób z nałożonym zakazem w celu wykonania środka zapobiegawczego.
                          Nie wnikając zupełnie w to czy zakaz do dozoru był sam w sobie legalny czy nie to nadal nie kumam jakim prawem KP Legia został poinformowany o zastosowaniu wobec mnie środków zapobiegawczych. Jeśli argumentem jest to, że chcieli zapewnić, że środek będzie przebigać bez zakłóceń to idąc tym tropem, w moim wypadku powinni byli wysłać do każdego podmiotu organizującego imprezy masowe w Polsce. Dlaczego moje dane zostały przekazane tylko Legii a np. Lechowi Poznań, Tłokom Gorzyce, organizatorom RedBull X-Fighters czy dyskotece w Dzierżążni już nie?

Komentarz

• Zamieszczone przez J86
                            Kiubz jeśli dostałeś tak jak ja środek zapobiegawczy dozór + zakaz wstępu na Łazienkowską i Konwiktorską to jakoś muszą to wyegzekwować. Tutaj raczej pytanie powinno brzmieć jakim prawem został zastosowany właśnie taki środek zapobiegawczy. Szczególnie, że większość z nas miała alternatywę grzywna/zakaz stadionowy/zawiasy albo dozór/zakaz wstępu na Ł3 i K6.
                            Dostałem zakaz wstępu na imprezy masowe, ani słowa nie było tam o tym gdzie, jakie i kiedy te imprezy się mają odbywać. Więc jak mówię, zastanawiające jest, że zostałem zatrzymany w związku z meczem na Legii, środek zapobiegawczy to zakaz wstępu na imprezy masowe o jakimkolwiek charakterze w całym kraju a informuje się o tym jedynie Klub z Łazienkowskiej.

Komentarz

• Zamieszczone przez kiubz Zobacz posta
                              Dostałem zakaz wstępu na imprezy masowe, ani słowa nie było tam o tym gdzie, jakie i kiedy te imprezy się mają odbywać. Więc jak mówię, zastanawiające jest, że zostałem zatrzymany w związku z meczem na Legii, środek zapobiegawczy to zakaz wstępu na imprezy masowe o jakimkolwiek charakterze w całym kraju a informuje się o tym jedynie Klub z Łazienkowskiej.
                              Mi się wydaje, że jeśli ten zakaz jest prawomocny to na wniosek klubu prokuratura może takie dane przekazać. Pewnie tak było, że pseudodziałacze wystąpili o taką listę do prokuratury i otrzymali wykaz osób z zakazem.

Nie wiem czy ktoś się już tu wypowiedział na ten temat. Czy zabranie karty kibica jest w jakikolwiek sposób zgodne z prawem? Czy psy mają możliwość zabrać takie przedmioty osobiste?
                              Mi się zawsze wydawało, że zatrzymać mogą tylko pieniądze ale tylko na poczet grzywny albo np rzeczy nielegalnie zdobyte, jeśli będzie pewne że zostały nielegalnie zdobyte.
                              LEGIA WARSZAWA FC NOWY DWÓR MAZOWIECKI !

Komentarz

• Nie wiem czy była jakaś lista, bo ja na mecz ze Śląskiem wbiłem sie bez problemów.I też miałem "zakaz" od prokuratorka

Komentarz

Pracuję...
                                X