Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc dla osób zatrzymanych po meczu z Polonią!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Nie wiem czy wszystkim, ekipie z Nowego Dworu (23 chłopa + jedna babka) polecieli z zakazami równo. Co ciekawe ja dostałem tylko na stadion Legii i Polonii

Pozdrawiam miłośników materacy z KPP w NDM
    Ostatnio edytowany przez Talar; [ARG:4 UNDEFINED].
    ''Ucieczka przed walką jest czymś najgorszym, co może się nam przytrafić.
    Jest o wiele gorsza od przegranej,
    ponieważ klęska zawsze może stać się dla nas źródłem doświadczenia i nauką,
    a ucieczka daje nam tylko jedną możliwość: głosić zwycięstwo naszego wroga.''

Komentarz

jak się pozbyć pieczenia po gazie?Dłonie i łydki tak na.pierdalają,że...
      Narkotyki i Spirytus

Komentarz

Zamieszczone przez d.a.r.o. Zobacz posta
        czy to prawda że wszyscy dostają zakazy stadionowe???? Jeśli tak to jaka jest podstawa takiego zakazu?
        Zamieszczone przez Wojtek Kowalczyk
        Tak w ogóle, to nie rozumiem tych zakazów. Czy jeśli ja przywalę komuś na Bródnie, to dostanę zakaz stadionowy?
        no właśnie... czy ktoś znający się na rzeczy może wyjaśnić tę "małą" nieścisłość?

"Stewardessa szepnęła 'Boże...' nim stanęło jej serce, a kapitan wciąż powtarzał, że to zwykłe turbulencje..."

Komentarz

Czy wiadomo coś o ewentualnych osobach zatrzymanych na dłużej ?? Mam nadzieje że takich nie ma ale jeżeli są to piszcie, co z nimi i jak można im pomóc. W miarę swoich możliwości deklaruje chęć pomocy. Tak jak napisał Casual w temacie z meczu, teraz musimy pokazać że wszyscy jesteśmy razem.
          Nie wiem czy jest to dobry pomysł ale może warto byłoby wybrać się w jak największej liczbie na najbliższy mecz z ŁKS i pokazać tym kurw.m że nie dadzą sobie z nami rady. Wiem że dla wielu osób przygoda z Ł3 to może być rozdział zamknięty na najbliższy czas, ale wierze że jest nas tylu że będzie kto miał im na meczu pokazać nasze stanowisko.
          Legia Legia Warszawa

Komentarz

Niestety nie mam w kręgu znajomych kogoś kto by mógł Wam pomóc od strony prawnej.Jednak dla pewności popytam jeszcze.

Bracia Trzymajcie się !!!
            Pogoń na zawsze z Legią!!!
            "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
            hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

...
              Ostatnio edytowany przez marian1916; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: ...

Komentarz

Ja np. się nie przyznałem i dostałem tymczasowy zakaz na mecze organizowane przez Legie Warszawa oraz polonie do czasu wyjaśnienia sprawy.
                Z tego co zrozumiałem jeśli sprawa zostanie roztrzygnięta na moją korzyść "moge liczyć" conajwyżej na zakaz od kurew z ajtiaju ,które już wystąpiły o dane zatrzymanych.
                Piłka Nożna dla Bandytów !

Komentarz

Jedna refleksja: ciekaw jestem jak sąd udowodni tę część przepisu, że niby dany delikwent wiedział, że grupa ma na celu zamach na mienie itp. Wiedział, bo miał przy sobie ochraniacz na zęby? Nawet to można obalić, choć tu trudniej, niech będzie, ale jak jedynym dowodem ma być że po prostu załapał się do "kółka graniastego"? Do obalenia jak najbardziej. Niech będzie że udział w nielegalnym zbiegowisku, ale bez pi...enia o planowanym zamachu na mienie itd. O ile sądy postapią jak sprawiedliwe, niezawisłe sądy w państwie prawa. W to można watpić, bo to wszystko to jakaś gruba akcja, ale jednak nie raz bywało tak, że policja, media, politycy gadali na jedno kopyto, a wszystkich temperował sąd, który bez mocnych dowodów jednak nie karał.

ps. Też jestem zawiedziony oświadczeniem SKLW, ale mam nadzieję, że zabranie przez Stowarzyszenie głosu w sprawie wydarzeń wczorajszego i dzisiejszego dnia to tylko kwestia czasu.

pps. Przydałoby się stworzyć dział na forum (albo wątek) tak jak na forum kibiców GKSu po Mydlnikach: "relacje świadków" czy też "relacje poszkodowanych".

ppps. A propos tego co napisał Rudy - jeżeli prywatna firma ITI otrzyma od policji dane nt. postepowań toczących się lub zakończonych wobec obywatela X, zatrzymanego poza stadionem, niezwiązanego z KP Legia, nie mającego nawet biletu rozprowadzanego przez KP Legia itd. to będzie to popełnienie przestępstwa. Bądźcie wszyscy czujni, zbierajcie dowody, nie przepuśccie nic!
                  Ostatnio edytowany przez Dżon; [ARG:4 UNDEFINED].
                  "Cause we're gonna do just anything,
                  We're gonna sing what we wanna sing(!!!)
                  And we'll wade through anything that you say!
                  We're all having too much fun,
                  We can't stop, we've only just begun,
                  We're gonna carry on for another day!"

Komentarz

No właśnie czy iti ma prawo występować o dane osób zatrzymanych? Do rzekomych wydarzeń doszło poza stadionem Legii, postawione są na razie tylko zarzuty, udostępnienie danych było by chyba złamaniem ustawy?
                    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                      No właśnie czy iti ma prawo występować o dane osób zatrzymanych? Do rzekomych wydarzeń doszło poza stadionem Legii, postawione są na razie tylko zarzuty, udostępnienie danych było by chyba złamaniem ustawy?

zgodnie z ustawą o bezp imprez masowych organizator ma prawo nie wpuścić na imprezę osoby znajdującej się w bazie danych prowadzonej przez komendanta gł policji, w której to bazie znajdują się m.in. dane osób co do których toczy się post karne w związku z czynami popełnionymi w związku z imprezą masową ( niekoniecznie prganizowaną przez ten sam podmiot i niekoniecznie bezpośrednio podczas niej samej ale wystarczy, że "w związku" z imprezą ). prowadzący bazę udziela informacji na uzasadniony wniosek . tak więc mogą dostać te dane
                      "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                        Niestety:
                        Art. 17a. 1. Przy sprzedaży biletów organizator masowej imprezy sportowej lub jego przedstawiciel może zażądać od kupującego okazania dokumentu potwierdzającego jego tożsamość.
                        2. Organizator masowej imprezy sportowej może odmówić wstępu na masową imprezę oraz przebywania na niej osobom:
                        1) których dane znajdują się w bazie informacji, o której mowa w art. 20b pkt 2;

2) nieposiadającym dokumentu tożsamości;
                        3) znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków;
                        4) posiadającym broń lub inne przedmioty, materiały, wyroby, napoje, środki lub substancje, o których mowa w art. 14 ust. 2 ustawy;
                        5) zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku masowej imprezy sportowej;
                        6) których wygląd zewnętrzny uniemożliwia identyfikację.

Art. 20b. Do zadań Komendanta należy w szczególności:
                        1) gromadzenie i przetwarzanie informacji dotyczących bezpieczeństwa masowych imprez sportowych;
                        2) prowadzenie bazy informacji dotyczących bezpieczeństwa masowych imprez sportowych;
                        3) opracowywanie analiz informacji dotyczących bezpieczeństwa masowych imprez sportowych;
                        4) zapewnienie bezpieczeństwa przetwarzanych informacji dotyczących bezpieczeństwa masowych imprez sportowych, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 i Nr 153, poz. 1271 oraz z 2004 r. Nr 25, poz. 219 i Nr 33, poz. 285);
                        5) współpraca z podmiotami zagranicznymi w zakresie, o którym mowa w pkt 1–3.

Art. 20e. Zakres gromadzonych i przekazywanych informacji dotyczących bezpieczeństwa masowych imprez sportowych obejmuje dane:

1) o osobach, przeciwko którym toczy się postępowanie karne lub przeciwko którym skierowano wniosek o ukaranie za czyn popełniony w związku z masową imprezą sportową:

a) imię i nazwisko, używany pseudonim,
                        b) datę i miejsce urodzenia,
                        c) numer PESEL lub numer dokumentu potwierdzającego tożsamość osoby,
                        d) adres zamieszkania lub stałego pobytu,
                        e) adres korespondencyjny,
                        f) informację o karalności,
                        g) przynależność do klubów kibica oraz charakterystykę zachowania podczas i w związku z masowymi imprezami sportowymi;

2) o osobach, co do których zapadł prawomocny wyrok lub prawomocne orzeczenie o ukaraniu za przestępstwo albo wykroczenie, popełnione w związku z masową imprezą sportową:
                        a) imię i nazwisko, używany pseudonim,
                        b) datę i miejsce urodzenia,
                        c) numer PESEL lub numer dokumentu potwierdzającego tożsamość osoby,
                        d) adres zamieszkania lub stałego pobytu,
                        e) adres korespondencyjny,
                        f) informację o karalności,
                        g) informacje o zastosowaniu środka karnego zakazu wstępu na imprezę masową,
                        h) przynależność do klubów kibica oraz charakterystykę zachowania podczas i w związku z masowymi imprezami sportowymi;

Komentarz

Zorganizujmy jak najwiecej koszulek anty-iti!I wszyscy idziemy pod Torwar albo na mecz i manifestujemy swoj sprzeciw ubeckim metodom wlascicieli Naszego KLUBU!
                          Ostatnio edytowany przez Mariusz(L)7467; [ARG:4 UNDEFINED].
                          My kibice z Łazienkowskiej nie poddamy się....!!!

Komentarz

Osoby, które dostały na komisariatach po twarzy (słyszałem i o takich przypadkach) i nie tylko może niech pomyślą na wszelki wypadek o jakiejś obdukcji, o ile jest to możliwe.
                            +=

Komentarz

Jednego nie czaję. Jak mozna komuś dac zarzut udziału w nielegalnym zgromadzeniu, skoro to zgromadzenie bylo pilotowane przez policję w kordonie przez 90% czasu?

Trzymajcie się!
                              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                                Jednego nie czaję. Jak mozna komuś dac zarzut udziału w nielegalnym zgromadzeniu, skoro to zgromadzenie bylo pilotowane przez policję w kordonie przez 90% czasu?

Trzymajcie się!

Dokładnie o tym samym myslałem...wszytsko to mocno naciągane..!
                                Chyba najlepszym wyjscie jest aby jak najwiecej przypadków trafiło na sale sadową. Tam to już bedzie ich problem by komukolwiek cokolwiek udowonic. Zarzut o nielegalnych zgromadzeniach jes conajmniej smieszny. Zastarszaja małolatów by mieć jak nawięcej tych, którzy się przyznali...bez tego nie maja kompletnie nic...i to trzeba wykorzystac. CZekam na reakcje SKLW ... dużo pole do popisu..!!

Komentarz

Pracuję...
                                X