Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc dla osób zatrzymanych po meczu z Polonią!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• 10.04 sąd przychylił się do wniosku o umorzenie postępowania, dziś dotsałem zażalenie prokuratury od tej decyzji, czy inni też tak mieli?

Komentarz

• Papuga znajomego utargował dla niego ponad 400zł jeszcze.Za poniesione straty

Komentarz

• Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
        10.04 sąd przychylił się do wniosku o umorzenie postępowania, dziś dotsałem zażalenie prokuratury od tej decyzji, czy inni też tak mieli?
        Tak, wszyscy tak mają. Umorzenie -> odwołanie proukratora -> uznanie odwołania -> rozprawa od początku.
        "...chcemy czegoś dokonać zanim nasi krewni rozstawią pamiątki po nas po zakamarkach mebli..."

Komentarz

• Dzięki, czyli cyrk od początku...

Komentarz

• chciałbym wiedzieć ile już pieniędzy z budżetu państwa pochłonęła ta zabawa w ciuciubabkę...
            Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
            Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
            To jest Służewiec To są Nasze Termopile
            Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
            Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
            Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
            W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
            A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Czy po umorzeniach przychodzą 2 pisma? (odwołanie prokuratora, a potem uznanie odwołania?) Bo mi tylko przyszło najpierw decyzja o umorzeniu, a potem że sąd uznał odwołanie - ale przedtem bezpośrednio z prokuratury nic na ten temat...

Z tego co prokurator napisał w tym odwołaniu wynika że chcą nam coś przybić za sam fakt że szliśmy po ulicy w tłumie. A podobno mamy wolność ? Czy tłum ludzi czekających na przystanku na swój autobus też jest nielegalnym zbiegowiskiem? (Ludzie w tłumie czekają na autobus, tak jak inni uczestnicy tłumu, a więc świadomie solidaryzują się z resztą) . Paranoja...
              Ostatnio edytowany przez LegijnyPatriota; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• No i do mnie w końcu przyszło.

Rozumiem, że jak nie mam czasu wpaść do tego cyrku to nikt mnie za to ścigać nie będzie (ani nie wpłynie to na decyzje sądu) ?
                LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• To ja mam nastepujaca sprawe.
                  Otoz dostalem zawiadomienie na 29.02.2012 w przedmiocie rozwazenia umorzenia bla bla bla.
                  Moze ktos byl na tym w lutym i wie jak to sie potoczylo.

Skad moje pytanie ? Otoz w miedzyczasie nie dostalem nic a nic, ani z sadu ani z prokuratoru.
                  Dzis natomiast przyszlo identyczne zawiadomomienie (slowo w slowo, wykreslono tylko "oraz uchylenia srodkow zapobiegawczych") z tym ze na 30.05.2012

Ktos moze sie orientuje o co chodzi.
                  I plan to live forever or die trying

Komentarz

• Xth - 29.02 posiedzenie sądu zostało odwołane "z powodu choroby sędziego". Na 30.05 mamy zaplanowane po prostu to co miało być w lutym. Czyli umorzą nam sprawę, później prokurator się odwoła, sąd (wyższej instancji ??) mu to przyklepie i zaczynamy zabawę od nowa. Pozdrawiam.
                    Wypijmy browar albo dwa, niech żyje Legia Warszawa, niech żyje Legia, Legia Warszawa!

Komentarz

• Proponuję Wam się skupić na pięknej pogodzie za oknem..

Komentarz

• dostal ktos wezwanie na rozprawe o umorzenie na 1 czerwca?

Komentarz

• po derbach...

Cała Legia zawsze razem zwracam się do was bracia i siostry w takiej sprawie iż szukam pilnie pracy od zaraz jakiejkolwiek niestety po pseudo derbach zostałem zwolniony i tak było warto jeśli coś wiecie dajcie pilnie znać za co z góry wielki dzięki mój adres mail maciek-legia1916@wp.pl

Komentarz

• ja 17 maja mam prokuraturę trzymajcie kciuki

Komentarz

• jutro mam ta sprawe o umorzenie. Warto tam sie w ogole pokazywac? Bo z tego co tu piszecie i tak prokurator sie od tego odwoluje. Moglby ktos skrobnac jak to wyglada? Czy mozna cos jutro wskorac i zakonczyc ta zenujaca sprawe? Czy nie ma co sie spinac bo i tak wszystko od nowa sie bedzie krecic? Dzieki. Ps. Sorry za brak polskich znakow ale z telefonu pisane
                              Legia

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                                Proponuję Wam się skupić na pięknej pogodzie za oknem..

Olejcie to, nic nie pchniecie tylko cenny kibolski czas stracicie.
                                Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
                                ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
                                Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
                                Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

Pracuję...
                                X