Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc dla osób zatrzymanych po meczu z Polonią!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• dostalem umorzenie z sadu
    prokurator odwoluje sie od tej decyzji
    ja sie chce odwolac od tego co ******** prokurator, po co mam czekac na odpowiedz sadu?

Tak sobie pomyslalem.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Ale przecież prokurator nie zgadza się na umorzenie, więc się odwołuje

Umorzenie Tobie jest na rękę, więc po co do jasnej ciasnej Ty masz się od niego odwoływać???

Odwołanie to środek zaskarżenia od decyzji, z którymi się nie zgadzamy

Komentarz

• z tego co zrozumiałem to on chce się odwołać od odwołania prokuratora
        "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Aha

Bkt, zażalenie/apelacja i wszelkie inne środki odwoławcze mają na celu podważenie postanowienia/wyroku prokuratorskiego/sądowego (w zależności od tego na jakim etapie jest prowadzone postępowanie i kto je prowadzi).

W tej sprawie organem prowadzącym jest już sąd, więc możesz zaskarżać tylko jego decyzję. Prokurator to strona tak jak Ty- ma prawo do składania wniosków, dowodów, jak i odwołań. One nic nie wnoszą do sprawy, dopóki sąd ich nie uwzględni. Tak więc nie ma takiej możliwości by odwołać się od nic nie znaczącego pisma (a takim de facto jest w tym momencie zażalenie złożone przez prokuratora). Sąd musi je rozpatrzyć. A Ty musisz czekać.
          Prokurator zgłosił jakieś zarzuty co do prowadzonego postępowania, więc Twoje "wyjaśnienia" w tym zakresie (jak to nazywasz: odwołanie)- nic nie zmieni i nie będzie miało żadnego znaczenia, a wręcz zostanie opatrzone pięknym napisem "a/a"
          Odwoływać obecnie możesz się tylko i wyłącznie od postanowienia wydanego przez sąd i je możesz skarżyć.
          Ostatnio edytowany przez wiara; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez wiara Zobacz posta
            Ale przecież prokurator nie zgadza się na umorzenie, więc się odwołuje

Umorzenie Tobie jest na rękę, więc po co do jasnej ciasnej Ty masz się od niego odwoływać???

Odwołanie to środek zaskarżenia od decyzji, z którymi się nie zgadzamy
            Raczej chodzi mu o to by odwołać się od odwołania prokuratora, a więc chciałby aby UMORZENIE jego sprawy stało się prawomocne.
            Czytamy ze zrozumieniem
            "...chcemy czegoś dokonać zanim nasi krewni rozstawią pamiątki po nas po zakamarkach mebli..."

Komentarz

• Orzeł dzięki
              no to czekamy chociaż szczerze mowiac nudne to sie dla mnie zrobilo juz dawno.
              Ostatnio edytowany przez bkt; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Panowie, dotarly do mnie te pisma teraz, wczesniej tylko ktos mi czytal telefonicznie ze jest sprawa umorzona oraz ze prokurator ja zaskarza (decyzje sadu).
                I teraz w pierwszym pismie, tym z sadu,napisane jest zdanie w ktorym wymieniono z 15-20 swiadkow,jak sie domyslam same psy. Oskarzonych w mojej grupie jest 10. Po tym zdaniu o swiadkach o 6-7 osobach jest wpomniane mniej wiecej w stylu "swiadek XX dokonal zatrzymania oskarzonego YY. Nie byl w stanie powiedziec co robili poszczegolni oskarzeni". I teraz mam pytanie - skad kierwa jakas konkretna osoba wie, ze mnie zatrzymala, skoro NIKT mnie nie legitymowal az do wywiezienia na komende (i to tez po 2-3h najwczesniej). Cos mam wrazenie ze to jest z dupy wpisane i jest to zwyczajnie nie prawda.
                Jakby sie sprawa miala toczyc dla mnie niezbyt dobrze po tych odwolaniach, jest jakas mozliwosc zeby rozpoznac tego psa i stwierdzic przez sadem ze mnie nie zatrzymywal?

Komentarz

• DLaczego generalnie miej wyjebane, bo jak sam doskonale wiesz i 741 innych świadków - NIKT nie był wstanie rozpoznać kogokolwiek, bo nikt nie był legitymowany.

To jest jednak wielka medialna fikcja, która albo :
                  A) Zakończy się uniewinnieniem
                  B) BARDZIEJ PRAWODOBONE : PRZEDAWNI SIĘ

Masz 740 światków, że to co napisali to jeden wielki kit.
                  Ostatnio edytowany przez Orzeł; [ARG:4 UNDEFINED].
                  "...chcemy czegoś dokonać zanim nasi krewni rozstawią pamiątki po nas po zakamarkach mebli..."

Komentarz

• bedzie dobrze :P

Komentarz

• Witam,

ile trwa to posiedzenie w sprawie umorzenia?

Komentarz

• 10 minut ale nie masz co się tym przejmować bo i tak się odwołają
                        "Nie jeden, nie raz próbował Nas zniszczyć, nie pierwszy raz powstajemy ze zgliszczy, teraz Nasz czas nadszedł, korona błyszczy a ja z dumą na nią patrzę, wytrzyj łzy - to ważne"

Komentarz

• Wiem, wiem tylko tak orientacyjnie pytam ile czasu mi to zajmie, jakbym zdecydował się tam wybrać na to.

Komentarz

• Zamieszczone przez LegijnyPatriota Zobacz posta
                            Wiem, wiem tylko tak orientacyjnie pytam ile czasu mi to zajmie, jakbym zdecydował się tam wybrać na to.
                            a na kiedy masz?

Komentarz

• 10 kwietnia.

Komentarz

• no to się widzimy

Komentarz

Pracuję...
                                X