Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc dla osób zatrzymanych po meczu z Polonią!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• podbijam, sprawę o umorzenie mam za jakieś 2 tyg i się zastanawiam czy iść i na ile się przygotowywać do tego

Komentarz

• Zamieszczone przez kiubz Zobacz posta
      podbijam, sprawę o umorzenie mam za jakieś 2 tyg i się zastanawiam czy iść i na ile się przygotowywać do tego
      Poprzednia strona, wpis Zająca i Orła.
      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez skrzat Zobacz posta
        HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.... jakie to smutne jak działa policja. Jeśli prokurator stwierdza, że nie było przestępstwa to na jakiej podstawie 745 osób zostało zatrzymanych? Za szalik?
        Reinigung Klagenfurt
        Seguros en valencia Fontaneria

Komentarz

• dziś odbyło się kolejne posiedzenie w sprawie umorzenia sprawy za widelec. Pisze to, bo było mało osób a tych których nie było, a akurat są na forum dowiedzą się wcześniej jak "to" wyszło.
          Na wstępie napiszę, że o 11 było posiedzenie w sprawie umorzenia postępowania (grupa około 20-25 osób) a o 12 odbyło się rozpatrzenie wniosków na srodki zapobiegawcze (osób z tej grupy z godz. 11). Co do zdjęcia dozorów to sąd zdjął wszystkim, ktorzy o to wnioskowali.
          Niestety z umorzeniem nie było tak kolorowo, bo to chyba pierwszy taki przypadek, ale nie umorzyli wszystkim. Nie umorzyli albo trzem albo czterem osobom uzasadniając to tym, że wobec tych osób nalezy przeprowadzić postępowanie dowodowe i nie wiem czym sąd sie kierowal przy tej "selekcji".
          Jeszcze jedna bardzo, z mojego punktu widzenia, istotna sprawa. Ustne uzasadnienie było takie (na pisemne trzeba czekac około 7 dni), że osoby webec których umorzono postępowanie złamały prawo biorąc udział w neilegalnym zbiegowisku i wiedziały, że popełnią przestępstwo (troche chore) to zgodnie jednak z materiałem dowodowym nie da się im przypisać winy. Oczywiście mogła tak powiedzieć jako zwięzłe uzasadnienie "na gorąco" a uzsadnienie, które przyjdzie za parę dni będzie bardziej sensowne... Teraz pytanie, czy prokurator się odwoła od całości czy zadowoli się tą nieszczęsną czwórą... Wydaje mi się, że jeśli będzie tak durne uzasdnienie to nam też nie da spokoju i na bank się odwoła...
          Ostatnio edytowany przez kami(L)ek1916; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• czy;i generalnie moja obecnosc jest zbedna? Czy jest tak, ze moge zlozyc pisemnie papiery jakies? Czy tylko czytaja co maja przeczytac i wypierdalac kibole z sali?

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Zamieszczone przez kami(L)ek1916 Zobacz posta
              dziś odbyło się kolejne posiedzenie w sprawie umorzenia sprawy za widelec. Pisze to, bo było mało osób a tych których nie było, a akurat są na forum dowiedzą się wcześniej jak "to" wyszło.
              Na wstępie napiszę, że o 11 było posiedzenie w sprawie umorzenia postępowania (grupa około 20-25 osób) a o 12 odbyło się rozpatrzenie wniosków na srodki zapobiegawcze (osób z tej grupy z godz. 11). Co do zdjęcia dozorów to sąd zdjął wszystkim, ktorzy o to wnioskowali.
              Niestety z umorzeniem nie było tak kolorowo, bo to chyba pierwszy taki przypadek, ale nie umorzyli wszystkim. Nie umorzyli albo trzem albo czterem osobom uzasadniając to tym, że wobec tych osób nalezy przeprowadzić postępowanie dowodowe i nie wiem czym sąd sie kierowal przy tej "selekcji".
              Jeszcze jedna bardzo, z mojego punktu widzenia, istotna sprawa. Ustne uzasadnienie było takie (na pisemne trzeba czekac około 7 dni), że osoby webec których umorzono postępowanie złamały prawo biorąc udział w neilegalnym zbiegowisku i wiedziały, że popełnią przestępstwo (troche chore) to zgodnie jednak z materiałem dowodowym nie da się im przypisać winy. Oczywiście mogła tak powiedzieć jako zwięzłe uzasadnienie "na gorąco" a uzsadnienie, które przyjdzie za parę dni będzie bardziej sensowne... Teraz pytanie, czy prokurator się odwoła od całości czy zadowoli się tą nieszczęsną czwórą... Wydaje mi się, że jeśli będzie tak durne uzasdnienie to nam też nie da spokoju i na bank się odwoła...
              Tylko tak w kilku zdaniach... Co to za różnica, jak nawet Ci co zostali uniewinnieni zaraz dostaną pismo, że prokuratura się odwołała, a sąd przyjmie odwołanie i sprawa zacznie się od początku? Przed wami już były ze 3 grupy i wszystkie miały podobnie.
              "...chcemy czegoś dokonać zanim nasi krewni rozstawią pamiątki po nas po zakamarkach mebli..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Orzeł Zobacz posta
                Tylko tak w kilku zdaniach... Co to za różnica, jak nawet Ci co zostali uniewinnieni zaraz dostaną pismo, że prokuratura się odwołała, a sąd przyjmie odwołanie i sprawa zacznie się od początku? Przed wami już były ze 3 grupy i wszystkie miały podobnie.
                wiem o tym, że wcześniej byly 3 grupy i wiem, że zawsze się odwoływał. Przypuszczam że teraz na 99,9% procent też się odwoła. Bardziej chciałem zwrócic uwagę na fakt, że nie wszytkim umarzają i że może warto przychodzić na te posiedzenia i cos powiedzieć od siebie, co może przekonać sad do umorzenia (o ile tej osobie an tym zależy). I generalnie chodziło mi o to, ze skoro sąd zmienia taktykę to prokurator może też, ale to tylko gdybania... I prawdę mówiąc nawet licze na to, że się odwoła i, że to wróci do I instancji bo wole i wiem, że tak będzie, być uniewiniony wyrokiem a nie jakimś postanowieniem z adnotacją, ze popełniłem przęstepstwo którego nie mogą mi przypisać.

Komentarz

może warto przychodzić na te posiedzenia i cos powiedzieć od siebie,
                  Tak z ciekawości, to rzeczywiście można mówić coś od siebie?

edyta: kami(L)ek - dzięki.
                  Ostatnio edytowany przez hmB.; [ARG:4 UNDEFINED].
                  "Jest tej najlepszej firmy. Wart jest bardzo dużo. Ma ekran komputerowy i jak się kręci pedałami, to wyskakują cyfry"

Komentarz

• Zamieszczone przez hmB. Zobacz posta
                    Tak z ciekawości, to rzeczywiście można mówić coś od siebie?
                    można, bo masz prawo się ustosunkować do tego całego umorzenia i sedzia pyta sie o Twoje stanowisko w tej sprawie... A tak swoją drogą to wczoraj bylo nas czterech plus czterech prawników i już robiło się ciasno. A co będzie jak przyjdą wszyscy plus prawnicy... Będzie trzeba protokolantkę na kolanka zaprosic

Komentarz

dziś odbyło się kolejne posiedzenie w sprawie umorzenia sprawy za widelec. Pisze to, bo było mało osób a tych których nie było, a akurat są na forum dowiedzą się wcześniej jak "to" wyszło.

W tym drugim (poprawionym) AO co szło grupami po chyba 10 czy 15 nazwisk były na końcu wypisane jakieś numerki(dowody?) wobec niektórych. Czyli te osoby nie zostaną umorzone?

Komentarz

• Zamieszczone przez LegijnyPatriota Zobacz posta
                        W tym drugim (poprawionym) AO co szło grupami po chyba 10 czy 15 nazwisk były na końcu wypisane jakieś numerki(dowody?) wobec niektórych. Czyli te osoby nie zostaną umorzone?
                        nie wiem, bo nie mam tego AO i nie pamiętam nazwisk wobec ktorych postepowanie nie zostało umorzone...

Komentarz

• Hmmm... Tak czytam teraz i sie zastanawiam. Od widelca dostałem ze dwa pisma i do tej pory ani sprawy umarzającej ani nic. Rozjaśnie. Dostałem to co wszyscy, czyli listy z nazwiskami itp. Nie pamiętam kiedy dokładnie, ale z pół roku to napewno. Zresztą gdzieś tu wcześniej wpisywałem już. W sumie to i dobrze że nie musze sie po sądach bujać. Może o mnie zapomnieli W ogóle sprawa z dupy, takie rzeczy tylko u nas...
                          Bo śnieg...

Komentarz

• Bilet na superpuchar.

Witam.
                            Wybaczcie że nie pisze w temacie.
                            Mam wielką prośbę poszukuje możliwości zorganizowania biletu na superpuchar wiem ze zbyt późno się obudziłem z tematem ale będę wdzięczny za pomoc.
                            Jeśli ktoś cos będzie wiedział prosze o kontakt: marshal1986@gazeta.pl

Komentarz

• ...fajny mail...

Komentarz

• Tak informacyjnie, miałem kilka tygodni temu sprawę o umorzenie. Nie wiem w jakim celu ona się miała odbyć, skoro sąd nie zdecydował się umorzyć/nie umorzyć, jedynie zrobił to co poprzednio czyli skierował akt oskarżenia z powrotem nazat do prokuratury. W uzasadnieniu napisali, że zeznania policmajstrów są bez sensu bo nie dotyczą mojej osoby (ani innych oskarżonych z mojej 20stki-to te zeznania które opisują zachowania osób mających czynną napaść/niszczenie mienia, itp), a ci którzy zatrzymali konkretnie mnie też nic nie wnoszą, bo sami mówią, że zatrzymali nas bardzo wielu i nie pamiętają co np. ja konkretnie robiłem. Dodatkowo znana już formułka, że oskarżyciel nie zadał sobie trudu wyselekcjonowania materiału dowodowego a wszystko przerzucił na sąd.

Decyzja jest niezaskarżalna, więc teraz czekamy co powie prokurator-uzupełnić materiału dowodowego nie ma czym, jeśli by chciał selekcjonować materiał dotyczący konkretnych uczestników to musiałby siedzieć z płytami (15 DVD) i analizować na monitoringu co kto co był i kiedy (yyyyy…)-co nawet jak zrobi to nikomu z nas nie udowodni czynnego udziału w zbiegowisku bo tam tylko widać, że jesteśmy, ewentualnie może próbować znaleźć takich psów, którzy by po prawie 4ech latach potwierdzili zatrzymanie np. mnie i opisali co dokładnie robiłem w jakim momencie i jak to robiąc to co robiłem dopuściłem się przestępstwa czynnego udziału . Jedyne co to do aktów sprawy w sądzie dołączyłem screenshoty ze stron ksp-mówiące o dystrubucji biletów przed meczem-sąd się zainteresował

a u was co tam ?

Komentarz

Pracuję...
                                X