Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Akcja "Konfetti na mecz z Lechem"

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Akcja "Konfetti na mecz z Lechem"

W związku ze zbliżającym się meczem z Lechem organizujemy zbiórke konfetti na ten mecz. Konfetti będzie zbierane gdyż chcemy by była to zorganizowna akcja a nie tak jak na niektórych meczach że każdy sobie rzuca kiedy ma na to ochote. Do akcji tej chcemy zatrudnic jak największą ilość kibiców, dlatego jeśli moderatorzy z forum e-Legia F@ns Forum się zgodzą to oni na Swoim forum także zorganizują taką akcje.
    W tym temacie niech wpiszą się osoby które chcą się włączyć do tej akcji. Konfetti będzie zbierane prawdopodobnie dzień przed meczem z Lechem czyli w czwartek 28.08 (dokładne info dostaną wszyscy którzy będą robić konfetti).

Konfetti najszybciej chyba sie wyrywa ręcznie. Pakujcie je albo do małych torebek albo w duże reklamówki a my to przepakujemy do mniejszych. To sie robi naprawde szybko i jeśli się wszyscy postarają to możne wyjśc tego bardzo dużo.

Mamy nadzieje że akcja przyniesie wymierny efekt i w ten sposób i My przyczynimy się do oprawy.
    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Mam mnóstwo gazet w chacie, więc już tnę '8
    Only You

Komentarz

...
      Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Ok ja jestem gotów nigdy tego nie robiłem ale spróbuje . A może każdy by przyniósł trochę serpentyn ?
        CWKS Legia Warszawa to nasza Duma i Sława

Komentarz

Też cos tam wymące i namówie jeszcze kogoś do tego...
          Zaatakujcie inne fora,żeby też zrobili taką akcje..
          WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Zamieszczone przez Adis
            A można by to bylo przyniesc w dniu meczu?? Bo bym sie do tego przylaczyl, tym bardziej, ze mam juz troche narwane tego. Ale nie bede jechl specjalni do W-wy zeby przywiesc confetti

Wiadomo że Ci co nie są z Warszawy mogą to przywieźć w dniu meczu. Przjedzcie tylko wtedy odpowiednio wczesniej i konfetti znieście na dół do CyberFanów lub kogoś kto sie bedzie tym zajmował. Jedyna prosba do osób z poza Warszawy to rtaka żeby to jakoś popakowali w mniejsze torebki.
            Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
            że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
            choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

pieknie pieknie na meczu z lechem ma byc zajebisty doping i wiele atrakcji, ciekawe ile w tym prawdy co wiem.....
              Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Ja osobiście polecam rwanie sposobem ręcznym. Nożyczkami ciełem już kilka razy i po dwóch godzinach nie byłem wstanie papierosa utrzymać w rękach. Chyba, że obkleicie sobie ręce plastrami a potem do dzieła!!!
                Groclinie drżyj, City nadchodzi!!!
                http://www.denhaagfc.nl/games/ajaxspel.swf

Komentarz

ponad 120 paczek z tego co wiem moi koledzy maja juz gotowe... wiec ciac... ciac zeby bylo jak najwiecej

Komentarz

ja sie raczej nie przyłącze, ale mam dla was rade. Podobno lepiej jest konfetti wycinać bo tagrane słabo lata. Wycininane trwa dłużej ale daje lepszy efekt. Decyzja należy do was.
                    pozdro

Komentarz

Ja już mam około 20 torebek.Ja osobiście wolę ciąć nożyczkami,tnąc kilka stron z gazety naraz idzie mi to bardzo szybko.
                      Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

A najlepiej to lata trojkatne, tylko ze trudno sie takie wycina 8o
                        Oczywiscie ja tez sie przylaczam.

Komentarz

Ja tne nożyczkami i jakoś jest dobrze Na poprzedni mecz z Lechem ponad 60 torebek sam naciąłem...Teraz także przyłączam sie do akcji...
                          Czy deszcz pada, czy nie
                          Ja i tak kocham Cie
                          W moim sercu LEGIA
                          i na dobre i na złe!!!!!!!!!!

Komentarz

Jak komus brakuje do konfetti gazet z chcecia oddam prze4glad sportowy '8 gdzie? mamy przyniesc te konfetti?i kiedy? dokladniej

Komentarz

A ja z niszczarki ze 2 wory wezmeTez fajnie wyglada...
                              Pzdr
                              "Stoje z nim oko w oko
                              I lache na niego kłade
                              Bo on dobrze wie
                              Co znaczy nasze CHWDP..."

Komentarz

Pracuję...
                              X