Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Lech (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legia - Lech (kibicowsko)

Tutaj piszemy o wszystkim co dotyczy tego meczu od strony kibicowskiej.
    Nieznani Sprawcy

No ja rozumiem, że na najważniejszy mecz rundy. Rozumiem też że przygotowania do niego idą pełna parą. Ale on jest dopiero za 10 dni. Po co tak wcześnie otwierać ten temat. Na tym etepie, myślę, że nie ma dużo do powiedzenia.
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Zamieszczone przez zajączek
      No ja rozumiem, że na najważniejszy mecz rundy. Rozumiem też że przygotowania do niego idą pełna parą. Ale on jest dopiero za 10 dni. Po co tak wcześnie otwierać ten temat. Na tym etepie, myślę, że nie ma dużo do powiedzenia.
      Jak widać niektórzy mają, bo zakładają o nim po kilka tematów, które musimy potem zamykać. Dlatego powstał ten temat zbiorczy już teraz.
      Nieznani Sprawcy

Komentarz

Faktycznie Lech wydaje sie byc priorytetem w tej rundzie. Nie powinnismy sie raczej martwic bo przeciez na wiosne pokazalismi kto jest debesciak(tylko wzorek z kartonikow byl malo czytelny). W sumie to tamten mecz wspominam jako najlepszy jakie dotychczas widzialem(kibicowskio)
        Fajnie bedzie jesli tym razem wszystkie elemnty oprawy uda sie dopracowac wzorowo. Kibice na stadionie dopisza z cala pewnoscia. Czekam, czekam i juz nie moge sie docekac!!!

Mistrza przy stole, ja Lecha w dupe p*******
        Imielin zawsze z Legią!!!

Komentarz

Zamieszczone przez zborek
          Faktycznie Lech wydaje sie byc priorytetem w tej rundzie. Nie powinnismy sie raczej martwic bo przeciez na wiosne pokazalismi kto jest debesciak(tylko wzorek z kartonikow byl malo czytelny). W sumie to tamten mecz wspominam jako najlepszy jakie dotychczas widzialem(kibicowskio)
          Fajnie bedzie jesli tym razem wszystkie elemnty oprawy uda sie dopracowac wzorowo. Kibice na stadionie dopisza z cala pewnoscia. Czekam, czekam i juz nie moge sie docekac!!!

Mistrza przy stole, ja Lecha w dupe p******
          :/

Sprawdź regulamin forum. :yellow:

Komentarz

O takich meczach mysli sie juz na dlugo przed, wiec czy miesiac, 10 dni czy dwa dni to nie ma wiekszego znaczenia, no chyba ze adrenalina podnosi sie coraz wyzej Oby 29 sierpnia bylo conajmniej tak elegancko jak ostatnio a moze i lepiej
            Lech Poznań

Komentarz

Zamieszczone przez apcio
              O takich meczach mysli sie juz na dlugo przed, wiec czy miesiac, 10 dni czy dwa dni to nie ma wiekszego znaczenia, no chyba ze adrenalina podnosi sie coraz wyzej Oby 29 sierpnia bylo conajmniej tak elegancko jak ostatnio a moze i lepiej
              heh też mam taką nadzieję

Komentarz

Zamieszczone przez apcio

A też tyle luda co ostatnio się od Was wybiera?

Komentarz

Zamieszczone przez apcio
                  apcio cos mowiles ze moge sie z wami zabrać pociągiem , nadal aktualne ??

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                    Zamieszczone przez apcio

No ja sam jestem też ciekawy, czy będzie równie rewelacynie. Tamtym meczem z Lechem wysoko sobie zawiesiliśmy poprzeczkę, więc nie wypada teraz obniżać lotów. Dodatkowym atutem będzie teraz fakt, że mecz odbędzie się w blasku jupiterów, a jak pamiętamy ostatni mecz z Lechem był przy świetle dziennym. Przy sztucznym świetle i race lepiej wyglądają i w ogóle jest lepsza atmosfera.
                    Legia
                    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                      Nie sadze zeby bylo nas az tylu bowiem i pociag nie jest darmowy i nie wiadomo czy beda obowiazywac czipy czy nie, narazie Wasi kibice staraja sie odwlec zainstalowanie bramek. Zobaczymy co na to Wasz zarzad. Z drugiej strony ostatnio zaskoczony bylem sam taka frekwenca wiec moze i tym razem sie mile zaskocze.

Zamieszczone przez dyha
                      apcio cos mowiles ze moge sie z wami zabrać pociągiem , nadal aktualne ??
                      Heh, ciekawe czy potem wpusciliby Cie swoi na Lazienkowska czy kazaliby Ci ogladac spotkanie w sektorze gosci
                      Lech Poznań

Komentarz

A ja wcale nie jestem spokojnyo oprawe meczu. Wiadomo kasa. Podejrzewam ze cf mogli nie zdazyc uzbierac tyle hajsu ile jest potrzebne zeby stworzyc zajebista oprawe. Nie wie dlaczego ale jakos tak mi sie wydaje. Mam nadzieje ze za tydzien cf wyprowadza mnie z bledu...
                        Legia To MY

Komentarz

Ten mecz jest o tyle ważny, że sukces piłkarzy to tylko 60%. Reszta, czyli 40% zależy od kibiców. Mam nadzieję, ze tym razem nie będzie gorzej niż w zeszłym roku.

Komentarz

to jak bedze zalezy tez od nas samych jak kazdy" coś " zrobi choc by transparent to sami zobaczymy efekt sorry ze tak napisze a el nei mozna polegac tyko na CF ...
                            -------------------------------
                            grupa do ktorej naleze choć bez nazwy(jeszcze) miała debiut na lechu , przygotowalismy wulkany ... + transparent ktory powiewał przez 45 minut na yorku ...
                            teraz tez coś kombinujemy ... wiadomo ze zawsze jest potrzebna kasa ale chyba chęci tak samo a nawet bardzej
                            --------------------------------
                            jak kazdy da coś od siebie nei bedzemy mogli sie zastanawiac jak bedzie , po co sa akcje transparentowe ?! po to bymy je zrobili ! a nie czekac az ktos zrobi i obelzyc na stadionie , kiedys ktos tu siał ze nie umie robic transparentow i malowac ?! przeciesz nie oczekuje sie matejki ... tylko nawet elki na białym tle.
                            przesylajac nawet po 5 zł na oprawy na odpowiednie konta tez zasilamy nasza wspolna oprawe , jest jeszcze czas do Lecha, na pewno bedze barwnie ...
                            peace

Komentarz

Nie ma co oglądać się na Lecha myslę że da extra pokaz ultras . Już teraz trzeba się dozbrajać w konfetti , transparenty , serpentyny.
                              CWKS Legia Warszawa to nasza Duma i Sława

Komentarz

Pracuję...
                              X