Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tloki-Legia (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Doping na poczatku meczu oraz po stracie bramki przez Legie byl moim zdaniem dosc dobry,ta nowa piesn(to chyba przerobka z Den Haag )byla spiewana chyba przez wiecej niz 20 osob,sadze ze przez prawie caly sektor.Wydaje mi sie ze dosc dobrze sie przyjela.Prezentacja Tlokow dobra ,niektore druzyny pierwszoligowe mogly by sie od nich uczyc np Amica,Groclin.Ciekawie wygladalo jak nawet za naszym sektorem stali miejscowi,bardziej nas chyba ogladali niz mecz.Zaliczylem pierwszy wyjazd no i "chrzest"

Komentarz

Zamieszczone przez Mini

w pewnym momencie spiewal ta piosenke caly sektor wiec spieracie sie o ch** wie co
      chyba byłem wtedy chory.
      nie wnikam w stan zdrowia... patrzylem sie wokolo i nie spiewalo tego tylko 20 osob

Komentarz

Zamieszczone przez BBB
        Doping na poczatku meczu oraz po stracie bramki przez Legie byl moim zdaniem dosc dobry,ta nowa piesn(to chyba przerobka z Den Haag )byla spiewana chyba przez wiecej niz 20 osob,sadze ze przez prawie caly sektor.Wydaje mi sie ze dosc dobrze sie przyjela.Prezentacja Tlokow dobra ,niektore druzyny pierwszoligowe mogly by sie od nich uczyc np Amica,Groclin.Ciekawie wygladalo jak nawet za naszym sektorem stali miejscowi,bardziej nas chyba ogladali niz mecz.Zaliczylem pierwszy wyjazd no i "chrzest"
        tak jest dokladnie, to przerobka przyspiewki z Niderlandow

Komentarz

Zamieszczone przez ems
          Zamieszczone przez Mini

w pewnym momencie spiewal ta piosenke caly sektor wiec spieracie sie o ch** wie co
          chyba byłem wtedy chory.
          nie wnikam w stan zdrowia... patrzylem sie wokolo i nie spiewalo tego tylko 20 osob
          z loży na górze było lepiej widac i nie było tak dobrze ale co tam.nie to nie sami sobie pośpiewaliśmy.

BBB chrzest miałeś w autokarze ? który w kolejności śpiewałeś?

Komentarz

Zamieszczone przez Mini
            Zamieszczone przez ems
            Zamieszczone przez Mini

chyba byłem wtedy chory.
            z loży na górze było lepiej widac i nie było tak dobrze ale co tam.nie to nie sami sobie pośpiewaliśmy.

pogubic sie mozna co Mini-tyle tych motyli bylo-hehe

pozdro.
            Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Zamieszczone przez Mini
              Zamieszczone przez ems
              Zamieszczone przez Mini

chyba byłem wtedy chory.

pierwszy

Komentarz

Pracuję...
              X