Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kto się do Gorzyc wybiera ??

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Guest's Avatar
    Guest replied
    ...
    Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• ranekba
    odpowiedział(a)
    Tak to te Gorzyce zaraz przy Sandomierzu - a biletów mają dla nas tylko 90 więc pewnie wejdziemy po kosztach bo będzie nas więcej - jechać jechać nie zastanawiać się - pozdrufki!!

Zostaw komentarz:

• pijak
    odpowiedział(a)
    mnie kolega molestuje, bo samemu sie mu niechec...jak bym jechal to na pripał, bo hajsu na dojazd/powrót nie mam... :/
    jak ktos napisal 15 na bilet na stadion spoczko, ale na tym koniec
    czy to są te Gorzyce koło sandomierza??

Zostaw komentarz:

• wojtek
    odpowiedział(a)
    Bilet są po 15 zł o ile się nie myle a inni kibice z Gorzyc co was sądza to tego nie wiem

Zostaw komentarz:

• ranekba
    odpowiedział(a)
    No to fajnie że 250 wejdzie myśle, że jakoś się pomieścimy Napisz mi jeszcze po ile bilety bedą na nasz sektor?? A jak inni się do Legii odnoszą bo pewnie nie każdy zbierał Naszą Legię...Pozdro i dzięki za odpowiedzi

Zostaw komentarz:

• wojtek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ranekba
    Wojtek a jaki Wy macie stosunek do Legii? I napisz ile osób maksymalnie do naszej klatki wejdzie ??
    Do klaty wejdzie ze 250 osób ja Legie nawet lubie jakiś rok temu to nawet naszą legie zbierałem

Zostaw komentarz:

• Ultra LW
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raffi
    Panowie, nie piszmy takich tekstów jak te o krowach, bo to trochę niesmacznie wygląda :/
    Wszczególności może byc niesmacznie dla piłkarzy. Jak którys glebe zaliczy 8- to będzie bardzo niesmacznie.

Nie no, żarty sobie robię. Ale właśnie ciekaw jestem jak u nich wygląda stosunek do Legii? Ale to chyba głupie pytanie no bo kto nas lubi? '8

Zostaw komentarz:

• ranekba
    odpowiedział(a)
    Wojtek a jaki Wy macie stosunek do Legii? I napisz ile osób maksymalnie do naszej klatki wejdzie ??

Zostaw komentarz:

• Kawa
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez wojtek
    Zamieszczone przez Kawa
    Zamieszczone przez Ultra LW
    Dzięki. To napewno mnie tam nie zabraknie. Uwielbiam takie wyjazdy na wieś. Świeże powietrz, lasy, krowy na trzy godziny przed meczem na boisku...
    U nas nie ma krów na 3 godziny przed meczem nie wiem jak u was
    A ile przed meczem są te krowy bo nie chemy przegapic taki :buhaha: ego widoku

Chyba niegdy tych krów nie zobaczysz bo ich nie ma a Jak nigdy nie widziałes krowy to masz problem.
    problem mam, ale nie z krowami. Komputer co chwila mi sie wyłacza bo wyskakuje jakis problem ze zdalnym wywoływaniem procedur. Wie ktos może co z tym zrobic

Zostaw komentarz:

• wojtek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kawa
    Dzięki. To napewno mnie tam nie zabraknie. Uwielbiam takie wyjazdy na wieś. Świeże powietrz, lasy, krowy na trzy godziny przed meczem na boisku...

Chyba niegdy tych krów nie zobaczysz bo ich nie ma a Jak nigdy nie widziałes krowy to masz problem.

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    Panowie, nie piszmy takich tekstów jak te o krowach, bo to trochę niesmacznie wygląda :/

Zostaw komentarz:

• Kawa
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• rkwa
    odpowiedział(a)
    tym ktorzy maja watpliwosci czy jechac,przypomne tylko ze nastepny wyjazd jest dopiero we wrzesniu do Polkowic/to ok 500km/-takze nie zastanawiac sie tylko jechac-raczej dlugo nie trafi sie nam kolejna okazja do odwiedzenia Gorzyc.

pozdro.

Zostaw komentarz:

• ranekba
    odpowiedział(a)
    Na mecz nie są potrzebne karty wyjzadowe - a mecz jest w środe o 17:30 - jechać panowie jechać musimy im tam pokazać jak się bawi Legia!!

Zostaw komentarz:

• Mrk
    odpowiedział(a)
    Czy na ten mecz jest potrzebna karta wyjazdowa?

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X