Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kto się do Gorzyc wybiera ??

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kto się do Gorzyc wybiera ??

I może ktoś wie jak z biletami ?? Czy w Wawie czy na miejscu - bo trochę ludzi z Małopolski i Podkarpacia się wybiera i dla nas by było dobrze żeby na miejscu można było kupić Remont już ponoć zakończony i czekają na nas Bilety na nasz sektor prawdopodobnie po 15 blach - pozdrufki i do zobaczenia w Gorzycach

ja sie wybieram,a co do biletow to nawet jak bedzie 90/bo 90 to podobno 5procent pojemnosci stadionu/ to Nas bedzie duzo wiecej.

pozdro.
    Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Nio wiem ma być 90 - bo ich stadion mieści tylko 1800 - ja wiem że nas będzie więcej (200-300) a przecież nas nie zawrócą - pzdr!

Komentarz

Ja się wybieram. tyle tylko, że jak spojrzałem na mape to zalazłem 3 albo 4 miejscowości Gorzyce. Gdzie to do cholery jest?
        Groclinie drżyj, City nadchodzi!!!
        http://www.denhaagfc.nl/games/ajaxspel.swf

Komentarz

To są te Gorzyce zaraz koło Sandomierza - z Warszawy jest tam jakieś 170-180 km - pzdr!

Komentarz

Dzięki. To napewno mnie tam nie zabraknie. Uwielbiam takie wyjazdy na wieś. Świeże powietrz, lasy, krowy na trzy godziny przed meczem na boisku...
            Groclinie drżyj, City nadchodzi!!!
            http://www.denhaagfc.nl/games/ajaxspel.swf

Komentarz

opis jakiejs ekipy z wyjazdu do gorzyc jestw pierwszym numerze TMK.
              ustawili się z tłokami na walke 20 na 20.przychodza na umówione miejsce a tam miejscowi całą bandą(chyba z pół wsi) z widłami kosami itp.pytanie ze strony przyjezdnych: -to takie sa u was honorowe ustawki? -odp: nas i tak wszyscy mają za wieśniaków więc tak! i zaczęła się wymiana (jak na widzewie) ale oprócz zwykłych kamieni też cegłówki i płyty chodnikowe. po kilku minutach goście musieli się ewakuować.

Komentarz

Zamieszczone przez Ultra LW
                Dzięki. To napewno mnie tam nie zabraknie. Uwielbiam takie wyjazdy na wieś. Świeże powietrz, lasy, krowy na trzy godziny przed meczem na boisku...
                U nas nie ma krów na 3 godziny przed meczem nie wiem jak u was

Komentarz

tylko 180 km? a kiedy jest mecz dokladnie i o ktorej?
                  Legia To MY

Komentarz

Czy na ten mecz jest potrzebna karta wyjazdowa?

Komentarz

Na mecz nie są potrzebne karty wyjzadowe - a mecz jest w środe o 17:30 - jechać panowie jechać musimy im tam pokazać jak się bawi Legia!!

Komentarz

tym ktorzy maja watpliwosci czy jechac,przypomne tylko ze nastepny wyjazd jest dopiero we wrzesniu do Polkowic/to ok 500km/-takze nie zastanawiac sie tylko jechac-raczej dlugo nie trafi sie nam kolejna okazja do odwiedzenia Gorzyc.

pozdro.
                        Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Zamieszczone przez wojtek
                          A ile przed meczem są te krowy bo nie chemy przegapic taki :buhaha: ego widoku
                          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Panowie, nie piszmy takich tekstów jak te o krowach, bo to trochę niesmacznie wygląda :/
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez Kawa
                              Zamieszczone przez wojtek
                              A ile przed meczem są te krowy bo nie chemy przegapic taki :buhaha: ego widoku

Chyba niegdy tych krów nie zobaczysz bo ich nie ma a Jak nigdy nie widziałes krowy to masz problem.

Komentarz

Pracuję...
                              X