Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Górnik Łęczna (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Ja dzisiaj mialem niezły ubawe ( być moze ktos rowniez byl w poblizu )

za nami stały takie dwa dzieciaczki niewiele powyzej metra wzrostu i te ich komentarze

''sedzia byl napewno przekupiony za dyche albo wiecej ''

'' no dlaczego on wystawił temu żółtemu '' ( zabawy Jóźwiaka )

''czy ci panowie długo beda zasłania piłke flagami''

i wiele innych :buhaha:
    Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Zamieszczone przez Keleborn
      Siedziałem na krytej na górnej E.
      Było nie najgorzej, momentami nawet F się zrywała. Niestety im słabiej naszym szło tym bardziej doping gasł. I nawet filmów nie nakręciliśmy... .

Flagi na Żylecie wyglądały fantastycznie :+:
      Górników nie było słychać.

Pozdr.
      Były filmy na krytej :> Sami sobie odpowiadali..........
      BTW też byłam na górnej E i słyszałam Górników
      Only You

Komentarz

Dodam cos od siebie:
        Stalem na I bardziej w dole. Osobiscie uwazam, ze doping nie byl zly, momentami nawet dobrze wychodzilo. Kiedy sie "rozstrajalo" stadion cichl a do glosu dochodzila Łęczna. Nie rozumiem tylko Rozyka, ktory zamiast zaintonowac nowa piosenke (na co w tym momencie czekalem) bluznil na lewo i prawo. I potrafil to robic dlugo, podczas kiedy caly czas slychac bylo Leczna. Najlepsze bylo ostatnie 10 minut meczu. Kiedy okolo 80 min. poszlo glosne "Legia, Legia Warszawa..." zaczalem to krzyczec i nie zwazajac na nic szlo to z mojego gardla do konca meczu. Do okola to samo. Mimo malych przestojow, ktore byly, nie odpuszczalem. Gardlo juz mi wysiadalo, a w glowie sie krecilo, ale powiedzialem sobie, ze nie odpuszcze
        Uwazam, ze sektor G powinien prezentowac sie lepiej niz zrobil to dzis.
        Na innych sektorach niektorzy sami probowali cos intonowac - nawet im to wychodzilo, ale burzylo to jednosc, jaka powinna byc na trybunie.
        Zauwazylem, ze ciche momenty sa w chwilach, kiedy leci mniej znana piosenka. Ja, przyznam sie szczerze, dzis pierwszy raz slyszalem kawalek "Warszawa, Warszawa...".

Komentarz

Zamieszczone przez mike
          Ja, przyznam sie szczerze, dzis pierwszy raz slyszalem kawalek "Warszawa, Warszawa...".
          8-

Różyk zapodował dzisiaj (a właściwie już nie dziś) piosenki, które się śpiewa na melanżach, a nie na stadionie...
          Nieznani Sprawcy

Komentarz

Doping był niezły,a były takie momenty zrywu,że był naprawde dobry,choć może było troche za dużo przestojów i właśnie wtedy było słychać Łęczną(nawet na łuku)...:/
            Angel--i byłeś z takim typkiem większym w dresie??
            WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

pijak ja siedzialem przed toba w kremowych sztruksach i mialem koszulke big stara z numerem 99! obaczjasz slyszlem cie jak gadales ze miles miejsca zajete i ze szlik ci zjaebal ktos i pytales sie kolesia obok czy ktos nie widzial twojego szalika! byles z kumplami jeden opowiadal ze byl na jakis stadionach chyab na pogoni? nie wiem ale ja cie obaczajem cos tez rozmawialiscie o maluchu chyab ze jakis koles mogl b miec samochud i bys cie jedzili razem! a co dos zalikow to ja siedzialm tam od poczatku ale nie zauwazrylem ze ktos zajebal szalik tzn jak juz saidlem na trybune tam zadnego szlika nie bylo i pozniej ty wskoczyles i zaczeles sie wypytywac gdze twoj szal! stray przykra sparwa zeby ziomal legionista zajebal twoje barwy! ***** jak widac nawet na stadionie cie moga opierdolic chujowo rozumie na miescie ale nie na stadionie! pozdrawiam mam nadzieje ze mnie obczaiasz!
              Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Doping był według mnie średni... nawet bardzo średni... Ciągle idziemy w dół. To mnie niepokoi. Poprostu "nam" sie nie chce śpiewać panowie.
                Szwankuje organizacja dopingu. Na Żylecie momentami dało się zauważyć 3 młyny! I każdy śpiewał coś innego...
                Różyk...ehhh... dla mnie jest on bez przyszłości. Trzeba nam nowego "wodzireja". Z R. wszyscy się tylko śmieją.
                Druga sprawa. Trzeba wprowadzić nowe piosenki. Mamy ich kilka w zanadrzu, ale boję sie że tego nie podłapiecie. Może na jakimś wyjezdzie...
                Akcja transparent... ****** toż to żenada... Na meczu dało się zauważyć może ze 20 transów. A gdzie reszta? Przez całe wakacje nie został zrobiony żaden nowy trans? Wstyd panowie!
                Nie wspomnę już o textach które dało się usłyszeć na trybunach, w stylu: "*****... przez ten transparent/flagę nic nie widać..."
                To ja pytam, po kiego ch. przychodzą takie gostki na Ż.? No comment....
                No i ostatnia uwaga. Kompletnie nie rozumiem, mało tego, Ja się naprawdę wstydziłem za zdecydowaną większość kibiców w momencie kiedy ostro jechali Czeresiowi... Po ch.?
                No i co z tego że gra teraz w Górniku? A gdzie ma grać? W Legii? Gdzieś musi i mimo wszystko nawet jak "nam" się to nie podoba to przynajmniej nie śpiewajmy na niego.
                Tak samo jak piosenki w stylu: "Będą filmy..." albo o KSP... po ch. ? Pytam po raz kolejny... Przecież nawet nie graliśmy wczoraj z żadną z tych drużyn. Kompleksy?
                No i jechanie Górnikowi. Chłopaki przyjechali pierwszy raz na Legię i.. usłyszeli same bluzgi. Kiedyś można było czuć się dumnym kiedy to wchodziło się na jakiś stadion i słychać było jak przez prawie cały mecz jechano na Legię. To oznaczało jak bardzo nas... szanują :> Teraz robimy to samo... Wstyd!
                Bez kitu, na Legii nie będzie dobrze dopóki na Żyletkę będą chodzić takie buraki.
                Prośba do kumatych. Zwracajcie czasem uwagę tym którzy zamiast dopingować Legii zarzucają takie syfy w stylu GTS...
                Pozdro.
                Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

eeeeee
                  Do Szczepana za co mnie przepraszasz???
                  Bo nic nie kapuje... :

Czytam twoje posty i nic nie widze co mogłoby mnie obrazić... ho:

pozdro

ps.Arczi święte słowa!!!PIWA MU DAĆ!!!!
                  Legia gol ale ale Legia gol ale ale.....

Komentarz

Zamieszczone przez ma(L)ek
                    eeeeee
                    Do Szczepana za co mnie przepraszasz???
                    Bo nic nie kapuje... :

Czytam twoje posty i nic nie widze co mogłoby mnie obrazić... ho:

pozdro
                    chodzi o tego jednego posta... o Turystach i szalach... zle przeczytalem i zorzumialem ze wkruzasz sie na lduzi ktorzy zajmuja miejsca... :P jeszcze raz sorry ale to przez ten cholerny mecz :P

Komentarz

arczi: Hmm... no wiesz, Czeres swego czasu powiedzial to i owo o honorze, ze wstyd mu grac za grosze etc. i poszedl do lecha, no to sorry, gdyby nazwal rzeczy po imieniu, powiedzial, ze ma rodzine na utrzymaniu, ze sytuacja w kraju jest jaka jest i ze kazdy potrzebuje pieniedzy, i ze wlasnie dlatego zdecydowal sie na inny klub, to moze by to wygladalo inaczej, a on strzela taka gafe. Honor to ma Zaluska.
                      Co nie znaczy oczywiscie, ze popieram ciagle jechanie na Czeresia. Po prostu rozumiem skad to sie bierze.
                      Natomiast skad sie bierze reszta o ktorej mowiles? No panowie "chamie, w W-wie metro kopales..." - no moze i zabawne, ale rzeczywiscie, brzmi jak przejaw kompleksow i chec dowartosciowania sie faktem, ze jest sie z W-wy. Nic dziwnego, ze pozniej mowia o Warszawiakach to co mowia.

Komentarz

oki ale czmu nie ma tego postu........
                        ??? nie ważne
                        A co do zajmowania miejsc to nie mam nic przeciwko. kumpel był chyba 4 godz przed meczem z Lechem i zajął nam miejsca w młynie;]

poozdro

Sorcia za rozmycie tematu.
                        mam taki pomysła zamiast pisać jaki to dopnig jest beznadziejny wezmy sięza sibie i śpiewajmy z całych sił....
                        Legia gol ale ale Legia gol ale ale.....

Komentarz

Zamieszczone przez arczi
                          Doping był według mnie średni... nawet bardzo średni... Ciągle idziemy w dół. To mnie niepokoi. Poprostu "nam" sie nie chce śpiewać panowie.
                          dokladnie ja nie rozumiem jak to jest mozliwe ze nagle jest cisza gornik zaczyna spiewac a my nic... czy Was chociaz ambicja nie bierze? Jezeli R. nie intonuje nic to co to za problem zeby pojechac chociaz Legie Warszawe... reszta podlapie...

Zamieszczone przez arczi
                          Szwankuje organizacja dopingu. Na Żylecie momentami dało się zauważyć 3 młyny! I każdy śpiewał coś innego...
                          Różyk...ehhh... dla mnie jest on bez przyszłości. Trzeba nam nowego "wodzireja". Z R. wszyscy się tylko śmieją.
                          i wraca pomysl pomocniczych gniazd... moze wlasnie dwie dodatkowe osoby ktore powtarzalyby z R. (albo za inna osoba stojaca na G)...

Zamieszczone przez arczi
                          Akcja transparent... ****** toż to żenada... Na meczu dało się zauważyć może ze 20 transów. A gdzie reszta? Przez całe wakacje nie został zrobiony żaden nowy trans? Wstyd panowie!
                          na Lecha napewno beda nowe i to napewno nie 2 czy 3 szutki '8 nawet pare mialobyc dzisiaj... tylko ze jedna osoba zapominala o nich a do tego nie zabrala ze soba komorki :/

Zamieszczone przez arczi
                          Nie wspomnę już o textach które dało się usłyszeć na trybunach, w stylu: "*cenzura*... przez ten transparent/flagę nic nie widać..."
                          To ja pytam, po kiego ch. przychodzą takie gostki na Ż.? No comment....
                          No i ostatnia uwaga.
                          to jest strasznie wkurzajace... tylko ze jest to echo "akcji pelen stadion"...

Zamieszczone przez arczi
                          Kompletnie nie rozumiem, mało tego, Ja się naprawdę wstydziłem za zdecydowaną większość kibiców w momencie kiedy ostro jechali Czeresiowi... Po ch.?
                          ja sie moze nie wstydzilem ale znacnzie lepiej byloby gdyby zamiast takich wyzywik pojawily sie gwizdy i buczenie jak Czeres byl przy pilce...

Zamieszczone przez arczi
                          Tak samo jak piosenki w stylu: "Będą filmy..." albo o KSP... po ch. ? Pytam po raz kolejny... Przecież nawet nie graliśmy wczoraj z żadną z tych drużyn. Kompleksy?
                          w czasie meczu tego nie slyszalem... tylko przed...

Zamieszczone przez arczi
                          No i jechanie Górnikowi. Chłopaki przyjechali pierwszy raz na Legię i.. usłyszeli same bluzgi. Kiedyś można było czuć się dumnym kiedy to wchodziło się na jakiś stadion i słychać było jak przez prawie cały mecz jechano na Legię. To oznaczało jak bardzo nas... szanują :> Teraz robimy to samo... Wstyd!
                          jakiegos specjalnego jechania nie bylo... ale co to za kibvice ktorzy ciesza sie z remisu swojej druzyny albo w czasie przerwy spiewaja?
                          wiem natomiast ze skutecznie i to chyba bardzo przymknela ich piosenka "kopales metro..."

Zamieszczone przez arczi
                          Bez kitu, na Legii nie będzie dobrze dopóki na Żyletkę będą chodzić takie buraki.
                          akcja pelen stadion... i nic wiecej... to nie buraki ale poprostu ludzie dla ktorych jest to jednorazowe wyjscie...

Arczi a nie wiesz czy wszystkie flagi wrocily? czy znow ktos sobie zachowal jakas?

Zamieszczone przez arczi
                          Pozdro.
                          Pozdrowienia

Komentarz

Zamieszczone przez ma(L)ek
                            oki ale czmu nie ma tego postu........
                            ??? nie ważne
                            A co do zajmowania miejsc to nie mam nic przeciwko. kumpel był chyba 4 godz przed meczem z Lechem i zajął nam miejsca w młynie;]

poozdro

Sorcia za rozmycie tematu.
                            mam taki pomysła zamiast pisać jaki to dopnig jest beznadziejny wezmy sięza sibie i śpiewajmy z całych sił....
                            bo juz go zedytowalem... bo byl bez sensu :P

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan

Arczi a nie wiesz czy wszystkie flagi wrocily? czy znow ktos sobie zachowal jakas?
                              W zasadzie to chyba zginęły ze dwie, trzy (szok!) Przynajmniej tylko tyle znaleźliśmy gołych kijkow. Pozatym staliśmy przed wyjściami i sprawdzaliśmy ludzi czy nie wynoszą. Nie wynosili. No chyba że pokitrali w spodnie... :> Tak więc idzie ku lepszemu.

Pozdrowienia
                              Pozdro :>
                              Ps. Jak ci się podobało na Żyletce?
                              Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Zamieszczone przez arczi
                                W zasadzie to chyba zginęły ze dwie, trzy (szok!) Przynajmniej tylko tyle znaleźliśmy gołych kijkow. Pozatym staliśmy przed wyjściami i sprawdzaliśmy ludzi czy nie wynoszą. Nie wynosili. No chyba że pokitrali w spodnie... :>
                                To by chodzili jak kaleki
                                A swoja droga tez nie kumam... jak sie komus podoba to dlaczego sam sobie nie zrobi.

Komentarz

Pracuję...
                                X