Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Górnik Łęczna (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

To skoro byli w większej ekipie to może po prostu któryś wziął przez przypadek, bo myślał, że kumpel zostawił, a potem już cię nie szukali, bo poszli w lepsze miejsce. Chyba, że to nie było w przerwie...
    Nieznani Sprawcy

Komentarz

***** przeceż 90 % ludz iprze d meczzem i wtrakcie zostawia szale na krzesełkach,...
      Najpierw Tutyści krdną naszym komy teraz to..no zajebiście....... 8-
      Legia gol ale ale Legia gol ale ale.....

Komentarz

Zamieszczone przez Adiq
        To skoro byli w większej ekipie to może po prostu któryś wziął przez przypadek, bo myślał, że kumpel zostawił, a potem już cię nie szukali, bo poszli w lepsze miejsce. Chyba, że to nie było w przerwie...
        ech na 2 godz przed meczykiem, a miejsca były moim zdaniem spoko- gorna "E" na żyletce...
        "...i na dobre i na złe"

Komentarz

Zamieszczone przez pijak
          Zamieszczone przez Adiq
          ech na 2 godz przed meczykiem, a miejsca były moim zdaniem spoko- gorna "E" na żyletce...
          No to bardzo możliwa jest taka wersja jak napisałem. Też siedziałem na "E", ale to nie ja...
          Nieznani Sprawcy

Komentarz

cóż, zatem ślepo wieże w Twoją wersje..dla mnie wątpliwą, ale jest milsza dla ucha i serducha. Fakt faktem że sie tam (estadio WP) czułem jak w domu... a teraz barwy se do ciała przyszyje, i jest to jedna z boleśniejszych nauczek na przyszłość
            "...i na dobre i na złe"

Komentarz

ten post byl wyrazem moich nerwow ma(L)ek sorry :+:

Komentarz

Szczepan weź wyluzuj jemu chyba nie o to chodziło...
                Nieznani Sprawcy

Komentarz

faktycznie sorry... ma(L)ek :+: :+: :+: wybacz... z tych nerwow i ogolne wkurwienia zle zinterpretowal Twoj post... jeszcze raz wielkie sorki...

Komentarz

a ja bylem pierwszy raz od nie pamietnych czasow na Luku od Lazienkowskiej.Blizej krytej- na samej gorze nad wojskiem.Taka miejscowka bo przyjechal kuzyn z Francji i chcialem by mial dobry widok na caly stadion(Zylete i Kryta)...fajnie z tego miejsca wygladala zyleta-te transparenty,flagi na kijach,race...doping momentami mogl sie podobac,choc jak zawsze zyleta swoje a kryta swoje(ale to juz norma i nie powinienem o tym wspominac) Sporo wojskowych na tej trybunie,ale zachowywali sie bardzo cicho(pewnie z roznych czesci kraju). Robili sobie zdjecia z kibicami a najwieksze ozywienie spowodowala u nich...przebiezka tych naszych 15 letnich cziliderek wokol plotu od Lazienkowskiej Fajnie brzmial z Luku nowy hit spiewany przez zylete "ja ko-ch-am Le-gie la la la la la la..." w sumie mecz oglada sie z tej trybuny strasznie chujowo,ale jesli ktos chce poobserwowac jak sie bawia kibice Legii to takie miejsce jest wymarzone(a taki mi przyswiecal dzis cel-pokazac ta atmosfere panujaca na naszym stadionie kuzynowi z Francji)... a tak wogole to te nasze luki jako trybuny pilkarskie to jakas koszmarna pomylka i chyba nie predko pojawie sie tam znowu.Chcielismy cos zjesc w przerwie bo wszyscy glodni,ale niestety nie ma takiej mozliwosc zasiadajac na tej trybunie :/
                    o grze pilkarzy nie bede sie wypowiadal...zreszta wynik mowi sam za siebie

Komentarz

Zamieszczone przez pijak
                      *cenzura*...za przeproszeniem to tu sobie napisze, no bo gdzie...
                      jakiś zkurwiały ch** zapierdolił mi szalik, zająłem sobie miejsce, i oszedlem do kibla, wracam no i *cenzura* nie ma szalika...stadion Legii jest ostatnim miejscem w którym bym sie spodziewal takiej akcjii...była opcja że jednen ludek zostawil plecak po avanturze na widzewie, znalazlem plecak, i oddalem wlascicielowi, ku jemu zdziwieniu. ja tego po prostu nie kumam, robie tak od kilku lat, i nic nie było, wogóle takiej opcjii, niedopuszczalem. przecież siedzimy na jednej trybunie... zjechalem z tym szalikiem kawalek świata, wygralem go w NL...i wogóle w ch** wspomnień, i takie coś...że o wyniku nie wspomne...jeden z gorszych dni na tej planecie w moim wykonaniu...
                      mam w sumie żal do siebie, ze tak zostawilem barwy...ale uwiezcie ze nie przyszlo mi do glowy...
                      pisze to zeby Was uprzedzić, żebyście nie przezywali tego co ja teraz
                      musze przyznac bardzo hujowa sytuacja,ale ja zaczelem juz pilnowac swoich rzeczy na Legii jak zobaczylem ile frog zostalo z 1100 po pierwszym meczu.z jednej strony nie przewidziales tego/i sie nie dziwie/ ale z drugiej barwy to rzecz swieta i powinienes ich pilowac.

pozdro.

ps.trzeba bylo sie popytac ludzi w poblizu moze ktos go mial albo cos.
                      Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Nooo,ja też se byłem na łuku(straszna lipa i nuda),ale fajno,bo poznałem ziomków ze Szczecina(ok.10 szala) ...Angel,jak byłeś ubrany??Może Cię skojarze...:P ??A byłem na łuku,bo nie zdążyłem kupić se karneta,a na bilet mi szkoda szczerze mówiąc...:/
                        WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

aha i jeszcze jedno szlak mnie bierze jak slysze tekst "Wez ten transparent bo mi zaslania" i takie w tym stylu...

Komentarz

tak wogole to pamietajcie o akcji 'pelny stadion'-ode mnie byl dzis nakrecony typek,juz 3 raz moze bedzie chodzil czesciej.

pozdro.
                            Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Zamieszczone przez Grochów
                              Nooo,ja też se byłem na łuku(straszna lipa i nuda),ale fajno,bo poznałem ziomków ze Szczecina(ok.10 szala) ...Angel,jak byłeś ubrany??Może Cię skojarze...:P ??A byłem na łuku,bo nie zdążyłem kupić se karneta,a na bilet mi szkoda szczerze mówiąc...:/
                              heh...niebieska koszulka bigstara,krotkie spodenki,krotkie wlosy...chociaz watpie ze mnie kojarzysz bo pewnie byles z drugiej strony luku -blizej zylety(tam chyba byli kibice ze Szczecina)

Komentarz

aha no i oglonie smiesznie bylo na bramce... wtajemniczeni wiedza :P

Komentarz

Pracuję...
                                X