Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Górnik Łęczna (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

ale Adiq ile wyciagniesz w taki sposob?? gora 100 a sam wiesz ze to malo...

Komentarz

Ja jeszcze, wracająć do tych wpisów na onecie, o których mówicie na początku, chcę się Was spytać - co to w ogóle znaczy? I co w tym chodzi? Wybaczcie, ale nie rozumiem...

(cytat stamtąd) Absolutnie sie zgadzam. Super Exspress szuka taniej
      ... sensacji, a Przeglad Sportowy to daremna gazeta. Niech lepiej pilnuja swoich pupilkow z Legii, bo tam nie takie rzeczy sie zdarzaly (C.Kucharski, M.Jozwiak itd.) !!!
      Krzyś Bajer
      Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia nie chcę być tym, co nie ma nic do powiedzenia
      /Chillout squad/

Komentarz

z tymi sklepami to dobra akcja-nie pomyslalem o tym wczesniej-niech wszyscy zagadaja ze 'swojmi' sklepami-ja mam znajoma stacje ale tam chyba elektroniczna kase maja ale juz z 'moich' delikatesow bede mial na bank,w innych okolicznych tez popytam-Wy zrobcie tak samo.

pozdrowy
        Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Zamieszczone przez TUPA
          Ja jeszcze, wracająć do tych wpisów na onecie, o których mówicie na początku, chcę się Was spytać - co to w ogóle znaczy? I co w tym chodzi? Wybaczcie, ale nie rozumiem...

... sensacji, a Przeglad Sportowy to daremna gazeta. Niech lepiej pilnuja swoich pupilkow z Legii, bo tam nie takie rzeczy sie zdarzaly (C.Kucharski, M.Jozwiak itd.) !!!
          Krzyś Bajer
          internet ma ten plus ze przsewaznie mozna pisac co sie chce... stad tylu oszolomow... gadajcych jakies bzdury...

Komentarz

dobra serpentyny sa konfetti tez... i nie tylko :P

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
              Zamieszczone przez TUPA

Krzyś Bajer
              internet ma ten plus ze przsewaznie mozna pisac co sie chce... stad tylu oszolomow... gadajcych jakies bzdury...
              wg mnie to nie jest plus tylko minus.
              Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

sprawa dyskusyjna i nie w temacie... i pewnie zaraz jak sie dyskusja rozwinie Adiq przeniesie do nowego tematu bo ma moda i sie wozi i jest komercyjny :P

Ja akurat uwazam ze jest to mimo wszystko plus internetu bo naprzyklad nie stac Ci by bylo na zalozenia wlasnej gazety itd a w netcie to mozliwe...

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
                  sprawa dyskusyjna i nie w temacie... i pewnie zaraz jak sie dyskusja rozwinie Adiq przeniesie do nowego tematu bo ma moda i sie wozi i jest komercyjny :P
                  Widzę, że i w tym temacie na mnie jedziesz. Przecież tamten temat wydzieliłem dla dobra i wygody nas wszystkich. Jak to pięknie zabrzmiało.

Szczepan nie rozmywaj...
                  Nieznani Sprawcy

Komentarz

ok przepraszam obiecuje poprawy...

a co do tematu to wlasnie znalazlem troche balonow ktore zostaly z meczu legia-ruch... moze na mecz troche przyniose...

Komentarz

.

No i "Czeresia" dzisiaj na Łazienkowskiej przywitamy
                      W wakacje spotkałem go razem z W.Hadajem i troche sie zdzwiłem bo siedział sobie w niebieskich włoskach(jak wiekszośc Lechitów) a był w koszyulce....Legii
                      Pzdr
                      "Stoje z nim oko w oko
                      I lache na niego kłade
                      Bo on dobrze wie
                      Co znaczy nasze CHWDP..."

Komentarz

mnie tam lekko wali to ze siedzial w naszej koszulce...

Komentarz

Właśnie znalazłem stary PS .....
                          i mam już 5 paczek konfetti;] '8
                          Legia gol ale ale Legia gol ale ale.....

Komentarz

Ok to może cos o meczu '8
                            Doping gasł wraz z beznadziejną grą Naszych piłkarzy. Pierwsza połowa była jeszcze Ok, druga to już tylko chwilowe zrywy,w końcówce już tylko jazdy na Bereta i Szalę. Siedziałam na krytej.
                            Żyleta prezentowała się bardzo fajnie.
                            Gości było może ze 20. Mieli jedną "flagę" :> i nawet przez chwilkę ich słyszałam.
                            Najbardziej dołujące jest to, że już na początku sezonu kibice Legii mają powody by krzyczeć : Walczyć Legia walczyć :/
                            Only You

Komentarz

Zamieszczone przez yusta
                              Gości było może ze 20. Mieli jedną "flagę" :> i nawet przez chwilkę ich słyszałam.
                              Yusta trochę pogorszyłaś ich wizerunek. Gości było 40-50 (autokar) i mieli 2 flagi (jedna reprezentacyjna).
                              Nieznani Sprawcy

Komentarz

a najsmutniejsze jest to ze te 40 osób potrafiło przekrzyczeć cały stadion

ps. Górnik zaprezentował sie dobrze jak na taką ekipe. Nie mieli żadnego piro ale kurde doping zajebisty jak na 40 osób.

Nas 8-10 tys. Race, Transy Małe flagi i flagi na kijach.
                                Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                                że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                                choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Pracuję...
                                X