Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"Nasze" Puby

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

no, no
    mam nawet jedna jego ksiazeczke, ale mu nie przypominajcie !
    bo zapomnialam zabrac ze soba do wawy
    pozdro
    nie woź się, reprezentuj...

Komentarz

Zamieszczone przez Adams_
      Zamieszczone przez turi
      a co do gierek- raz udało mi się skasowac niejakiego Dośka na 40 zeta ... .
      Chlopak teraz za barem tam robi Wiesz... piwo leje, ze w kuflu 0,6 sie miesci
      i muzę zapodaje jak trzeba
      :taj: i wódę do lodówki schowa co by ciepłej ze sklepu nie pić

normalnie jest teraz git
      przyjemny chłód na łysym karku
      w świetle latarni butów blask

Komentarz

Zamieszczone przez turi
        ale największym fanem tych kolorowych przewracanek za kasiorę jest chyba niejakmi Mikers - potrafi przetłuc kilka godzin na automatach

wiem, sam czasami doświadczam - nalewa z meniskiem :+:

Zamieszczone przez Norbas

normalnie jest teraz git
        o tak, wystarczy skoczyć do monopolu i on już się resztą zaopiekuje, aż szkoda, że mam teraz tak mało czasu na takie rozrywki

Komentarz

Zamieszczone przez Jawor_CDR
          Zamieszczone przez MaxxxiM
          w Elblagu takim miejscem w ktorym spotykali i spotykaja sie kibice Olimpii i Legii jest pub West Side Whiskey Bar na ulicy Garbary (elblaska Starowka).
          Bardzo fajne miejsce, bylem przy okazji ostatniego meczu Olimpii z GKS-em Bełchatów, w sierpniu. Co prawda bylismy jedszcze przed godzinami otwarcia ale mimo tego dalo sie wyczuc dobra atmosfere iwo4:
          no fajne fajne, duzo wspomnien mam stamtad, ale tez i pare wieczorow, ktore znam z relacji kolegow. chociaz moga klamac, bo tez byli weseli inaczej
          ale to chyba najlepszy lokal w miescie, no i w klimacie odpowiednim
          22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Zamieszczone przez Cukier
            Zamieszczone przez turi
            ale największym fanem tych kolorowych przewracanek za kasiorę jest chyba niejakmi Mikers - potrafi przetłuc kilka godzin na automatach

wiem, sam czasami doświadczam - nalewa z meniskiem :+:

czyli przepraszam spotkanie forumowe w lepszym gronie to tam??

normalnie jest teraz git
            o tak, wystarczy skoczyć do monopolu i on już się resztą zaopiekuje, aż szkoda, że mam teraz tak mało czasu na takie rozrywki
            Dragon na powietrzu

Komentarz

proponuję więc spotkać się dziś w Favoli na oglądaniu powtórki z piątkowego meczu...
              ja się w każdym badź razie wybieram muszę w końcu bramki zobaczyć
              przyjemny chłód na łysym karku
              w świetle latarni butów blask

Komentarz

Zamieszczone przez turi

normalnie jest teraz git
                A ja sie wybieram i dotrzec nie moge... kurde jak tylko wyzdrowieje musimy sie ustawic na piwko w Favolce.

Komentarz

ze strony www.olimpia.eia.pl :

Legia gra z Górnikiem Zabrze.
                  A my zapraszamy wszystkich chętnych do obejrzenia tego meczu do pubu "West Side" na Starym Mieście. Relacja w Canal+ o 20. Wszyscy, którzy zdecydują się obejrzeć mecz właśnie tam będą mieli okazję wspomóc naszą zbiórkę na sektorówkę, wrzucając kilka złoty do wystawionej w pubie puszki - więc przyjemne [bo, że Legia wygra nie mamy wątpliwości] z pożytecznym.
                  Autor: B.
                  czyli jednak w pubcie West Side w Elblagu mozna ogladac mecze, co mnie cieszy niezmiernie
                  22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Zamieszczone przez Łysolek
                    Pizzeria "Rimini" na Ursynowie ( Pileckiego róg Roentgena )
                    Klimat zajebisty na ścianach wiszą szale , przepyszna pizza i piwo !!!
                    Mecze oczywiscie wszystkie Legii zawsze tam obejrzysz !!!!
                    Serdecznie Zapraszam !!!! Pizzeria TYPOWO LEGIJNA
                    Pizzeria "Rimini"
                    ul. W. K. Roentgena 1
                    tel. 641 95 44

adres stronki : http://www.rimini.pl
                    Po dzisiejszym dniu polecam to miejce :P

Komentarz

mike masz rację jest taki pub i byłem na nim nawet na paru meczach. Chociażby ostatnio na Górniku. Jest tam naprawde spoko klimat,duzo ludzi i nierzadko odchodza śpiewy. ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE
                      Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Zamieszczone przez Mrozik
                        Zamieszczone przez Łysolek
                        Pizzeria "Rimini" na Ursynowie ( Pileckiego róg Roentgena )
                        Klimat zajebisty na ścianach wiszą szale , przepyszna pizza i piwo !!!
                        Mecze oczywiscie wszystkie Legii zawsze tam obejrzysz !!!!
                        Serdecznie Zapraszam !!!! Pizzeria TYPOWO LEGIJNA
                        Pizzeria "Rimini"
                        ul. W. K. Roentgena 1
                        tel. 641 95 44

adres stronki : http://www.rimini.pl
                        Po dzisiejszym dniu polecam to miejce :P
                        a co sie takiego wydazylo w nalepszej pizzeri w wawie?? :>
                        Dragon na powietrzu

Komentarz

Hehe, nic ale ogólnie fajnie jest. Spodobało mi sie

Komentarz

Moim zdaniem w Rimini jest bardzo milo. Super sie oglada mecze. Tyle ze na tych wazniejszych trzeba bycsporo wczesniej bo nie bedzie juz miejsc. Sama pizzeria jest dosyc mala i nie wejdzie tam zbyt wiele osob. [img][/img][/code]
                            Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Zamieszczone przez m84
                              Moim zdaniem w Rimini jest bardzo milo. Super sie oglada mecze. Tyle ze na tych wazniejszych trzeba bycsporo wczesniej bo nie bedzie juz miejsc. Sama pizzeria jest dosyc mala i nie wejdzie tam zbyt wiele osob. [img][/img][/code]
                              fakt ale fajno jest
                              m84 daj na priva skad dokladnie na natolinie jestes ??!!
                              Dragon na powietrzu

Komentarz

Zamieszczone przez Legialive
                                Pub dla kibiców, który ma powstać na stadionie Legii, otrzymał koncesję na sprzedaż alkoholu. Dzięki temu można już nawet podać przybliżoną datę otwarcia - 15 października. Pub będzie otwarty przez cały tydzień, jednak w dniach rozgrywania meczów na Łazienkowskiej wstrzymana zostanie sprzedaż alkoholu. W pozostałe dni będzie można przyjść i obejrzeć np.: spotkanie wyjazdowe Legii lub inne mecze warszawskiej drużyny. Pierwszeństwo wstępu należy do posiadaczy abonamentów
                                No to super. Po co ten pub skor przed meczem bedzie tam można wypic conajwyzej soczek :/
                                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Pracuję...
                                X