Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"Nasze" Puby

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Kawa
    Zamieszczone przez pijak
    Zamieszczone przez Kawa
    Typowo legijnych pubów praktycznie nie ma
    Ja zreguły chodze bo Bilbao na Reymonta 12. Na kazdym wyjazdowym meczyku jest tam spoko luda, a juz na taiikiej Wisle czy lechu fuul komplet.
    to trzeba sie kiedyś ustawić, razem z PRZEMEM rownież polecam ten pubik, barmana czasem w koszulce Legii chyba widzialem
    czasem jest taki FULL ludzi, że część się decyduje na oddalony jakieś 100 m w kierunku Carfura na Bemowie...a po meczu wracając bawimy sie w "druga strona ulicy odpowiada..."
    Hehe Pijak wiesz, ja Cie zawsze widze w Bilbao. Co wiecej chodzilismy do jednej szkoły, pamietam Twój apel przed meczm z Wisła.
    ale nie mów nikomu ok powaga!!?? z której klasy byłeś :> coś mnie w jajko robisz ...hmmmm czemu nie podszedłeś!!?? (rozmyłem)
    wiec ostatnio podobała mi sie komedia terminator 3 -zajob komedia

"we will need a new vehicle"
    "...i na dobre i na złe"

Komentarz

Zamieszczone przez Adams_
      Oooo witka hehe
      net jest mały
      pozdro iwo2:
      przyjemny chłód na łysym karku
      w świetle latarni butów blask

Komentarz

Powiem tylko, ze macie bardzo drogie puby

Hmm a najlepszy w Wawie to Zrodelko!

Pozdrawiam

Bie(L)any & Młode Wilki & Wild West

Komentarz

W niedziele bylem w restauracji "U Zapasnikow" na Fortach Bema, mozna zjesc, a pod ziemia jest taki maly pubik, caly z pamiatkami Legijnymi (tyle ze zapasnikow) byl tez TV, wie ktos moze czy mozna tam ogladac mecze ?

Komentarz

pub "Favola" na Puławskiej koło Mozaiki (między Dworkową a pomnikiem Matejki)
            leją Królewskie z kija za 4 zeta.
            jest telewizor z C+
            na ścianach i suficie szale i koszulki Legii i nietylko
            klimacik wporzo, dobra muza, zawsze można spotkać kibiców

tylko ciasno troszkę...

p.s.
            można też pograć na "jednorękich"
            przyjemny chłód na łysym karku
            w świetle latarni butów blask

Komentarz

Witam po raz pierwszy wszystkich zgromadzonych!

Dawno nie byłem w Favoli także szali i koszulek jeszcze nie widziałem. Kiedyś był patent żeby wrzucić na ścianę pierwszą flagę Starego Mokotowa ale coś chyba nie wyszło. Królewskie owszem jest za 4 ale chyba do końca roku tylko, bo jest jakaś promocja czy coś w tym stylu.

Klimacik był chyba najlepszy po mistrzostwie w zeszłym roku kiedy z baryłami wpadliśmy i był bal, kto był ten wie

pozdrówka

Komentarz

Zamieszczone przez Cukier
                Witaj na forum
                "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Pare meczyków oglądałem tez w pubie "Joker" na Stokłosach. Jest duzo miejsca, jeden telewizor i jeden projektor. W sumie spoko.
                  Cum Debita Reverentia

Komentarz

Zamieszczone przez MaxxxiM
                    w Elblagu takim miejscem w ktorym spotykali i spotykaja sie kibice Olimpii i Legii jest pub West Side Whiskey Bar na ulicy Garbary (elblaska Starowka).
                    Bardzo fajne miejsce, bylem przy okazji ostatniego meczu Olimpii z GKS-em Bełchatów, w sierpniu. Co prawda bylismy jedszcze przed godzinami otwarcia ale mimo tego dalo sie wyczuc dobra atmosfere iwo4:
                    Cum Debita Reverentia

Komentarz

Zamieszczone przez Jawor_CDR
                      Pare meczyków oglądałem tez w pubie "Joker" na Stokłosach. Jest duzo miejsca, jeden telewizor i jeden projektor. W sumie spoko.
                      O ile sie nie myle, nie maja C+
                      Kiedys przyszedlem tam obejrzec jakis mecz ligowy, to powiedziano mi, ze nie ma. Nie wiem, czy chwilowo nie bylo (np. nie zaplacili abonamentu), czy w ogole nie ma.
                      Ogladalem tam Schalke, ale puchary oczywiscie sa na publicznej TV.

Komentarz

Zamieszczone przez mike
                        Zamieszczone przez Jawor_CDR
                        O ile sie nie myle, nie maja C+
                        Kiedys przyszedlem tam obejrzec jakis mecz ligowy, to powiedziano mi, ze nie ma. Nie wiem, czy chwilowo nie bylo (np. nie zaplacili abonamentu), czy w ogole nie ma.
                        Ogladalem tam Schalke, ale puchary oczywiscie sa na publicznej TV.
                        Jest, jest. Ostatnio oglądałem tam mecz Górnik Polkowice - Legia a wcześniej np. Wisła - Legia na wiosne tego roku.
                        Cum Debita Reverentia

Komentarz

W Nowym Dworze mozna obejrzec mecze Legii i Switu w barze Warka zaraz obok dworca pkp/pks.Czesto tam siedza kibice Legii i Switu jak sie nie ustawia wczesniej u kogos.Pozdro Wwa

Komentarz

w Favolce wczesniej nie było szali , ale z tego co mi donieśli stali bywalcy faktycznie został przystrojony w barwy ) i np Marek zaniósł tam swój szalik.
                            a co do gierek- raz udało mi się skasowac niejakiego Dośka na 40 zeta ... niechcacy cos przycisnęłam, chłopak stracił szanse jaka trafia się raz na ladnych parę gierek

z pubów , w których zdarzyło mi się ogladać mecze

Bosman (Swietlikow)
                            Gol Bar ( kolo starej Ikei teraz chyba decorador)- w każdym razie Pl.Starynkiewicza.
                            nie woź się, reprezentuj...

Komentarz

Zamieszczone przez Cukier

Dawno nie byłem w Favoli także szali i koszulek jeszcze nie widziałem. Kiedyś był patent żeby wrzucić na ścianę pierwszą flagę Starego Mokotowa ale coś chyba nie wyszło. Królewskie owszem jest za 4 ale chyba do końca roku tylko, bo jest jakaś promocja czy coś w tym stylu.

Klimacik był chyba najlepszy po mistrzostwie w zeszłym roku kiedy z baryłami wpadliśmy i był bal, kto był ten wie

pozdrówka
                              Dokladnie! Nie pamietam co sie ze mna dzialo po wyjsciu z Favoli

Komentarz

Zamieszczone przez turi
                                a co do gierek- raz udało mi się skasowac niejakiego Dośka na 40 zeta ... .
                                Chlopak teraz za barem tam robi Wiesz... piwo leje, ze w kuflu 0,6 sie miesci

Komentarz

Pracuję...
                                X