Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pub pod kryta

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• rkwa
    odpowiedział(a)
    wiadomo ze wiele osob woli isc na piwko przedmeczowe na osiedle albo w okolice stadionu,ale jak na stadionie/w pubie/mozna by bylo pic bro do rozpoczecia meczu napewno by ktos zamiast na osiedle poszedl do pubu-ja napewno bym tam troche grosza zostawil-a tak to pewnie pojde raz zobaczyc jak zrobili bo na mecze tam nie bede smigal bo mecze zwyklem ogladac na stadionach.

pozdro.

Zostaw komentarz:

• _Bart
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez szczepan
    ta tak na bezczela przed kasami budki z piwem :P

ale z drugiej strony _Bart Ci ktorzy chca sie napic przed meczem to i tak przychodza napici poza tym w takich budkach (np.: na Agrykoli) byloby drozej niz w sklepie... a przeciez w czasie przerwy nie bedziesz lecial na Agrykole??
    tak
    ale ja pisze o tym że napewno przed meczem troche by osob do takiego pubu przyszło po meczu tez i w trakcie meczu w c+ takze by wiara była
    w ten sposób Legia mogła by coś zarobić (chociażby na produkcje pamiatek klubowych)

a w przerwie lepsze są buszki

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    ta tak na bezczela przed kasami budki z piwem :P

ale z drugiej strony _Bart Ci ktorzy chca sie napic przed meczem to i tak przychodza napici poza tym w takich budkach (np.: na Agrykoli) byloby drozej niz w sklepie... a przeciez w czasie przerwy nie bedziesz lecial na Agrykole??

Zostaw komentarz:

• _Bart
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Sharn
    Zamieszczone przez _Bart
    nie wiem czy zwróciliscie uwage ale jak są wystawy psów i inne smieszne rzeczy na torwarze przed meczem Legii to stoja tam coś a`la parasolki i masa kibiców tam sie dobrze bawi do ostaniej chwili
    działacze jakby pomysleli to ustawiliby cos takiego nawet na agrykoli przed kazdym meczem i omijajac wszystkie przepisy mieliby zajebisty zarobek

Smart Bart
    ale o so chozi :>

Pal-my

Zostaw komentarz:

• Sharn
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez _Bart
    nie wiem czy zwróciliscie uwage ale jak są wystawy psów i inne smieszne rzeczy na torwarze przed meczem Legii to stoja tam coś a`la parasolki i masa kibiców tam sie dobrze bawi do ostaniej chwili
    działacze jakby pomysleli to ustawiliby cos takiego nawet na agrykoli przed kazdym meczem i omijajac wszystkie przepisy mieliby zajebisty zarobek

Smart Bart

Zostaw komentarz:

• _Bart
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    N a WKMie też piwo sprzedają - byłem,widziałem

Zostaw komentarz:

• Mini
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez szczepan
    nie ma raczej szans... ustawa i wogole...
    ???!!! w Pruszkowie w lato na meczach w kosza można spokojnie kupić browara przed halą i wejść z nim do środka.przynajmniej mozna było rok temu.

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez rkwa
    gowno-nic nie robia-w takim miescie jak Warszawa,w takim klubie jak Legia powinno zchodzic ok 10 tys. karnetow przed kazda runda-chyba nikt w tym klubie nie mysli-jezeli by poprawic marketing to napewno by nie bylo jaki problemow finansowych/o ile wogole by byly/-wogole mam nadzieje ze ktos kompetentny kupi Legie i bedzie prowadzona profesjonalnie.

pozdr
    ja raczej uwazam ze powodem tak malej liczby karnetow jest raczej nasza metalnosc i sutyacja materiala wielu osob...
    czesc woli dac w lape ochornie na kazdym meczu i wyjdzie i tak taniej niz karnet czesc natomiast woli obejrzec tylko Lech Polonie Wisle i Widzew...

Zostaw komentarz:

• rkwa
    odpowiedział(a)
    gowno-nic nie robia-w takim miescie jak Warszawa,w takim klubie jak Legia powinno zchodzic ok 10 tys. karnetow przed kazda runda-chyba nikt w tym klubie nie mysli-jezeli by poprawic marketing to napewno by nie bylo jaki problemow finansowych/o ile wogole by byly/-wogole mam nadzieje ze ktos kompetentny kupi Legie i bedzie prowadzona profesjonalnie.

pozdr

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    Dopóki będą sprzedawane karnety, to klub będzie robił (tu chciałem użyć słowa "wszystko", ale jak dobrze wiemy, niekiedy niezbyt bardzo ono pasuje do posunięć zarządu) żeby zachęcić ludzi do ich kupna. Potem....zobaczymy '8

Zostaw komentarz:

• rkwa
    odpowiedział(a)
    ciekawe jak bedzie wygladal-mam nadzieje ze bedzie duzo pamiatek,szali i zdjec.jak do tej pory najlepszy chyba kibicowski pubik w jakim bylem to Corner w Szczecinie-tez nie byl zbyt duzy,ale atmosferka jak i klimacik to bylo to-mam nadzieje ze Nasz to bedzie cos na wzor tamtego.
    ps.bezalk.podczas meczu zawsze jest lepsze niz kola czy inna chemia,a bezalk.moga sprzedawac.

pozdro.

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez rkwa
    mogli by chociaz jakies slabiutkie bro sprzedawac,albo nawet bez.alkocholowe-zawsze lepsze ni kolarzowa.i moze szama jakas bedzie lepsza niz w tych budkach.ja i tak chodze na Zylete ale jak pubik bylby fajny napewno na niektore mecze bym poszedl na kryta/oczywiscie pare godz wczesniej/

pozdro.
    nie ma raczej szans... ustawa i wogole...

Zostaw komentarz:

• rkwa
    odpowiedział(a)
    mogli by chociaz jakies slabiutkie bro sprzedawac,albo nawet bez.alkocholowe-zawsze lepsze ni kolarzowa.i moze szama jakas bedzie lepsza niz w tych budkach.ja i tak chodze na Zylete ale jak pubik bylby fajny napewno na niektore mecze bym poszedl na kryta/oczywiscie pare godz wczesniej/

pozdro.

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    nie nie bedzie...
    tzn czynny moze byc ale % wtedy nie beda sprzedawane...

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X