Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pub pod kryta

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pub pod kryta

cos mi się wydaje że był taki temat ale nie moge znaleźć.
    A więc Legia czeka na wizytę sanepidu i koncesje na sprzedaż alkoholu i pub pod trybuną krytą ruszy. będzie czynny od 10 do ostatniego klienta. Na początku wjazd jest tylko dla zaproszonych gości i posiadaczy karnetów.przewiduje się możliwość oglądania meczów wyjazdowych Legii i ważnych gier na świecie(LM,MŚ,ME) i najlepsze będzie 40 miejsc siedzących. hmmm będzie tak zajebany że chyba tam nie dostane sie. zresztą nawet sie nie wybiorę.nie ma jak źródło albo ławka w parku.

Ciekawa inijatywa, na terenie Legii powinno być takie miejsce do spotkań kibiców przy piwku.

Komentarz

40 miejsc? to mało. Bardzo mało. I ciekawe co z karneciarzami z Żylety? W NL jest napisane, że wtstęp będą mieli karneciarze z Krytej, a ja mam np karnet na Żyletę. ięc chyba na razie nie będę mógł wstąpić.
      Legia
      wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Ja mam karnecik na krytą '8 Ale 40 miejsc to rzeczywiście niewiele.Jako,że nie jeżdżę jeszcze na wyjazdy i nie mam Canalu+,to z chęcią oglądałbym tam mecze wyjazdowe Legii,ale obawiam się,że chętnych będzie więcej niż miejsc.
        Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

1)a nie pisalo tam ze kazdy kto ma karnet?? (zaraz sprawdze)
          2)i chyba bylo ze mozna brac osoby towarzyszace '8 '8 '8

Komentarz

jednak mylilem sie... tylko z abonamentami z krytej :/ :fu:

Komentarz

Mam nadzieje że to tylko tymczasowa inicjatywa z wstępem dla ludzi z karnetami gdyż , przypuszczam że ludzie zajmującym sie tym wszystkim dojdą do wniosku że wpływy mogą być 2 razy większe jeśli każdy kibic spragniony rozmowy i spragniony złota będzie mógł tam bez przeszkód wstąpić . Ewentualnie po jakimś czasie ilość miejsc mogła by sie powiekszyc wraz ze wzrostem napływu finansów bo nie wyobrazam sobie aby Pub obok Legii nie miał chętnych do odwiedzenia g 8-

Ewentualnie mogą zrobic podobny przy żyLecie i w czasie meczu bedziemy mogli zaśpiewać ''druga strona odpowiada''
              Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

strasznie malo miejsc,ceny tez pewnie beda wysokie i jeszcze to utrudnienie ze tylko dla karnetowcow,ppzecierz im wiecej ludzi tym wiekszy zarobek,po co sami go ograniczaja.
                i ciekawe jak to bedzie z tym pubem w dniu meczu /na Lazienkowskiej/,czy bedzie czynny w trakcie meczu?chyba raczej to niemozliwe.

pozdro.
                Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

nie nie bedzie...
                  tzn czynny moze byc ale % wtedy nie beda sprzedawane...

Komentarz

mogli by chociaz jakies slabiutkie bro sprzedawac,albo nawet bez.alkocholowe-zawsze lepsze ni kolarzowa.i moze szama jakas bedzie lepsza niz w tych budkach.ja i tak chodze na Zylete ale jak pubik bylby fajny napewno na niektore mecze bym poszedl na kryta/oczywiscie pare godz wczesniej/

pozdro.
                    Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Zamieszczone przez rkwa
                      mogli by chociaz jakies slabiutkie bro sprzedawac,albo nawet bez.alkocholowe-zawsze lepsze ni kolarzowa.i moze szama jakas bedzie lepsza niz w tych budkach.ja i tak chodze na Zylete ale jak pubik bylby fajny napewno na niektore mecze bym poszedl na kryta/oczywiscie pare godz wczesniej/

pozdro.
                      nie ma raczej szans... ustawa i wogole...

Komentarz

ciekawe jak bedzie wygladal-mam nadzieje ze bedzie duzo pamiatek,szali i zdjec.jak do tej pory najlepszy chyba kibicowski pubik w jakim bylem to Corner w Szczecinie-tez nie byl zbyt duzy,ale atmosferka jak i klimacik to bylo to-mam nadzieje ze Nasz to bedzie cos na wzor tamtego.
                        ps.bezalk.podczas meczu zawsze jest lepsze niz kola czy inna chemia,a bezalk.moga sprzedawac.

pozdro.
                        Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Dopóki będą sprzedawane karnety, to klub będzie robił (tu chciałem użyć słowa "wszystko", ale jak dobrze wiemy, niekiedy niezbyt bardzo ono pasuje do posunięć zarządu) żeby zachęcić ludzi do ich kupna. Potem....zobaczymy '8
                          podpis cyfrowy <--------
                          ================
                          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

gowno-nic nie robia-w takim miescie jak Warszawa,w takim klubie jak Legia powinno zchodzic ok 10 tys. karnetow przed kazda runda-chyba nikt w tym klubie nie mysli-jezeli by poprawic marketing to napewno by nie bylo jaki problemow finansowych/o ile wogole by byly/-wogole mam nadzieje ze ktos kompetentny kupi Legie i bedzie prowadzona profesjonalnie.

pozdr
                            Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Zamieszczone przez rkwa
                              gowno-nic nie robia-w takim miescie jak Warszawa,w takim klubie jak Legia powinno zchodzic ok 10 tys. karnetow przed kazda runda-chyba nikt w tym klubie nie mysli-jezeli by poprawic marketing to napewno by nie bylo jaki problemow finansowych/o ile wogole by byly/-wogole mam nadzieje ze ktos kompetentny kupi Legie i bedzie prowadzona profesjonalnie.

pozdr
                              ja raczej uwazam ze powodem tak malej liczby karnetow jest raczej nasza metalnosc i sutyacja materiala wielu osob...
                              czesc woli dac w lape ochornie na kazdym meczu i wyjdzie i tak taniej niz karnet czesc natomiast woli obejrzec tylko Lech Polonie Wisle i Widzew...

Komentarz

Pracuję...
                              X