Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Śpiewnik

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pamietam - glownie z meczu z Groclinem ktoryms. Ale o ile pamietam to spiewane bylo jak przegrywalismy i nie szlo i z takimi meczami mi sie jedynie ta piosenka kojarzy. A teraz jest przeciez elegancko

Komentarz

• Zamieszczone przez wujek_A Zobacz posta
      A co z "Nie poddawaj się ukochana ma, nie poddawaj się Legio Warszawa!!" ? Pamiętam jak w 2005 albo 2006 roku w meczu u siebie z Odrą Wodzisław śpiewaliśmy ją na pełnej k. przez ostatnie 25 minut a grajki w 90 minucie jebnęły bramkę, wiele osób wtedy pospadało kilka rzędów niżej hehe Później już rzadko śpiewana. Pamięta ktoś ją w ogóle? Dla mnie zawsze miazga była.
      Pamiętam, śpiewaliśmy ją choćby w mistrzowskim sezonie na meczu z Zagłębiem Lubin. Czemu została zapomniana? Najprawdopodobniej ze względu na to że w porównaniu z oryginałem, nasze zwyczajowe darcie ryja brzmiało po prostu średnio, z cała pewnością nie było to tak mocne jak wykonanie Chorwatów.

Jednak na starej Żylecie mieliśmy ten sam problem z odkurzoną na Rapidzie ,,Ole! Legia, ole, ole!'' która jak wiemy, nawet teraz, gdy sporo ludzi jej po prostu nie kojarzyło - wgniatała w ziemię. Na nowej trybunie ,,Nie poddawaj się'' mogła by wypalić, oczywiście nie będzie takiej konieczności by ją śpiewać bo Legia będzie kosiła frajerów aż miło
      Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Komentarz

• Włoska wersja lepsza :P (od 0:32)

Co nie zmienia faktu, że już śpiewaliśmy to na nowym stadionie i jakoś nie wychodziło to rewelacyjnie, a szkoda :<

Komentarz

• Zamieszczone przez je_martin Zobacz posta
          Co nie zmienia faktu, że już śpiewaliśmy to na nowym stadionie i jakoś nie wychodziło to rewelacyjnie, a szkoda :<
          ,,Nie poddawaj się...'', na nowym stadionie? Kiedy? Od 2009 roku nie opuściłem żadnego meczu na Ł3, a a nie pamiętam byśmy to śpiewali.
          Ostatnio edytowany przez Paw(L)ak; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: koretka
          Faszysta i kibol

Komentarz

• Zeszły sezon na pewno. Chyba Śląsk, ale ręki nie dam uciąć

Komentarz

Zeszły sezon na pewno. Chyba Śląsk, ale ręki nie dam uciąć
              Oj, nie wiem, nie wiem. Na górnym piętrze Żylety (sektor 206), w zeszłym sezonie, nie przypominam sobie, na dole może jakaś część ludzi śpiewała (ale musiała to być mała grupka bo większą było by słychać na piętrze), na górze - z całą pewnością, nikt tej przyśpiewki nie śpiewał.
              Faszysta i kibol

Komentarz

• Potwierdzam. Na 100% było to śpiewane, i nie przez 5 sekund, a dość długo.
                Kiedy- nie pamiętam (ale w tamtym sezonie)

Komentarz

• Nie śpiewamy też - "Gwizdek śedziego rozpoczyna wielki mecz, Miro Radović i juz 1-0 jest, cała Żyleta dopinguje z wszystkich sił, aby wynik lepszy był. Glory, glory ............." To tez sie zawsze fajnie spiewało. Albo "Legia, Legia gol-lalalala, Legia,Legia gol-lalalala, Legia,Legia gol-lalalala- HEJ LEGIA GOL!
                  Pamietam jak kiedys , jeszcze na starym stadionie, na krytej grała orkiestra-potrafili zwolnic piosenkę, żeby za chwilę przyspieszyc i śpiewać coraz głosniej!Warto by było spróbowac z bębnami.

Komentarz

• Mylisz się, bo śpiewamy.
                    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Zamieszczone przez sami Zobacz posta
                      Nie śpiewamy też - "Gwizdek śedziego rozpoczyna wielki mecz, Miro Radović i juz 1-0 jest, cała Żyleta dopinguje z wszystkich sił, aby wynik lepszy był. Glory, glory ............." To tez sie zawsze fajnie spiewało. Albo "Legia, Legia gol-lalalala, Legia,Legia gol-lalalala, Legia,Legia gol-lalalala- HEJ LEGIA GOL!
                      Pamietam jak kiedys , jeszcze na starym stadionie, na krytej grała orkiestra-potrafili zwolnic piosenkę, żeby za chwilę przyspieszyc i śpiewać coraz głosniej!Warto by było spróbowac z bębnami.
                      ,,Gwizdek sędziego...'' śpiewaliśmy. Mecz z Lechem, 24 września 2010 roku: http://legia.com/www/index.php?akt=17791 od 13:03. Przepraszam za link z oficjalnej ale nikt inny tego nie uwiecznił.
                      Faszysta i kibol

Komentarz

• Nie wiem czy już to ktoś kiedyś pisał ale kiedyś była taka pieśń, może ktoś pamieta ze starszyzny:

Chodź na świecie wiele klubów jest
                        i może wieksze są i sława większa jest
                        My w Warszawie Mamy taki klub
                        Któremu serce oddaliśmy już
                        Czerwono-biało-zielony sztandar nad stadionem powiewa,powiewa
                        wiele tysiecy kibiców Legie do boju zagrzewa, zagrzewa
                        Legia, Legia, Legia, Legia, Legia dzisiaj 3 punkty ma x2

podrówki
                        Warszawska Dzielnica
                        wola(L)fans
                        Gdzie Legia do końca życia

Komentarz

• "Nie poddawaj się ..." na pewno było śpiewane w zeszłym sezonie na koszu

Komentarz

Zeszły sezon na pewno. Chyba Śląsk, ale ręki nie dam uciąć
                            Śpiewaliśmy ją na meczu z Lechią (0-3), chociaż "śpiewanie" to za duże słowo, chyba S. zarzucił, 3/4 Żylety zrobiła wielkie oczy co to za dziwna pieśń i dał sobie spokój.
                            Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
                            ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
                            Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
                            Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• Zamieszczone przez Snoopy Zobacz posta
                              3/4 Żylety zrobiła wielkie oczy co to za dziwna pieśń i dał sobie spokój.
                              Niestety, bo piosenka jak znalazł na trudne chwile

Komentarz

• Zamieszczone przez Paw(L)ak Zobacz posta
                                ,,Gwizdek sędziego...'' śpiewaliśmy. Mecz z Lechem, 24 września 2010 roku: http://legia.com/www/index.php?akt=17791 od 13:03. Przepraszam za link z oficjalnej ale nikt inny tego nie uwiecznił.
                                No własnie, zobacz kiedy spiewalismy - 24.09.2010r.

Komentarz

Pracuję...
                                X