Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

oficjalna moc

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• oficjalna moc

oto fragment "piesni" znajdujacej sie na oficjalnej stronie wisly z krakowa. jeszcze raz powtorze OFICJALNEJ STRONY KLUBU

Płonie ognisko na Łazienkowskiej,
    Stadion Legii pali się.
    Legia płonie i nigdy nie zgaśnie,
    Kibice Wisły cieszą się.
    Cieszą się bo to oni podpalili,
    Całą Legię doszczętnie zniszczyli.

trzeba przyznac, ze oficjele Wisly maja zajebiste poczucie humoru i w ogole sa tottalnie wyluzowani. ja rozumiem, ze na stronie kibica rozne rzeczy sie moga pojawic, ale zeby takie cos w wizytowce klubu, ktory aspiruje do ligi mistrzow? nic dziwnego, ze potem pilkarz koSSowski wypisuje na koszulce rozne inteligente teksty. dla mnie moc. i mimo ze w regulaminie tego forum jest cos na temat to powiem to glosno ZERO SZACUNKU DLA WISLY. ZERO!!! Trzymam kciuki za Anderlecht.
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Możesz dać linka?

Komentarz

http://www.wisla.krakow.pl/pages/spiewnik.php#14
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

prosze bardzo. "piesn' nazywa sie Biala Gwiazda, a link to http://www.wisla.krakow.pl/pages/spiewnik.php

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
          http://www.Wisła.krakow.pl/pages/spiewnik.php#14
          dzięki oficjalna strona nie powinna promować pieśni obraźliwych na inne kluby 8- .

Komentarz

obrazliwych jak obrazliwych, ale to mozna uznac za nawolywanie do przestepstwa!

Komentarz

czemu mam wrazenie ze jesli na oficjalnej stronioe Legii by cos takiego poszlo to by byla afera!!??
              Dragon na powietrzu

Komentarz

bo sa rowni i rowniejsi. ciekaw jestem co by bylo gdyby np. Czarek Kucharski albo Jacek Zielinski po bramce dla Legii zachowaliby sie tak jak kosowski. pamietacie ten slynny napis na koszulce kosowskiego o legii.

Komentarz

Poprostu to jest już przesada ! Kolejny raz pokazują swoje prawdziwe oblicze (czyt. CHAMSTWO ) pamiętny mecz Legia - Wisła i minuta ciszy za Deyne a teraz to .... aż mi się gadać nie chce :fu:
                  Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
                  e(L)o

Komentarz

a moze Stwoarzyszenie wystosuje jakis list otwarty dot. chamstwa i poprosi kulturalnie o nie nawolywanie do nienawisci. ciekawe co by powiedzial pan rzecznik prasowy tego klubu?

Komentarz

O ile sie nie myle jest też piosenka '' cała żyLeta płacze mistrza już.... ''

No cóż ten kraj nie przeżyłby bez Legii vide pan pyra ze znanym szalikiem czy liczne piosenki o naszym klubie...

Nam starczy '' chociasz ciężki jest czas '' który wyjasnia wszystko '8
                      Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Mosci Uncio moze wyrazisz swoje obuzenie taka sytuacja!
                        I co tu sie dziwić,ze Lechici robią szale "j....ć Legie je...ć" skoro na oficjalnych stronkach klubowych znajdujasie takie kwiatki. Swoja drogą toWisła ma tyle piesni, ana meczach słychć tylko Legia to stara.... ciekawe zjawisko.
                        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Zamieszczone przez Kawa
                          Mosci Uncio moze wyrazisz swoje obuzenie taka sytuacja!
                          I co tu sie dziwić,ze Lechici robią szale "j....ć Legie je...ć" skoro na oficjalnych stronkach klubowych znajdujasie takie kwiatki. Swoja drogą toWisła ma tyle piesni, ana meczach słychć tylko Legia to stara.... ciekawe zjawisko.
                          jedni i drudzy po prostu pokazuja swoj poziom, o czym tu wiecej mowic? z reszta kibole z galicji juz nie raz poazali ze nie potrafia uszanowac niczego. ja rozumiem mozna nie lubic jakiegos klubu. kazdy z nas ma swoich faworytow i zespoly, ktorych nie dazy estyma ze sie tak dyplomatycznie wyraze
                          ale zawodnik (Kosowski) obrazajacy inny klub, przerywanie wyzwiskami minuty ciszy poswieconej przeciez nie tylko zawodnikowi Legii (bo Kazimierz Deyna - o czym zdaje sie wspomnieni reprezentanci galicji nie pamietaja - wystepowal rowniez w kadrze) i inne wybryki to zenada po prostu.

Komentarz

hm..troszkę już zaczynacie biadolić...co nie zmienia faktu, że to akcja typu "dno i ktoś jeszcze puka od spodu"......
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

a co to nam przeszkadza??

przejmujecie sie??

bo ja to wale! im bardziej beda sie wkurzac napinac i im bardziej bedzie ich krew zalewac to ja bede bardziej szczesliwy!

Komentarz

Pracuję...
                              X