Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zagłebie Sosnowiec

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zagłebie Sosnowiec

http://zaglebie.sosnowiec.pl/podpisy/index.php

PODPISY!
    Wrestling Team Of Legia Warszawa

dałem link wczesniej kolego do tematu kibicowski światek

Komentarz

NIECH KAZDY WEZMIE SOBIE TO DO SERCA I NIECH POPRZE NASZYCH BRACI Z SOSNOWCA!!!!!!!!!!!!!!

LEGIA&ZAGLEBIE ZAGLEBIE&LEGIA
      Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt.

Komentarz

mysle ze nikomu to obojetne nie jest ale...

Czy kiedykolwiek w jakiejkolwiek sprawie , takie netowe podpisy pomogły ?
        Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Zamieszczone przez Kempes
          Dostaliśmy organizację Euro2012
          "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

nie zaszkodzi Ci nic jeśli stracisz te kilkadziesiąt sekund na wypełnienie

Komentarz

Ruch Chorzów

Komentarz

Zamieszczone przez Subolg
                Ruch Chorzów
                możesz rozwinąć? bo chociaż podpisałem się dla Zagłębia myślę, że nie da to abolutnie NICZEGO
                Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
                Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
                Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
                ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
                A jeśli znajdziesz tę chwilę...
                będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

W oświadczeniu był zapis że kibice z całej Polski poparli w internecie Ruch Chorzów co miało niby wpływ na decyzje PZPNu

http://www.niebiescy.pl/index.php?id=1260 podziękowanie zarządu

Komentarz

taaa, Lecha Kaczyński też się podpisał

Komentarz

Nie mozna twierdzic od razu ze sie nie uda !!!! a moze to cos da???? a jak nie da
                      to kazdy bedzie chociaz mogl powiedziec zrobilem chociaz to co do mnie nalezalo

LEGIA&ZAGLEBIE ZAGLEBIE&LEGIA
                      Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt.

Komentarz

Aby była jasność - nie buntuje sie i oczywiscie z miejsca sie wpisałem ale jestem pesymistą jesli chodzi o takie formy. W kazdym razie powodzenia i informujcie o nowinach.
                        Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

tak po dzisiejszej porazce Zaglebia naszla mnie smutna mysl od ilu lat ten klub ma ciagle pod gore. Od zarania - czyli odbudowy klubu przez kibicow, przez przejecie Zaglebia przez Wlochow - trwaly starania by Zaglebie w koncu po latach wrocilo do 1 ligi. I kiedy w koncu sie to stalo, okazalo sie ze przez paru skurwysynow klub ten wyladuje znowu w 3 (bo trace wiare ze wyciagna to na 2) lige, prawdopodobnie (?) bez sponsorow.

Komentarz

Dlatego dużym ryzykiem było zostawanie w OE.Tak, to by pograli w 2 i może w nowym sezonie awansowali.A tak to jeszcze się cały temat sypnie...

Komentarz

Gorsze jest to (bo awansować zawsze można), ze miala się budować Zagłębie Arena, która miała być obiektem treninowym dla jakiejs ekipy na Euro 2012. Po spadku pewnie każdy to oleje, a Zagłębiaki sami nie dadzą rady nic z tym zrobić. A repra z Euro potrenuje na nowym obiekcie Górnika...
                              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Pracuję...
                              X