Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odra - Legia (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

mlyn gospodarzy do tej pory byl za bramka lezaca dokladnie naprzeciwko sektora gosci, z tym ze przemieszczony byl minimalnie na lewo. tym razem wodzislawianie usiedli na prostej patrzac z sektora gosci po prawej stronie (czyli naprzeciwko lawek rezerwowych).
    nie woź się, reprezentuj...

Komentarz

Zamieszczone przez Fester_LP
      Zamieszczone przez rkwa
      -Odra przeniosla swoj mlynek-jest teraz patrzac z ''naszego;'' sektora na koncu po lewej.

pozdro.
      po prawej ;]
      wymeczony to pisalem zaraz jak wrucilem i sie pomylilem-widze ze wprowadzilo to troche zamieszania.a apropos mlynka zastanawie mnie po jakiego h**a go przenosili.

pozdro.
      Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

PZPN powinien karać za używanie trąbek na stadionie. Boże jak to pierwszy raz usłyszałam to myślałam, że kaczki gdzieś tam łażą. Co za festyn :/
        Only You

Komentarz

Zamieszczone przez yusta
          PZPN powinien karać za używanie trąbek na stadionie. Boże jak to pierwszy raz usłyszałam to myślałam, że kaczki gdzieś tam łażą. Co za festyn :/
          I brawo dla tej pani. To co sie dzieje na Chorzowskim, przechodzi wszelkie pojecie, normy. Szczegolnie, ze mam w zwyczaju wtoczyc sie na mecz kadry i pod koniec przezywac kaca... poracha.
          Poza tym taka trabka mozna ludzi pozabijac

Komentarz

Zamieszczone przez Adams_
            Poza tym taka trabka mozna ludzi pozabijac
            Fakt, sama kiedyś o mało nie zginęłam przez taką trąbkę. Na meczu Legia - Blackburn zatrąbiłam jednemu gostkowi prosto w ucho

BTW w Wodzisławiu słyszalne były dwa rodzaje trąbek. Jedna wydawała wyższy a druga niższy dźwięk. Normalnie jakby kaczor kaczke wołał na :*
            Only You

Komentarz

Zamieszczone przez yusta
              Jedna wydawała wyższy a druga niższy dźwięk. Normalnie jakby kaczor kaczke wołał na :*
              Kto wie, co kraj to obyczaj Moze pore godowa maja?

Komentarz

Zamieszczone przez arczi
                Zamieszczone przez Mini
                pojebani! te kasjerki spisywały wszystkie dane z legitymacji/dowodu nie wiadomo po co...
                To trzeba było kupić bilet w Wawie. Nie było by spisywanka... Mnie podobały się te wykrywacze metalu. I text ochroniarzy: Wyciąg to!
                do piątku do 21 nie wiedziałem czy wogóle pojadę więc nie bardzo było jak kupić bilet. a wykrywacz metalu był niezły bo klucze z plecaka piszczały mi w kieszeni w spodniach. hehehe

Komentarz

No skoro wyszlo szydlo z worka to moge cos i od siebie dodac...

ochroniarz przejechal mi po bluzie wykrywaczem metali i zabrzyczalo.. okazalo sie ze wykryl klucze w bocznych kieszeniach... moich spodni :P
                  Ja mowie ze to klucze, a on na to (slynne juz ) "Wyciag to"

te panie wedrujace pod naszym sektorem przed meczem calkiem, calkiem... '8

mlyn Odry prezentowal sie jak Legia na wyjazdach :P

Komentarz

Zamieszczone przez Ursyn
                    Zamieszczone przez Fester_LP
                    byl po lewej teraz jest po prawej
                    Sektor Odry powrócił na swoje stare miejsce. Chyba im się nudzi w jednym miejscu i lubują się w stadionowych wędrówkach.
                    jak juz tam kiedys byl to chyba dawno,3 razy bylem w Wodzislawiu i zawsze byl po lewej i teraz sie zdziwilem jak zobaczylem ze sie przeniesli bez jakiegos wyraznego powodu.
                    pozdro.
                    Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

a własnie.ja tu siedzę i pierdolę głupoty a o najważniejszym zapomniałem.
                      Wielkie pozdro,szacuneczek i dziękówa dla Bartka "prezesa" z Sosnowca za towarzystwo przed i na i gościnę po meczu.
                      Legia i Zagłębie , Zagłębie i Legia..... :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+:

Komentarz

Pracuję...
                      X