Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Vetra Wilno - Legia (kibicowsko), niedziela 08.07 godz. 18

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez rolnik
    "zadzwonimy do Pana" ...
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcin Sq
      polowa z was pisze ze pewnie jak wruca bedzie wypowiadanie sie ze was nie bylo wiec nie macie co gadac... sami to piszecie wiec sami racje przyznajecie... nie byles nie ******* proste. w domu siedziec i puzniej wywodzic sie jacy to zli ludzie pojechali na mecz i co oni tam nie zrobili... to moze teraz wejscie zobaczcie na tasmach tv moze bedzie tak ktos kogo poznajcie i leccie z dupy szczelic dziewulskiemu... a zenada to nie ludzie ktorzy tam byli tylko tacy napinacze jak wy...
      internet nie dla napinaczy !
      ps. proponuje isc i powiedziec w twarz komus kto latal po murawie ze jest pier******** a nie pisac tego na necie....
      the end

Naucz się pisać po polsku- interpunkcja, gramatyka, ortografia. Ale czy nie za dużo od Ciebie wymagam?
      https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez bonaldo
        najśmieszniejsze jest to, że nikt nie pisze o postawie naszych wirtuozów.
        Po primo nie to forum - o wirtuozach pisze się w "Legia Warszawa" a nie w "Kibice"
        Po secundo - nie ma o czym.

A tak w ogóle - bo jeszcze się na ten temat nie wypowiadałem - ujmę rzecz krótko: Baaaardzo wielkie dzięki. ***** mać...
        From flood into the fire
        One thousand voices sing
        We're in this together
        For whatever fate may bring

Komentarz

• Teraz się zacznie na nas nagonka... Najsmutniejsze jest to, że dymiło ok 200-300 osobników, a pisze się o kibicach Legii. Tak, jakby całe 3000 zrobiło dym. Norma.

I tak jak napisał Nazgul... Wielkie dzięki, ***** mać.
          https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Marcin Sq, nie pierdo*. Nie trzeba było być w Wilnie aby mieć takie zdanie jakie ma większość tutaj - wstyd. Ty byłeś? Niektórzy mają inne rzeczy w życiu niż wyjazdy. Masz wakacje, kup se słownik. 1 klasa zbliża się wielkimi krokami.

EOT.
            Wojtek Łokietek Szala

Komentarz

• Wróciłem.

Generalnie cały ten kurnik zwany stadionem to jedno wielkie nieporozumienie. Jakim prawem zostało to dopuszczone do rozgrywek, nie wiem. Jeżeli za ogrodzenie robi reklama to życzę szczęścia w unikaniu konfrontacji.

Patologia wyjazdowa - szkoda gadać.

Co do zajść na boisku to lata 90 w Polsce stają żywo przed oczyma.
              Policja Litewska niekumata, więc dała sobie wejść na głowe. To co się działo na 2 godziny przed meczem powinno im dać do myślenia, nie dało. A na koniec gaz w trybuny i po zawodach.

Szkoda gadać i tylko Wilna żal.
              Their fight is your fight their freedom-your freedom WARSAW '44'
              Miasto, które przeżyło własną śmierć !

Legia Warszawa - nie dla ITIotów !

- Nie ma wykładów o tym co robić z martwą prostytutką - odparł Lash. - To zupełnie inny kurs. Nauki polityczne, zdaje się. C. Moore.

Komentarz

• Wróciłem i powiem krótko: jest mi wstyd.

Nie chcę być utożsamiany z tym bydłem. Chyba czas na przerwę. Jak długą? Nie wiem, pomyślę.
                I zapewniam że nie tylko ja po wczorajszym dniu mam takie przemyślenia...

ps. jeżeli ktokolwiek twierdzi że ta "akcja" miała jakikolwiek związek z wynikiem meczu, to albo jest głupi albo naiwny. Nawet gdyby Legia wygrywała do przerwy 3:0, wydarzyłoby się dokładnie to samo. I nie udawajmy że jest inaczej.

ps2. Hatchet - tak, masz rację, to jak zawsze wina policji

ps3. Żal mi Yusty, Adiqa i innych. Wieloletnia ciężka praca CF i obecnie NS poszła w pizdu. Bo nie oszukujmy się - tego już nie będzie...

ps4. trzody na mieście komentował nie będę. To co działo się pod Ostrą Bramą wołało o pomstę do nieba Żal gadać. Nie potrafię pogodzić się z tym, że nasz klub przyciąga tak zatrważające ilości troglodytów...

Komentarz

• eSpErAZS byles na tym meczu? bo tak pierdolisz ze sie sluchac nie da... ja nie bylem to nie pierdole glupot i sie nie wypowiadam pogratulowac rozumu itp

Komentarz

• Co za debile pojechały na mecz

Odbij, to ze 500 osob sie lało nie znaczy, ze 3 tysiace to debile.

Tak jak Daimosowi jest mi zajebiscie wstyd. Nie przed cała Polską, ale chocby rodziną, ktorej od lat tlumacze ze jest ok na meczach, bezpiecznie, mozna przychodzic, poogladac, pospiewac, dobrze sie bawić.

3-4 lata gadania, ze sie zmienilo i ze jest "inaczej niz kiedys" poszlo w pizdu. Dziękówa *****.

Awantura pachniało od początku, jak "zdobylismy szal i flagę".

I jeszcze mi wstyd przed polskimi mieszkancami Wilna, ktorzy zagadywali, dopingowali, cieszyli sie jak mowilismy, ze wygramy. Narobilismy im takiego wstydu, ze az mnie zatkało.

Ide spać, koszmar sie musi skonczyć kiedyś.
                    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• eSpErAZS, dziecko wyłącz tatusia komputer i zacznij się bawi klockami lego. roll

Normalnie się wstydzę za piłkarzy i za tych chuliganów. To piłkarze grają mecz a nie kibice, jaki by nie był wynik to nie mają prawa wchodzi na murawę. Jak ***** nie ma klatek to od razu myślą że ***** wszystko można.

Komentarz

• Zamieszczone przez numer_10
                        eSpErAZS, dziecko wyłącz tatusia komputer i zacznij się bawi klockami lego. roll

Normalnie się wstydzę za piłkarzy i za tych chuliganów. To piłkarze grają mecz a nie kibice, jaki by nie był wynik to nie mają prawa wchodzi na murawę. Jak ***** nie ma klatek to od razu myślą że ***** wszystko można.
                        numer przestań pierdolić ok
                        Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• możecie nie kląc?
                          podpis cyfrowy <--------
                          ================
                          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi
                            możecie nie kląc?
                            tu może być problem

Komentarz

• że co? taka jest prawda. Powinna być tabliczka 4000zł za wejście na murawę. Taka metoda jest używana w wielu krajach.

Komentarz

• Zamieszczone przez numer_10
                                że co? taka jest prawda. Powinna być tabliczka 4000zł za wejście na murawę. Taka metoda jest używana w wielu krajach.
                                ale

tabliczki nie było
                                płotu nie było
                                cisnienie skoczyło
                                i koniec historii a teraz to że wszyscy mają za złe że to kibice Legii niszczą to co wszyscy budowali tyle lat i że będą represje-ale te represje to maja już być od lat 90 tych i jakoś do tej pory nikt z tym się nie spieszy a że iti beknie za to to niech i beka ja problemu nie mam karnetu nie kupiłem

Komentarz

Pracuję...
                                X