Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Puchar UEFA 1 runda:Legia-Austria Wiedeń (14/28.09.)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Puchar UEFA 1 runda:Legia-Austria Wiedeń (14/28.09.)

LegiaLive!:

Dzisiaj poznaliśmy pełny skład drużyn, które zagrają w I rundzie Pucharu UEFA. Nasz kraj reprezentować będą Legia Warszawa oraz Wisła Kraków. Na podstawie rankingu klubowego UEFA podzieliła drużyny na 2 grupy. Każda z grup liczy po 40 zespołów. Zwycięzcy tej rundy zagrają w fazie grupowej.
    Zespoły rozstawione: Sevilla FC, Newcastle United, Panathinaikos Ateny, Schalke 04 Gelsenkirchen, Parma FC, Ajax Amsterdam, Bayer Leverkusen, Feyenoord Rotterdam, AJ Auxerre, FC Brugge, FC Basel, Olympique Marsylia, AZ Alkmaar, Hertha Berlin, Sparta Praga, Glasgow Rangers, Celta Vigo, Paris St. Germain, Lokomotiw Moskwa, RC Lens, Besiktas Stambuł, US Palermo, Slavia Praga, Espanyol Barcelona, SC Heerenveen, Partizan Belgrad, Rapid Bukareszt, Wisła Kraków, Slovan Liberec, Fenerbahce Stambuł, Austria Wiedeń, Hapoel Tel Awiw, Osasuna Pampeluna, Litex Łowecz, Blackburn Rovers, Broendby Kopenhaga, Grasshoppers Zurych, Chievo Werona, Dinamo Bukareszt, AS Livorno

Zespoły nierozstawione: CSKA Sofia, Tottenham Hotspur, West Ham United, Dinamo Zagrzeb, Crvena Zvezda Belgrad, Heart of Midlothian, Maccabi Hajfa, Standard Liege, Sporting Braga, AS Nancy, Legia Warszawa, Eintracht Frankfurt, Vitoria Setubal, Nacional Madeira, FC Groningen, Artmedia Bratysława, Iraklis Saloniki, Skoda Xanthi, Trabzonspor SK, Atromitos FC, Rubin Kazań, SV Zulte-Waregem, Metalurg Zaporoże, Molde FK, Czernomorec Odessa, FK Mlada Boleslav, Red Bull Salzburg, Kayserispor, Odense BK, FC Sion, Lokomotiw Sofia, Start Kristiansand lub Drogheda United, FC Superfund, MFK Rużomberok, Randers FC, Atvidabergs FF, Ethnikos Achnas, Rabotnicki Skopje, Derry City, Levadia Tallin

W tej fazie rozgrywek zespoły z tego samego kraju nie mogą trafić na siebie.

czyli zespoly nierozstawione(my)trafiaja na zespoly rostawione?[/quote]
    "Warszawa jest super jak chcesz to mogę przysiąc..."

o ktorej cala impreza?

Komentarz

o 13

Wiedeń!!!

jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Komentarz

my mozemy trafic na jedną tylko z tych 5 druzyn

Panathinaikos FC (GRE)
        Hertha BSC Berlin (GER)
        Paris Saint-Germain FC (FRA)
        FK Austria Wien (AUT)
        PFC Litex Lovech (BUL)
        A najlepsza nie jest świadomość, że koledzy cię wspierają.
        Tylko to, że ty wspierasz ich.

Komentarz

jak dla mnie to Paryz bylem kiedys w Paryzu i widzialem spiewajacych angoli pod wieza eiffla.Oczyma wyobrazni zobaczylem ekipe w legijnych barwach dracych morde w najbardziej romantycznym miescie swiata.I tak chodzi za mna ten widok wiec mam nadzieje,ze sie sprawdzi

edit:czyli Paryz jest coraz bardziej realny dlaczego tylko te kluby?bo na klucz geograficzny to mi to srednio wyglada
          "Warszawa jest super jak chcesz to mogę przysiąc..."

Komentarz

Wisłaaaaaaa!

Komentarz

Komentarz

Yyyy Bułgarzy chyba paszportu wymagają?

Komentarz

***** to bym musial go w koncu znalezc

Komentarz

Hertha ewentualnie Austria

Komentarz

Jezeli rozpatrujemy to pod katem kibicowskim to wybor moze byc tylko jeden:

Paris Saint-Germain!!!!!!

Komentarz

Wieden only. Bede mial 120 km tam

Komentarz

Zamieszczone przez daimos
                          Jezeli rozpatrujemy to pod katem kibicowskim to wybor moze byc tylko jeden:

Paris Saint-Germain!!!!!!
                          Nie wiem jak stoi pod tym względem PSG, ale czysto kibicowsko to bardziej chyba jednak PAO.
                          "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

Bułgaria!! innej opcji nie może być...

ADO - sprawdź na msz.gov.pl, ale 99% konieczny paszport

edit: a dla senseja prosimy o permamentnego bana - z niego wróżka jak z koziej dupy trąba
                            Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

Berlin - taki kawałek z Warszawy tylko i nigdy (? ostatnio przynajmniej) tam nie byliśmy....
                              ja stawiam na 5 tysi z Warszawy

ewentualnie Ateny - późny urlop można sobie zrobić, a w żadnej z dwóch poprzenich wizyt nie miałem przyjemności brać udziału...

Łowecz to tak jak Donieck - raz w roku taki wyjazd wystarczy ;>

Komentarz

Pracuję...
                              X