Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

KSP - "500 biletów dla Legii na derby"

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• KSP - "500 biletów dla Legii na derby"

kiedys sprzeczalem sie z kolega ze mimo wszystko chcialbym zeby polonia byla w 1 lidze bo derby itp ale teraz juz tego mam doscy... walic frajerow!

Kurva ze jego mac. Nie dosc ze Legia udostepnia im obiekt to oni se w takiego ***** lecą. Gdyby kto inny był prezesem u nas w klubie to liczyłbym na walke o nas a tak to Trylnik podrapie sei w głowe i powie "posadzcie ich na łuku" :fu:

widze ze forum sie zmienia ale co sie dzieje ???
    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

ja pujde na Żylete i niema bata,no chyba że tam niebędą wpuszczać to ide na przed krytą! a ten co to wymyślił to ocipiał!!!

P.s:Co sie z forum dzieje?

Komentarz

KSP - "500 biletów dla Legii na derby"

Za drzewkowym forum:

Za "Piłką Nożną": Waldek Skorupka, ich (niedo)rzecznik prasowy:
        "Nie obawiamy się łobuzów i nikt nas nie zastraszy. Przecież obiekt przy Łazienkowskiej jest publiczny. Ma tam prawo grać zarówno Legia, jak i Polonia. Wiemy o tym, że nasi kicice nie popierają tego pomysłu. Mieliśmy dwa wyjścia - albo gramy na Legii w ekstraklasie, albo na Konwiktorskiej w drugiej lidze. Odnośnie spotkania derbowego to na razie kibice Legii dostają 500 przysługujących im biletów i siadają w sektorze gości - przecież to Polonia jest gospodarzem. Ta sytuacja może się zmieni. Musimy najpierw obliczyć, czy nam się opłaca wpuścić większą grupę legionistów."

Nie wiem jak Wam, ale mi odjęło mowe. Coraz bardziej przekonuję się do hasła "Warszawa bez Polonii".

Pzdr.

Komentarz

Jaja sobie robia?

A to, to co to am być: "Przecież obiekt przy Łazienkowskiej jest publiczny. Ma tam prawo grać zarówno Legia, jak i Polonia".

Na łeb mu sie rzuciło, czy co... Jaki publiczny, może sobie jeszcze wmontują grafe z krzesełek na Krytej KSP mamy prawo - obiekt publiczny.

Ręce mi ostatnio i nogi opadają...

Komentarz

Czytałem sobie to rano przy śniadaniu i mało żem się kawą nie udusił! :fu:
            500 biletów tak! o żesz :* twoja :* , w :* :* !!!
            W innym miejscu pisałem o tym, że jak nie będzie licencji to trzeba będzie wprowadzić stan wojenny i godzinę policyjną! Myliłem się to będzie podczas najbliższych derbów Stolicy! Na własnym stadionie gościem! Chyba kogoś tu nieźle po :* ło! "Opłaca się wpuszczać większą grupę Legionistów"? Panie puszczać to ty sobie możesz bąki, bo my jesteśmy u siebie, a :* mać to Ty jesteś gościem!!! Więc uważaj aby godpodarz Cię nie wyprosił!

Komentarz

Chyba się tutaj komuś coś zdrowo popierdzieliło. Nie dość, że zgarnęliby o wiele mniej kasy za bilety to dodatkowo chyba by zbankrutowali za pokrycie kosztów awantur! Ja sobie nie wyobrażam, żeby ktoś podjął taką decyzję, ale wiem doskonale, że i tak weszliby wszyscy chętni Legioniści, a Polonia na Żylecie długo by nie posiedziała o ile by w ogóle tam doszła...
              Nieznani Sprawcy

Komentarz

Monty phyton
                Zamieszczone przez Jaco
                Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Komentarz

test...

Komentarz

8- Halo!!!! Niech mnie ktoś obudzi... :*
                    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Chyba im trochę się cos pomyliło 8- :* , ciekawe jak wyliczyli te 500 "przysługujących" nam biletów, to nie jest chyba 5 % pojemności stadionu przy Łazienkowskiej.

A poza tym jak to ma wyglądać - garstka polonistów na krytej + garstka Legionistów na łuku 8- - to mają być derby stolicy Polski :fu: . A ponoć działacze z Konwiktorskiej są bardzo przywiązani do tradycji i chyba powinno im zależeć żeby jak najwięcej Warszawiaków obejrzało jedne z najstarszych derb w Polsce .

Ech a pewnie z małych wpływó z derbów i tak starczy na drugi daszek z blachy.

Komentarz

Zamieszczone przez legart

Ech a pewnie z małych wpływó z derbów i tak starczy na drugi daszek z blachy.

starczy na baldachim i 2 część składanki z dopingiem która premiere będzie miała właśnie na tym meczu

pomysłodawcy tej bzdury kazałbym zgadać mózg albo chociaż bilingi
                        Zamieszczone przez Jaco
                        Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Komentarz

Chyba im trochę się cos pomyliło 8- :* , ciekawe jak wyliczyli te 500 "przysługujących" nam biletów, to nie jest chyba 5 % pojemności stadionu przy Łazienkowskiej.

To proste oni wynajmuja tylko kryta i łuk czyli około 6000 miejsc.
                          Wiec i tak sie cieszmy bo 5% to 300 biletów (miejmy nadzieje ze oni tego nie przeczytaja :P)

Komentarz

A co na to Legia?

- Czy pod czas derbowego spotkania gdy gospodarzem będzie Polonia kibice Legii dostaną 500 biletów? Formalnie tak. Wszystko będzie zależeć od gospodarza meczu. Uważam, że mecz przy tak nielicznej publice będzie bardziej przypominał stypę, a nie wielkie Derby Warszawy. My jako klub, nie będziemy jednak mogli nic wskórać. Najważniejsze jest to, że zmienił się regulamin kar i w razie jakichkolwiek zamieszek, nie zamkną nam stadionu - powiedział rzecznik prasowy Legii, Piotr Strejlau.

za legia.net

do kurvy nedzy czy u nas pracuja w klubie sami debile czy to normalne zachowanie i ze mna jest cos nie tak :>

Komentarz

Zamieszczone przez _Bart

To proste oni wynajmuja tylko kryta i łuk czyli około 6000 miejsc.
                              Wiec i tak sie cieszmy bo 5% to 300 biletów (miejmy nadzieje ze oni tego nie przeczytaja :P)
                              he, he bardzo śmieszne 8-

Komentarz

Pracuję...
                              X