Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy Warszawiacy się wożą?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

hehe wczoraj sie woziliśmy mercedesem. w gorzycach jak zobaczyli że kibice z Warszawy przyjechali na mecz mercedesem to od razu palcami zaczęli nas wytykac oczy w 5zł i szczęka do ziemi.teraz to dopiero pomyślą że u nas dobrobyt jest.pewnie dlatego panienka leciała dla Smerfa po colę do sklepu

Komentarz

w Gorzycach wiekszosc miejscowych z zyczliwoscia i ciekawoscia,(niektorzy nawet z nieukrywana sympatia) odnosilo sie do przyjezdnych,ale nie rozumiem ,jak wyjasnic jak, niektorzy z naszych kibicow nawet na wyrazy sympatii ,krzyczeli o wiesniakach z Gorzyc,przeciez wlasnie od takich prostych zachowan bierze sie taka fama o "kozaczacych i wozacych sie Warszawiakach"??
      PS.przyznam sie jednak bez bicia ze sam nie jestem bez winy,sam krzyczalem "Warszawa wita/zegna wies"-Nie jestem z siebie dumny ale tlumacze to tym ,ze poprostu ordynarnie dostosowalem sie do tlumu

Komentarz

BBB, oni natomiast wystartowali do nas z "Legia *****"... jestes wiec rozgrzeszony, zwlaszcza ze te "zegna wies" miejscowi przyjmowali z humorem i sympatia... naprawde, ta wioska mnie rozbroila...

opowiem natomiast taka sytuacje... kiedy pojechalismy do Jaworzna, przed meczem podeszlo do nas dwoch miejscowych i zaczelismy rozmawiac... normalnie, bez agresji, o jakichs tam powiazaniach Szczaxy z Pogonia i ich akcjach z Zaglebiem... rozstalismy sie w zgodzie i naprawde sadzilismy ze "w koncu normalna wioska"
        co bylo na stadionie - kazdy wie... wiec nawet jak komus tak pojedziecie, nie czujcie sie winni... oni nas i tak by zwyzywali od kurew

Komentarz

Pracuję...
        X