Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NOWY TERMINAŻ II LIGI

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • NOWY TERMINAŻ II LIGI

    Kolejka 1 29 lipca


    Jagiellonia Białystok - Odra Opole
    Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łomża
    Zawisza Bydgoszcz (2) - Miedź Legnica
    Piast Gliwice - Polonia Bytom
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Stal Stalowa Wola - Polonia Warszawa
    Kania Gostyń - Śląsk Wrocław
    Kmita Zabierzów - Ruch Chorzów
    Górnik Polkowice - Lechia Gdańsk


    Kolejka 2 / 5 sierpinia


    Odra Opole - Górnik Polkowice
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk
    Polonia Bytom - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
    Kmita Zabierzów - Piast Gliwice
    Miedź Legnica - Ruch Chorzów
    ŁKS Łomża - Zawisza Bydgoszcz (2)
    Kania Gostyń - Zagłębie Sosnowiec
    Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa
    Śląsk Wrocław - Stal Stalowa Wola


    Kolejka 3 / 11-12 sierpnia


    Zagłębie Sosnowiec - Stal Stalowa Wola
    Zawisza Bydgoszcz (2) - Kania Gostyń
    Ruch Chorzów - ŁKS Łomża [11.08]
    Piast Gliwice - Miedź Legnica
    Lechia Gdańsk - Polonia Bytom
    Górnik Polkowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Odra Opole - Polonia Warszawa
    Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
    Kmita Zabierzów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski


    Kolejka 4 /19 sierpnia


    Polonia Bytom - Górnik Polkowice
    Kmita Zabierzów - Lechia Gdańsk
    Miedź Legnica - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
    ŁKS Łomża - Piast Gliwice
    Kania Gostyń - Ruch Chorzów
    Stal Stalowa Wola - Zawisza Bydgoszcz (2)
    Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole
    Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa


    Kolejka 5 / 25-26 września


    Zagłębie Sosnowiec - Polonia Warszawa
    Zawisza Bydgoszcz (2) - Jagiellonia Białystok
    Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - ŁKS Łomża
    Lechia Gdańsk - Miedź Legnica
    Górnik Polkowice - Kmita Zabierzów
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom
    Odra Opole - Śląsk Wrocław
    Kania Gostyń - Piast Gliwice


    Kolejka 6 / 2 września


    Kmita Zabierzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Miedź Legnica - Górnik Polkowice
    ŁKS Łomża - Lechia Gdańsk
    Kania Gostyń - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
    Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice
    Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów
    Polonia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz (2)
    Polonia Bytom - Odra Opole
    Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław


    Kolejka 7 / 8-9 września


    Zawisza Bydgoszcz (2) - Śląsk Wrocław
    Ruch Chorzów - Polonia Warszawa
    Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
    Lechia Gdańsk - Kania Gostyń
    Górnik Polkowice - ŁKS Łomża
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica
    Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec
    Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
    Kmita Zabierzów - Polonia Bytom


    Kolejka 8 / 16 września


    Odra Opole - Kmita Zabierzów
    Miedź Legnica - Polonia Bytom
    ŁKS Łomża - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Kania Gostyń - Górnik Polkowice
    Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk
    Jagiellonia Białystok - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
    Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
    Zagłębie Sosnowiec - Zawisza Bydgoszcz (2)
    Piast Gliwice - Polonia Warszawa


    Kolejka 9 / 23 września


    Zawisza Bydgoszcz (2) - Odra Opole
    Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec
    Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
    Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
    Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Kania Gostyń
    Kmita Zabierzów - Miedź Legnica
    Polonia Warszawa - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
    ŁKS Łomża - Polonia Bytom


    Kolejka 10 / 30 września


    Odra Opole - Miedź Legnica
    ŁKS Łomża - Kmita Zabierzów
    Kania Gostyń - Polonia Bytom
    Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Jagiellonia Białystok - Górnik Polkowice
    Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk
    Śląsk Wrocław - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
    Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice
    Zawisza Bydgoszcz (2) - Ruch Chorzów


    Kolejka 11 / 7 października


    Ruch Chorzów - Odra Opole
    Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz (2)
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Zagłębie Sosnowiec
    Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
    Górnik Polkowice - Polonia Warszawa
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok
    Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola
    Kmita Zabierzów - Kania Gostyń
    Miedź Legnica - ŁKS Łomża


    Kolejka 12 / 13-14 października


    Odra Opole - ŁKS Łomża
    Kania Gostyń - Miedź Legnica
    Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów
    Jagiellonia Białystok - Polonia Bytom
    Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Śląsk Wrocław - Górnik Polkowice
    Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk
    Zawisza Bydgoszcz (2) - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
    Ruch Chorzów - Piast Gliwice


    Kolejka 13 / 21 października


    Piast Gliwice - Odra Opole
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Ruch Chorzów
    Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz (2)
    Górnik Polkowice - Zagłębie Sosnowiec
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
    Polonia Bytom - Polonia Warszawa
    Kmita Zabierzów - Jagiellonia Białystok
    Miedź Legnica - Stal Stalowa Wola
    ŁKS Łomża - Kania Gostyń


    Kolejka 14 / 28 października


    Odra Opole - Kania Gostyń
    Stal Stalowa Wola - ŁKS Łomża
    Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica
    Polonia Warszawa - Kmita Zabierzów
    Śląsk Wrocław - Polonia Bytom
    Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Zawisza Bydgoszcz (2) - Górnik Polkowice
    Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk
    Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski


    Kolejka 15 / 4 listopada


    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Odra Opole
    Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
    Górnik Polkowice - Ruch Chorzów
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz (2)
    Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec
    Kmita Zabierzów - Śląsk Wrocław
    Miedź Legnica - Polonia Warszawa
    ŁKS Łomża - Jagiellonia Białystok
    Kania Gostyń - Stal Stalowa Wola


    Kolejka 16 / 10-11 listopada


    Odra Opole - Stal Stalowa Wola
    Jagiellonia Białystok - Kania Gostyń
    Polonia Warszawa - ŁKS Łomża
    Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
    Zagłębie Sosnowiec - Kmita Zabierzów
    Zawisza Bydgoszcz (2) - Polonia Bytom
    Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Piast Gliwice - Górnik Polkowice
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Lechia Gdańsk


    Kolejka 17 / 18 listopada


    Lechia Gdańsk - Odra Opole
    Górnik Polkowice - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice
    Polonia Bytom - Ruch Chorzów
    Kmita Zabierzów - Zawisza Bydgoszcz (2)
    Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
    ŁKS Łomża - Śląsk Wrocław
    Kania Gostyń - Polonia Warszawa
    Stal Stalowa Wola - Jagiellonia Białystok
    Jest miasto w polskiej ziemi...w tego miasta bramie
    Lew stoi, więc go nigdy żadna moc nie złamie.
    Od wieków jest to miasto zamknięte na zamek,
    Co zawsze jest otwarty, bez klucza i klamek (...)

  • #2
    kurteczka, nie ten dział; poza tym nie "terminaż", tylko terminarz, a poza tym jest już temat o 2 lidze; a po czwarte PZPN nie przyznaje się do tego "terminarza"
    Wojciech Jugo, przewodniczący Wydziału Gier PZPN-u, powiedział wczoraj "Gazecie", że związek opublikuje nowy terminarz. - Stanie się to jeszcze w tym tygodniu. Ten jest błędny i to nie z naszej winy. Zawiodły komputery - tłumaczył.

    zamykam
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

    Komentarz

    Pracuję...
    X