Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nasze Flagi

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• .

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
    Dla mnie luty,dla Ciebie maj...

Komentarz

• dzięki, a tak z ciekawości kiedy i w jakich okolicznościach on się pierwszy raz pojawił? Gdzieś to już czytałem, ale pamięć mnie zawodzi...

Komentarz

• Jakoś na przełomie 1991/92 pewien znany (do dzisiaj) kibic zaprojektował tatuaż dla - wtedy - jednego z najbardziej znanych. Moim zdaniem były to pierwsze stricte kibicowskie koszulki Legii (przynajmniej w rozumieniu ekipy). Popularne już na demostracjach pod PZPN po odebraniu mistrzostwa w 1993.
        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Komentarz

• https://legionisci.com/pho/photos18w/18pogon2_f24.jpg

co za KAPITALNA flaga, w prostocie siła
            "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Komentarz

• a ja mam pytanko ktoś ma zdjęcie starej jednej z pierwszych flag bielan, chodzi czarna flagę z napisem Bielany z boku byj Joker w okregu z napisem umrzemy smiejąc się .
              Turystyka! Rekreacja!

Komentarz

• Skwarek, sprawdź zdjęcia z pierwszego i drugiego Wiednia na LL!
                Na pewno była na którymś z tych wyjazdów i były całkiem niezłe ujęcia o ile pamięć mnie nie myli.

Ultras Legia śliczna!
                Narkotyki i Spirytus

Komentarz

• Komentarz

• Zamieszczone przez Skwarek. Zobacz posta
                    a ja mam pytanko ktoś ma zdjęcie starej jednej z pierwszych flag bielan, chodzi czarna flagę z napisem Bielany z boku byj Joker w okregu z napisem umrzemy smiejąc się .

always look on the bright side of life

Komentarz

• Ultras Legia kozak, w prostocie siła!

Komentarz

• Zamieszczone przez Traper Zobacz posta
                        Ultras Legia kozak, w prostocie siła!
                        Bez kitu, kapitalnie wygląda. Dla mnie jeden z najładniejszych naszych wzorów.
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Debiut na meczu z Zagłębiem Lubin

Komentarz

• Czy ktoś mógłby przybliżyć historię tej czarnej flagi? Fotka z 1995 roku, mecz z GieKSą

I czy ktoś pamięta rok debiutu flagi Legia Warszawa po lewej stronie?

"Na zawsze wolność ludziom i złodziejom"

Komentarz

• 16 września na meczu z Lechem Poznań debiutuje nasza grupowa flaga. Jest to swoiste podsumowanie naszej 3-letniej wspólnej działalności. Tego dnia dopingujemy w około 25 osób z sektora 109 gdzie wisi nasze płótno. Wszyscy jesteśmy w szalikach na wzór flagi. Mecz kończy się zwycięstwem Legii co dodatkowo potęguje nasza dumę i mobilizuje do dalszej pracy. Informacyjnie wymiary flagi: 2x10 m.
                              Legijny Nadarzyn
                              "...no i główna zasada
                              nikt nas nigdzie nie lubi to zła sława Warszawa
                              ja nie mówię szeptem gdy mówię skąd jestem"

Komentarz

• Kurczę nawet nie wiem jak zadać to pytanie ale chyba będzie w najprostszy sposób.
                                Czy są jakieś przeciwwskazania żeby oflagować stadion w koło. Czy tylko żyleta ma wyłączność?
                                To pytanie wyszło od moich dzieciaków.

Komentarz

Pracuję...
                                X