Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pogoń Siedlce - Pogoń Szczecin wtorek 17:30 !

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pogoń Siedlce - Pogoń Szczecin wtorek 17:30 !

Czy ktoś z Warszawy wybiera się na ten mecz jeśli tak to czym i o ktorej godzinie wyjezdza z Warszawy bo ja w tamtym terminie będe w stolicy i chaił bym sie z kimś zabrać
    ŁUKÓW 100 % LEGIA

hmm wybrał bym sie,ale na to składa sie pare czynników zobacze jak bym miał jechać to Cie powiadomie

Komentarz

Wole Sosnowiec, Pogon pokazala (nie cala oczywiscie) co o nas mysli, kiedy z nami walczyla o najlepsze miejsce w lidze.

Komentarz

Lucky Luck-co ma miejsce w lidze do przyjazni miedzy kibicami?
        sam bardziej sobie cenie przyjazn z Sosnowcem,ale Pogon bardzo szanuje i z checia pojade ich wesprzec.

-dla zainteresowanych-prawie co godzine smigaja tam zultki /jedzie sie 70 minut/ tak ze z transportem nie powinno byc problemow.

pozdrawiam.
        Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Wlasnie o tym pisze. Wiesz napisalem, ze nie wszyscy, bo wielu jest ludzi ze Szczecina ktorych szanuje i oni szanuja Legie i nas. Jednak mija to czym dla mnie byl najlepszy przyklad podczas wyzej wymienionej sytuacji. Zawsze patrze na Pogon z sentymentem i sympatia ale mimo wszystko wole Sosnowiec, bo na tych ludziach nigdy sie nie zawiodlem i wiem, ze zawsze tam bede milo widziany mowiac, ze jestem z Warszawy, co nie ma przekladu na Szczecin niestety.

pozd.

Komentarz

HELI z Łukowa: ja chyba bede jechał (zalezy to tylko od mojej pracy aly chyba uda sie dogadac)- pociąg jest z Dworca śródmieście o 14:17, na miejscu jest sie o 16:30. jak chcesz na ten temat pogadać, to mozemy sie zobaczyc, bo ja w sobote jade na wesele do Łukowa )))
            mój mail: ekonom6969@wp.pl, napisz to sie dogadamy.
            tralalalalalala

Komentarz

...
              Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

wie ktos z Was moze czy jest w poblizu jakas woda /jezioro czy cos/-z tego co sie orientuje to na trasie niema,ale jak by smignac kawalek dalej,albo odbic troche z trasy?

pozdro.
                Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

ciekawe czy kibice Pogoni pojawia sie na meczu... wszak nie wiadomo teraz ktora Pogon dopingowac

Komentarz

na ich forum napisali, ze ktos tam bedzie ze Szczecina. dzis dzwonilem do goscia stamtąd i powiedział, ze on raczej bedzie kibicowal kazdej Pogoni, no moze poza tą "ptakovią", ale na forum pogon.v.pl jest nawet spory wątek na ten temat.
                    LegiaMistrz
                    tralalalalalala

Komentarz

Zamieszczone przez ems
                      ciekawe czy kibice Pogoni pojawia sie na meczu... wszak nie wiadomo teraz ktora Pogon dopingowac

tez ubolewam nad ta sytuacja..
                      wiem ze ktos ze Szczecina sie wybiera,bo gadalem z typkiem...

ps.i a'propos tych zawirowan ktorej Pogoni kibicowac-wlasnie na pogon.v.pl wszyscy sie wybieraja na Pogon Nowa do Ustronia-ciekawe ile Szczecinian bedzie jutro.
                      Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Zamieszczone przez ems
                        Będzie decyzja to na pewno Szczecinianie nie omieszkają poinformować. Ale Gondorii pewnie nie - raczej Ptacovię...
                        From flood into the fire
                        One thousand voices sing
                        We're in this together
                        For whatever fate may bring

Komentarz

post z forum pogon.v.pl-

: Odp: Pogoń Siedlce - Pogoń Szczecin Malolat_ps
                          62.233.217.142 07-28 19:36

Szczecin bedzie na 100%!!!
                          Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

...
                            Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

faktycznie schlałem sie konkretnie. no i jeszcze pozdro dla kolesi z Siedlec, ktorzy po meczu kupili chyba z 50 win. i dla starszego pana z pociągu powrotnego do Warszawy, który te wina z nami robił
                              i widzialem chyba tylko 3 gole
                              a dzis niestety w pracy zdycham :fu:
                              Legia-Pogoń-Zagłębie
                              tralalalalalala

Komentarz

Pracuję...
                              X