Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjęte krzesełka!->pojemność stadionu mniejsza o ok. 2000

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wyjęte krzesełka!->pojemność stadionu mniejsza o ok. 2000

kolejny popis Trylnika(?) ???
    za legialive:

Dziwne prace odbywają się na Łazienkowskiej. Z dołu "Żylety" zostały wyjęte wszystkie krzesełka, aż do napisu "LEGIA"! Nikt w klubie nie chciał tego skomentować. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że powodem są... względy bezpieczeństwa.

ehh... :/

Chciałem to napisać ale sie zaczytałem

Mogli by je umyć a nie wymontowywać,albo chociarz podać powód

Komentarz

Względy bezpieczeństwa... 8o To krzesełka z dołu "Żylety" były niebezpieczne?

Łubudubu łubudubu niech nam zyje prezes naszego klubu!!!

WON z Legii Trylniki, Zarajczyki i inne pajace! WON!!! :*

Komentarz

Przeciez i tak nikt tam nie stal ani tym bardziej nei siedzial bo na plocie wisza fany. Zobaczcie jak jest na stadionie Lecha.

Komentarz

nie porownujmy naszego do stadionu Lecha ...

b o z tego co sobie czytam wszedzie to jakes kompleksy sa po obu strobach widoczne coraz bardzej na necie ...

poczekajmy na wyjasnienia , powody bespieczenstwa to moze byc jakas totalna bzdura" sprzedana dla smiechu"
          czas pokaze ... moim zdaniem to moze beda wmontowane jakiej lepsze nowsze moze jkis napis loga sponsora bedzie ... nie wiem . ale trzeba poczekać na wypoweidz klubu ...

Komentarz

wkleje tu groteskowy komentarz z legialive

"może to dla naszego gościa oczekiwanego, Polonii... Żeby mieli swoją drugą kamienna"

Komentarz

Zamieszczone przez ange(L)

"może to dla naszego gościa oczekiwanego, Polonii... Żeby mieli swoją drugą kamienna"
              Moim zdaniem,skoro Polonia tez jest teraz współgospodarzem stadionu na Łazienkowskiej to powinna mieć swoja kamienną,inaczej czulyby sie obco,a tego chyba nie chcecie? 8- ho:
              [color=red]WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM![/color] http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
              RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Albo zmniejszaja pojemność stadiony bo przeciez polonia nie potrzebuje tak duzego.
                Ten trylnik leci w **** i to ostro. Cos czuje ze skonczy jak Miklas na poczatku. Mam tylko nadzieje, zeskończy równiezjak on (czt. mistrzostwem)
                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Może to pierwsze prace przy budowie nowego stadionu

Komentarz

Zamieszczone przez LegiaLIVE!
                    Jak już wczoraj informowaliśmy na "Żylecie" zostały zdjęte krzesełka z czterech najniższych rzędów. Oznacza to, że pojemność stadionu zmniejszyła się o prawie 1000 miejsc! W klubie nadal trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego w tej sprawie, ale z naszych informacji wynika, że Legia nie otrzymała zgody od Straży Pożarnej. Podobno stwierdzili oni, że krzesełka są za blisko płotu i są problemy ewakuacyjne.
                    Jednak nadal to wszystko bardzo dziwnie to wygląda, zważywszy na to iż przez prawie 10 lat nie było problemu, a stadion kilkakrotnie był wizytowany przez UEFA i spełniał ich normy! Nie wiemy jaki będzie finał tej sprawy, ale na zdjęciach prezentujemy Wam efekt prac...

Jezuuuu oni są chorzy problemy ewakuacyjne! i tak tam ludzie będą stać!
                    A jak ktoś ma chęć posiadać takie krzesełko to wie gdzie je znaleźć

Komentarz

pojemność stadionu zmniejszyła się o prawie 1000 miejsc!

:fu: :* :/

Trylnik chcwd

Komentarz

moze w strazy role glownego operatora dorwal jakis polonista i sobie robi jaja ... 1 mecz zaczyna sie chyba od jakiegoś protestu bo cienko to teraz widzę ...

Komentarz

pojemność stadionu zmniejszyła się o prawie 1000 miejsc!

:fu: :* :/

Trylnik chcwd
                          ej nie tak ostro!
                          Bo jeszcze Cie pozwie do sadu za molestowanie seksualne

Komentarz

Dla mnie choćby w tej sytuacji wychodzi ile Trylnik ma pojęcia o piłce i kibicach. On robi to co mu pokażą i powiedzą, że musi być... jak ćma. Zamiast kłócić się o dobro kibiców i co za tym idzie klubu (kasa prezesie, kasa)... z pokorą przyjmuje to co mu powiedzą.
                            Mnie już nic nie zdziwi... to co oni zrobili z Legią, przechodzi wszystko. Zniszczyli markę, na która pracowali wszyscy od 1916 roku, rozjebali wszystko w dwa lata.

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
                              Dla mnie choćby w tej sytuacji wychodzi ile Trylnik ma pojęcia o piłce i kibicach. On robi to co mu pokażą i powiedzą, że musi być... jak ćma. Zamiast kłócić się o dobro kibiców i co za tym idzie klubu (kasa prezesie, kasa)... z pokorą przyjmuje to co mu powiedzą.
                              Mnie już nic nie zdziwi... to co oni zrobili z Legią, przechodzi wszystko. Zniszczyli markę, na która pracowali wszyscy od 1916 roku, rozjebali wszystko w dwa lata.
                              wprowadzamy rewolucje i przejmujemy ten klub. Inaczej sie nie da.... :/

Komentarz

Pracuję...
                              X