Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjęte krzesełka!->pojemność stadionu mniejsza o ok. 2000

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Skanda(L)
    ja sam nie mam zbyt duzo wyjazdow wiec to nie moja definicja. dla mnie piknik to ktos kto przyjdzie albo interesuje sie losami klubu jak jest dobrze a jak juz jest zle to ma to gleboku w dupie albo sie przezuca na inny klub ktory jest na topie. czy pasujesz to mojej definicji piknika to juz ty musisz wiedziec. '8

cyt:Po trzecie zgadzam się z Tobą w kwestii "nie chcenia widzenia na stadionie chamstwa i ludzi, którzy swoim zachowaniem przynoszą wstyd kibicom Legii", z tym że za taki wstyd uważa rzucenie racami, nie ich odpalanie, ale właśnie m. in. RZUCANIE!

dla mnie nie koniecznie tak musi byc! czasami sa sytuacje(np. utrecht) gdzie jest to w moich oczach jak najbardziej zrozumiale i wtedy tez nie mialem nic przeciwko bo sie tym k:* poprostu nalezalo.

cyt:Reasumując: mamy trochę różne poglądy (aczkolwiek nie zupełnie) na tematy kibicowskie. Ani ja Ciebie, ani Ty mnie nie przokonamy do swoich, ale przecież nie oto chodzi, bo Forum to miejsce swobodnej wypowiedzi, a nie "klakiernia". Musimy jedynie szanować współrozmówców i żyć nadzieją, że na nowy stadionie (młodzi jesteśmy to pewnie jeszcze się doczekamy), nie zapanuje angielski model kibicowania, tylko każdy będzie mógł sobie wybrać taką trybunę jaka mu odpowiada, jemu samemu, a nie jego strerotypowi.

podpisuje sie pod tym

Cholera ostra ta definicja piknika! Zgadzam się z nią, aczkolwiek nie dotyczy ona mnie! Chodzę na Legię od czternastu lat i nie raz i nie dwa byłem, jestem i będę z Nią na dobre i na złe (a opuściłem przez ten czas tylko kilka meczy - część przez pobyt w szpitalu w 1990 i 1991, część przez Kobietę w 1998 '8 )! Więc z mojego punktu widzenia do nich się w takim razie nie zaliczam! Chociaż do ultrasa też mi wiele brakuje! Życzę mnóstwa atrakcji w nadchodzącym sezonie! LEGIA MISTRZ!

Komentarz

Chyba trzeba w czynie społecznym zdemontować wszystkie krzesęłka bo na tym betonie jest i wygodniej stać i siedziec i nawet czyściej! byłem w jasnych spodniach i były czystsze niż po siedzeniu na krzesełku!!!!
      położyc też się można i bezpieczniej się tanczy walczyka.

Komentarz

Zamieszczone przez Mini
        Chyba trzeba w czynie społecznym zdemontować wszystkie krzesęłka bo na tym betonie jest i wygodniej stać i siedziec i nawet czyściej! byłem w jasnych spodniach i były czystsze niż po siedzeniu na krzesełku!!!!

tylko zebys od tego siedzenia nie dostal wilka :P

jestem ciekaw jak bedzie z tym betonem jak deszcz spadnie... :P

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
          Zamieszczone przez Mini

do zimy krzesełka zostaną przetopione na dach i będzie wsystko OK! '8

Komentarz

Zamieszczone przez ange(L)
            Chciałbym jednocześnie zapewnić fanów Legii, że jak najszybciej zatroszczymy się także o względy estetyczne. I miejsca po usuniętych krzesełkach zostaną należycie zagospodarowane - mówi rzecznik prasowy Legii, Piotr Strejlau.
            *****...pieknie gadac to kazdy potrafi :/ juz tyle czasu minelo a jakos nikomu nie chce sie zadbac o 'wzgledy estetyczne'

Komentarz

a co do krzeselek to dzis widzialem jak moj qumpel startujacy w wyscigu mydelniczek mial dwa krzeselka z legii 8- troche sie wqurwilem. ale mowil ze to legalnie zalatwione...

Komentarz

Chciałbym jednocześnie zapewnić fanów Legii, że jak najszybciej zatroszczymy się także o względy estetyczne. I miejsca po usuniętych krzesełkach zostaną należycie zagospodarowane - mówi rzecznik prasowy Legii, Piotr Strejlau.
                *cenzura*...pieknie gadac to kazdy potrafi :/ juz tyle czasu minelo a jakos nikomu nie chce sie zadbac o 'wzgledy estetyczne'
                A co oni tam chca niby zrobić? Budki z hot-dogami, a może zjezdzalnie z piaskownica?
                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Ja mysle ze trawe posieja, albo plot przesuna i boisko powieksza...
                  kurde przeciez tego sie nie da zagospodarowac inaczej jak krzeselkami!!!

Komentarz

Podobno krzeselka odkupil KS Drukarz, buduja sobie nowy stadionik.
                    Ja to widze i non stop z tego szydze!

Komentarz

*cenzura*...pieknie gadac to kazdy potrafi :/ juz tyle czasu minelo a jakos nikomu nie chce sie zadbac o 'wzgledy estetyczne'
                      Ja nie widzę potrzeby. W sumie teraz bardzo wygodnie przemieszcza sie pomiędzy sektorami i jest dobre miejsce na stawiane np. wulkaników czy stroboskopów.
                      Nieznani Sprawcy

Komentarz

Zamieszczone przez Adiq
                        Ja nie widzę potrzeby. W sumie teraz bardzo wygodnie przemieszcza sie pomiędzy sektorami i jest dobre miejsce na stawiane np. wulkaników czy stroboskopów.
                        wiesz mi chodzi glownie o to,ze jak ktos cos obiecuje kibicom to niech sie potem z tego wywiaze!!!.. nie wymagam od nikogo cudow,ale skoro obiecali poprawic estetyke stadionu w miejsce wyrwanych krzeselek,to niech chociaz pomaluja te miejsca farba na kolor krzeselek ktore znajduja sie na danym sektorze

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
                          Zamieszczone przez Mini

no wiec jak spadnie deszczyk, to zaobserwujemy powolne kiełkowanie trawy, a następnie powolne wdzieranie sie trawki w głab Żylety. Wyczytałem w jakiejś gazecie że to wlaśnie poloniści zadbali o to aby ta trawa wyparła nas z trybun!!! KIBICE LEGII nie dajcie sie, i weżcie na mecz z Wisła kosiarki do trawników

(sor nudziło mi sie przy cieciu konfetti)[/list]
                          "...i na dobre i na złe"

Komentarz

bedzie tak jak na Luku od ulicy

Komentarz

Pracuję...
                            X