Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjęte krzesełka!->pojemność stadionu mniejsza o ok. 2000

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez szczepan
    1)te krzeselka "nieuzyteczne" zostaly usuniety i z krytej i z zylety?

2)jezeli tez z zylety to co za problem zeby usunac troche miejsc z obu lukow i troche przed kryta a zylete zostawic w spokoju?
    Ale żeby nie było problemów, to trzeba jeszcze trochę pomyśleć!

Do nowego sezony jeszcze dwa tygodnie i ciekawe co jeszcze negatywnego się wydarzy z naszym klubem...

Komentarz

Zamieszczone przez Lolek
      Co do likwidacji lub znacznego obniżenia płotu, to nie jest to moim zdaniem zbyt trafiony pomysł. Dopóki nie zmieni sie prawo polskie wzgledem stadionowych kozaków, płoty nie znikną. Zawsze znajdzie się kilku kretynów chcących zaistnieć przebieżką po boisku
      A co ma piernik do wiatraka? Czy widziałaś płoty na Arce i Ruchu?
      Nie interesuje mnie płot Arki czy Ruchu. Po prostu pewnych wydarzeń nie da sie przewidzieć. Wyobrażasz co by sie działo na meczu z Widzewem jakby nie było płotu, albo byłby minimalnej wysokości? Nie krytykuję nikogo kto wtedy wbiegł na murawę (akurat w tym konkretnym przypadku), ale to jest kolejny pretekst to tłumaczenia swojej nieudolności przez Trylnika, a mi juz żygać sie chce jak słyszę, że to wszystko przez kibiców.
      Only You

Komentarz

Uwazzam ze plotek moglby byc troche nizszy i to by w niczym nie przeszkodzilo a nawet pomoglo(przeciez z dolu nie da sie ogladac..)
        co do usuniecia krzeselek to nie najlepszy ten pomuysl poniewaz stadion wyglada conajmniej biednie.. MiniP podzielam twoje zdanie.. jak bedize jkis syf wystawall to caly :* z tym i innym uciekaniem.
        jak dlamnie to trylnik rzeczywiscie jest palantem... mniej krzeselek mniej miejsc mniej kasy (trylnik moje ekonomiczne guru :+: ) a co doprzepisow przeciez zawsze mozna je naciagnac '8 przez tyle lat nie bylo problemow i az dopiero nagle strazak sam sobie przszedl i powiedzial "wyierdolic krzeselka bo nie ma miejsca na spierdlanie i ja tak mowie bo mi sie podoba" ***** paranoja paranja :fu: :fu:

Komentarz

Zamieszczone przez yusta
          Zamieszczone przez Lolek
          Co do likwidacji lub znacznego obniżenia płotu, to nie jest to moim zdaniem zbyt trafiony pomysł. Dopóki nie zmieni sie prawo polskie wzgledem stadionowych kozaków, płoty nie znikną. Zawsze znajdzie się kilku kretynów chcących zaistnieć przebieżką po boisku
          Nie interesuje mnie płot Arki czy Ruchu. Po prostu pewnych wydarzeń nie da sie przewidzieć. Wyobrażasz co by sie działo na meczu z Widzewem jakby nie było płotu, albo byłby minimalnej wysokości? Nie krytykuję nikogo kto wtedy wbiegł na murawę (akurat w tym konkretnym przypadku), ale to jest kolejny pretekst to tłumaczenia swojej nieudolności przez Trylnika, a mi juz żygać sie chce jak słyszę, że to wszystko przez kibiców.
          Ale trzeba sie jeszcze zastanowic czemu na ruchu czy Arce nie ma przebierzek po murawie, a u nas byłby zapewne normalnoscia.
          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

za Legia.net:

Jak już informowaliśmy, klub zmuszony został do zdemontowania części krzesełek z powodu wymagań straży pożarnej, gdyż liczba miejsc w stosunku do przepustowości dróg ewakuacyjnych była zbyt duża. - Wiemy, że to rozwiązanie pośrednie, ale by otrzymać zgodę na organizację imprez masowych, jakimi przecież są mecze piłkarskie, musieliśmy to zrobić. Pozbyliśmy się tylko siedzisk w miejscach, które ze względu na gorszą widoczność nie były chętnie zajmowane przez kibiców. Chciałbym jednocześnie zapewnić fanów Legii, że jak najszybciej zatroszczymy się także o względy estetyczne. I miejsca po usuniętych krzesełkach zostaną należycie zagospodarowane - mówi rzecznik prasowy Legii, Piotr Strejlau.

Komentarz

nio ale ten trylnki zaczyna mnie wkurwiac na maksa nioramnie zajebal bym ****** zywcem! sorry ale zdenerwowalem sie czytajac to cod zieje sie w naszej ukochanej legii! noramnie zeby stadion rozbierac nie wiem pzrez 10 lat to nikomu nie pzreszkadzalo i raptem teraz! co z biletami gdzie sa nasze pieniadze jak podaje nasza legia! trylnik nie pokazuj sie skurwileu na legii!
              Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

nio ale ten trylnki zaczyna mnie wkurwiac na maksa nioramnie zajebal bym ****** zywcem! sorry ale zdenerwowalem sie czytajac to cod zieje sie w naszej ukochanej legii! noramnie zeby stadion rozbierac nie wiem pzrez 10 lat to nikomu nie pzreszkadzalo i raptem teraz! co z biletami gdzie sa nasze pieniadze jak podaje nasza legia! trylnik nie pokazuj sie skurwileu na legii!
                Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Zamieszczone przez Kawa
                  Zamieszczone przez yusta
                  Zamieszczone przez Lolek
                  Ale trzeba sie jeszcze zastanowic czemu na ruchu czy Arce nie ma przebierzek po murawie, a u nas byłby zapewne normalnoscia.
                  watpie

Komentarz

ja mam wrazenie ze to zalezalo by od rangi meczu. tzn przebierzki po murawie jak ostatnio bylo widac na widzewie mimo plotu przybiegli nas przywitac i to nie tylko na wyjezdzie ale i rowniez u siebie bylo by to dosc pryzykowne posuniecue alkeciekaw jestem czy by sie sprawidzlo '8

Komentarz

Zamieszczone przez ems
                      Zamieszczone przez Kawa
                      Zamieszczone przez yusta
                      Zamieszczone przez Lolek
                      Moze nie dochodziłoby do takich atrakcji gdyby pilnowaniem porzadku zajeły sie "kompetentne"osoby( ostatnio cos sie w tym kierunku ruszyło).

watpie
                      Cóś sie popsuło
                      MOże nikt by nie przeskakiwał przez niski płot jakby pilnowanie porzadku na Żylecie zają sie wiadomo kto(ostatnio nawet widziałem kilka takich interwencji)
                      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Kawa, jak chcesz cos powiedziec to sie nie krepuj

Komentarz

A czy nie prosciej by bylo zrobic dodatkowe bramke?

Ale po co? Latwiej zlikwidowac krzeselka.
                          To najlepiej pokazuje "fachowosc" prezesa

Komentarz

Ems-nie watp tylko uwierz,to ma ogromne znaczenie kto pilnuje pozadku.
                            na Arce pilnuja kibice i np. jak gralo Zaglebie Sosnowiec nic sie nie dzialo(a moglo),bylo jeszcze kilka meczy gdzie mogl byc dym ale kibice ktorzy to wszystko trzymaja dbaja o wizerunek klubu i wybijaja swojm z glowy biegi po murawie-mysle ze u nas tez by wiele to dalo.

pozdro.
                            Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

zdaje sobie z tego sprawe. dlatego jestem pewien ze bez problemu moznaby bylo obciac plot.

Komentarz

Zamieszczone przez rkwa
                                Ems-nie watp tylko uwierz,to ma ogromne znaczenie kto pilnuje pozadku.
                                na Arce pilnuja kibice i np. jak gralo Zaglebie Sosnowiec nic sie nie dzialo(a moglo),bylo jeszcze kilka meczy gdzie mogl byc dym ale kibice ktorzy to wszystko trzymaja dbaja o wizerunek klubu i wybijaja swojm z glowy biegi po murawie-mysle ze u nas tez by wiele to dalo.

pozdro.
                                Przydałoby się przy okazji tego pilnowania porządku wyeliminować tych sqrwysynów, dla których mecz jest okazją do napchania sobie kieszeni :/
                                Only You

Komentarz

Pracuję...
                                X