Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dlaczego Triada LCA rzadzi Polska??

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dlaczego Triada LCA rzadzi Polska??

W Polsce najbardziej popularne kluby to Wisla i Legia..i to wam przyznaje, ale to nie oznacza ze najpopularniejsze i najbardziej znane sa najlepsze. Wspanialym przykladem jest Lech. Dwa lata temu druzyna cudem uchronila sie przed spadkiem a na stadion w tym czasie przychodzilo 15.000, Cracovia ktora grala w trzciej lidze przyciagnela na mecz przyjazni z Korona Kielce ....10.000 ludzi. A legia ktora grala przecierz jeszcze niedawno z Barcelona popadla w zachwyt ze na stadionie zasiadlo 12.000 ludzi. Wiem jak jest na Legii bo bylem juz tam 4 razy i wiem tez ze na tych lukach za bramkami mimo ze jest hujowa widocznosc mogliby tez wejsc ludzie. A Wisla mecz Wisla-Lazio : widzow 10.000 (bez komentarza ) I to na tyle przemyscie te slowa.LECH POZNAN MISTRZ POLSKI2003/2004
    Jestem spawaczem i z tego zyje. Spawanie to cale moje zycie.

kolego - nikt na tym forum nie neguje , że kibice Lecha są w ścisłej czołówce w Polsce . Nasza Legia w rankingu ultras przyznała waszemu klubowi pierwsze miejsce.

mam prośbę - nie zakładaj tylu tematów bo nie ma za bardzo o czym dyskutować .

a jeśli powołujesz się na ranking wg. którego Legia jest 18-ta w Polsce - narażasz się na śmieszność.

pozdrawiam

Komentarz

No...

A np w sezonie 1995/1996 na meczu Lecha z Siarką Tarnobrzeg było 100 osób ale za to w ze Stomilem i Lechią po 500 w tym samym sezonie

Więcej takich bajerków pod tym linkiem http://www.stadiony.com/frekwencje.php?w=5
      i Legii tam nie znajdziesz a Lech jest tam 6 razy...

Komentarz

nio lech bez watpienia nalezy do scislej czolowki ale to nic nie zmienia ze unas jest takie a nie inne zaiteresowanie jak by kazdy byl w warszawie iw idzal cenny to by paddl a cenny wszytkich towarow w poznaniu napewno sa tansze niz w warszaiwe i ludzi stac jest na przyjscie na stadion u was a warszawie z tym jest problem!
        Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

co do tej barcelony to mecz odbywał się w Wakacje a wiedomo ze w wakacje to sie jest na wakacjech gdyby mecz był podczas ligi to była by inna rozmowa 12 000 ?! mało weż pod uwagę ze praktycznie bez pikników ... (reszty się domyśl)

Komentarz

Re: Dlaczego Triada LCA rzadzi Polska??

Zamieszczone przez Mlody__Lechita
            ... A Wisła mecz Wisła-Lazio : widzow 10.000 (bez komentarza ) I to na tyle przemyscie te slowa.LECH POZNAN MISTRZ POLSKI2003/2004
            bez komentarza co ??? ze bylo tylko 10000 biletow i tyle zostalo sprzedanych ??? zanim cos napiszesz pomysl ...

Komentarz

a może ZLP?

Komentarz

Jeśli już to ZL !!!
                Nie ma i nie będzie trójkąta ZLP .
                ***** czytaj chociażby nasze forum.
                ! ZS & L !

Komentarz

Zamieszczone przez bemowiak
                  No...

A np w sezonie 1995/1996 na meczu Lecha z Siarką Tarnobrzeg było 100 osób ale za to w ze Stomilem i Lechią po 500 w tym samym sezonie

Więcej takich bajerków pod tym linkiem http://www.stadiony.com/frekwencje.php?w=5
                  O tym samym pomyslałem.Ja pamietam tez mecz Lecha z Hutnikiem, było ok 500 osób.
                  Cóz raz jest lepiej raz gorzej...
                  Teraz na Lecha jest moda,świetnie działa marketing,dba sie o kibica....tylko pozazdroscic,ja jetsem pod wrazeniem jak chyba kazdy...lecz troche pokory nie zaszkodzi,Młody Lechito...moze nie pamietasz nie tak dawnych przeciez czasów...

Oczywiscie zycze wam podtrzymania tego co osiagneliście ,bo moze zmusi to do myślenia innych prezesów w lidze...jednak warto pamietac ze nie tak dawno najwiekszą publike miał Stomil,potem Pogoń...życie bywa przewrotne.
                  WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
                  RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
                    Zamieszczone przez bemowiak
                    No...

O tym samym pomyslałem.Ja pamietam tez mecz Lecha z Hutnikiem, było ok 500 osób.
                    Cóz raz jest lepiej raz gorzej...
                    Teraz na Lecha jest moda,świetnie działa marketing,dba sie o kibica....tylko pozazdroscic,ja jetsem pod wrazeniem jak chyba kazdy...lecz troche pokory nie zaszkodzi,Młody Lechito...moze nie pamietasz nie tak dawnych przeciez czasów...

Oczywiscie zycze wam podtrzymania tego co osiagneliście ,bo moze zmusi to do myślenia innych prezesów w lidze...jednak warto pamietac ze nie tak dawno najwiekszą publike miał Stomil,potem Pogoń...życie bywa przewrotne.
                    Tam są te wszytkie mecze opisane,ale niechciało mi sie tego przepisywać
                    Ja jestem pod wrażeniem tego ile kibiców przychodzi na Lecha ale Kiju ma racje troche pokory by sie przydało

Komentarz

Zamieszczone przez Kamilsts
                      Jeśli już to ZL !!!
                      Nie ma i nie będzie trójkąta ZLP .
                      *cenzura* czytaj chociażby nasze forum.
                      Kamil ja niemam nic do Pogoni
                      dobra niech bedzie ZLB

Komentarz

Pierwsz róznica to taka, że w Poznaniu stadion mieści 20 tys osób a u nas 15 i to razem z pełnym sektorem dla gosci.
                        Druga sprawa to wiesz ile kosztowały tikety na Barce? od 40 zeta w góre, a dodatkowo mecz było w koncówce wakacji.
                        Trzecie sprawa to Cracovia miała jeden taki mecz w sezonie więc spokojnie.
                        Czwarte to ciekawe jak Wislaków mogło byc wiecej skoro ich stadion ma okreslona pojemnśc?
                        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Dlaczego nienapisałeś nic o Arce? Z tego wynika że Arka wcale nie rządzi...

Komentarz

Cos mi sie wydaje ze kolega widzac co napisal, nie wie nawet jak sie bronic bo zamilkl
                            "A gdy dzieci zapomną, że mieszkały w schronach,
                            Że widziały dni straszne, ponure i krwawe -
                            Niechaj tylko to jedna pamiętają o nas,
                            Żeśmy padli za wolność, aby była prawem!"

Komentarz

Śmieszny jesteś gościu. Spadaj stąd i nie rób obciachu swoim kumplom po szalu. Pozatym nie pisze się LCA tylko ALC, chyba że o czymś nie wiem...
                              Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Pracuję...
                              X