Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pocztówka z Warszawy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pocztówka z Warszawy

Oglądam sobie Kurier i jest reportaż o warszawskich pocztówkach... nagle ukazuje się moim oczom pocztówka: „Dziś był mecz na Legii” (pod spodem dymki rodem z komiksów i teksty Bum! Auu! Trach!). To chyba sprawa dla stowarzyszenia?

:fu: taaaaa...
    najpierw TV i prasa, teraz pocztówki, niedługo reklamy na tramwajach
    Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda

!!! LEGIA WARSZAWA !!!

Komentarz

Re: Pocztówka z Warszawy

Zamieszczone przez MaxyM
      Oglądam sobie Kurier i jest reportaż o warszawskich pocztówkach... nagle ukazuje się moim oczom pocztówka: „Dziś był mecz na Legii” (pod spodem dymki rodem z komiksów i teksty Bum! Auu! Trach!). To chyba sprawa dla stowarzyszenia?
      Widziałem tą pocztówkę na jakimś stoisku na Starówce!!!
      A jakbym dorwał autora tej prowokacji to bym mu nie tylko nogi z d.... powyrywał.
      A póżniej się dziwimy, że taka a nie inna jest o nas opinia! :fu:

Komentarz

Zamieszczone przez beny_77
        Widziałem tą pocztówkę na jakimś stoisku na Starówce!!!
        jesli chodzi o starowke to ta pocztowke widzialem na kazdym kroku,przy kazdym stoisku z pocztowkami...widac jest na takie cos zapotrzebowanie :/

Komentarz

Nie chcę strzelać, ale nie zdziwię, jak producent tego badziewia jest zarejeatrowany np. pod Łodzią... :/
          Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Niedługo będą kubki, koszulki i długopisy ...

Komentarz

S[otkałem sie z tym juz dawno. 2-3 lata temu zobaczyłem u brata na półce...Dobrze że my nie produkujemy pcoztówek np. idzie dwóch dzadków z laską i u duło podpis " kibice Polonii po udanej akcji chuligańskiej"

Komentarz

ja to już widziałem w 1998 w Wilanowie ...
                bana mu , temu pestu

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
                  sam mam taką.koleżanka była taka dowcipna że mi kupiła.ale mam ją już z 5 lat więc to nic nowego.

Komentarz

eee ja kupilam ladnych pare lat temu
                    rozumiem ze mowimy o czarno bialych pocztowkach ???
                    ja to potraktowalam jako pewna ironie, nie odebralam tego jako naskakiwanie na Legie.
                    pozdro
                    nie woź się, reprezentuj...

Komentarz

ja uważam ta pocztówkę jako zabawną , przecież nikt nie mówi tu o jakiś chuliganach , bandytach i mordercach , jest to po prostu komiczne przedstawienie tego co sie działo kiedyś np. po derbach 1997 roku Nie rozumiem waszego rozgoryczenia , poza tym o ile dobrze pamiętam , jesli ktoś zbiera NL samego początku to doszuka sie około 50 numeru , ze owa pocztówka była reklamowana nawet i było to zrobione na zabawnie , anie żeby Nas poniżyć
                      Swoją droga ja mam inną pocztówkę w domu , jest na dole napis Warszawa , a na pocztówce widnieje ŻYLETA fajna fotka.]
                      Pozdro

Komentarz

no dokladnie to mialam na mysli, zrobiona w zabawnej konwencji. co do drugiej pocztowki to ja tez taka posiadam i bynajmniej nie jest to robota klubu, tylko firm sprzedajacych pocztowki na Warszawe. uwazaja, ze stadion Legii jest na tyle reprezentatywny zeby widniec na takich kartkach wiec wypada sie z tego cieszyc.
                        nie woź się, reprezentuj...

Komentarz

No popatrz! A ciekawe dlaczego? Może spytasz mieszkańców ulic sąsiadujących z Łazienkowską, czemu przed meczem chowają samochody (lub wyjezdżają) a właściciele sklepów kratują się i sprzedają piwo przez okienko? Pewnie mieli zwidy widząc "kibiców" tłukących się z policją, chłopaczków w zielonych szalikach walących szyby w samochodach czy autobusach (to ostatnie z brawami pozostałych)??? W opinii miejscowych Powiśle to spokojne miejsce za wyjątkiem paru godzin raz na dwa tygodnie...
                          A że niektórych powyżej taka kartka cieszy, no cóż. Bo ich cieszy to co smuci innych. A Ty Ursyn nie masz wyjścia - jeśli wszedłeś między wrony...

Komentarz

Stary, bunkry ***** budują!

Komentarz

Zamieszczone przez TStarski
                              No popatrz! A ciekawe dlaczego? Może spytasz mieszkańców ulic sąsiadujących z Łazienkowską, czemu przed meczem chowają samochody (lub wyjezdżają) a właściciele sklepów kratują się i sprzedają piwo przez okienko? Pewnie mieli zwidy widząc "kibiców" tłukących się z policją, chłopaczków w zielonych szalikach walących szyby w samochodach czy autobusach (to ostatnie z brawami pozostałych)??? W opinii miejscowych Powiśle to spokojne miejsce za wyjątkiem paru godzin raz na dwa tygodnie...
                              A że niektórych powyżej taka kartka cieszy, no cóż. Bo ich cieszy to co smuci innych. A Ty Ursyn nie masz wyjścia - jeśli wszedłeś między wrony...
                              Ciepło dzisiaj w całym mieście.

Zapewne przeczytałeś dzisiejszy artykuł w GW i cię nosi... Też by mnie nosiło.
                              Jakoś nigdy nie zauważyłem, by chowali samochody i ulice stawały się puste jak po ataku bronią bakteriologiczna. No ale każdy ma prawo do swojej własnej wyobraźni...

Komentarz

Pracuję...
                              X