Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Akcja Transparentowa!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Akcja Transparentowa!!!

Wiem że ten temat pojawił się już na innym forum Legii, ale nie wszyscy stąd tam piszą, więc chciałem się dowiedzieć kto z tego forum szykuje jakiś transparent????

Emde i ja na pewno coś zrobimy
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Ja z Kirusem prawdopodobnie robimy transparencik
      "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

jaki transparent ?? :shock: czemu ja o niczym nie wiem ??

Komentarz

Zamieszczone przez Łysolek
          Ładnie , widzisz musiało Cie nie być długo na starym forum zanim padło bo wszystko było opisane :wink: i teraz w NL jest. Ale spokojnie wszystko Ci wyjasnimy przy bro
          Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

To dobrze że troche osób to zrobi, bo żeby ta akcja miała sens to się musi pojawić z 200 takich transparentów. Jutro jade na Mazowiecką kupić farby, i napisze tu po ile są, chyba że ktoś wie, to niech napisze już teraz. Co po ambitniejszym polecam zrobienie więcej niż jednego transparentu to zawsze można pożyczyć komuś kto transparentu nie ma. Pamiętajcie im więcej tym lepiej ( co prawda ilość nie zawsze idzie w parze z jakością więc zadbajcie o jedno i drugie )

Komentarz

no bo niektóży są 50 lat za murzynami ) co ty praasy nie czytasz ?? anie stron www nie oglądasz ?? http://www.legialive.pl u góry z lewej ;D

Komentarz

Zamieszczone przez dyha
                no bo niektóży są 50 lat za murzynami ) co ty praasy nie czytasz ?? anie stron www nie oglądasz ?? http://www.legialive.pl u góry z lewej ;D
                A ty zamiat się nabijać z innych, to sam rób transparent, i jak będziesz w Warszawie to go komuś przekażesz

Komentarz

No,ja tez z chlopakami chyba cos zrobimy,tylko czy nie lepiej byloby to malowac spryami???
                  Ps.Jak macie juz jakies pomysly,to wklejajcie tutaj,najlepiej po kilka,to moze ktos bez projektu sobie pozyczy
                  WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

y0 my mamy plany i projekt na 10 prostych podobnych w tej chwili jednak zbieramy $ na nie ale mysle ze na lech sie wyrobymy.

Komentarz

Zamieszczone przez Lakers
                      y0 my mamy plany i projekt na 10 prostych podobnych w tej chwili jednak zbieramy $ na nie ale mysle ze na lech sie wyrobymy.
                      To wklej tu te projekty bo jak ktoś ma $ to może je zrealizować

Komentarz

dobra dobra nie mam pojąecia jak je wklejić ale wieczorem zeskanuje
                        i podam komuś na @

Komentarz

Byłem dzisiaj na Mazowieckiej. Farba 200 ml kosztuje 6 zł. Niestety w tej cenie są tylko czarne. Czerwona i zielona są po 7 zł w opakowaniu 15 ml :/. Ale jak tak spojrzałem to 200 ml czarnej bez problemu starczy na
                          5-10 transparentów.

Komentarz

ja bym coś skrobnoł z miłą chęcią , ale na moim zadupiu nie dostane ani farb , nie mowiąc o kijkach :/

Komentarz

farba na mazowieckiej - jest w sklepie od storny metra. 6zl 200ml i wszystkie kolory potrzebne (mozliwy chwilowy brak, lecz 2-3 dni i sa nowe - wiem bo juz sam kupowalem tam okolo 12 kubelkow, wiec odwiedzalem ten sklep z 4 razy)
                              ja zrobilem juz 9 transparentow, nie wysylam ich nigdzie bo nie ma gdzie... jeden mogliscie ogladac w artykule z NL o transparentach.
                              malowanie sprayem to dobry pomysl pod warunkiem jak ktos ma sprawna reke. potzreba do tego umiejetnosci, farbami mozna latwiej zrobic, bo tylko popprawia sie kontur ktory moglismy przeciez malowac olowkiem 100 razy.. sprayem nie tak latwo, grube linie itp.
                              pozdrawiam i jakbyscie mieli jakies pytanie to pytajcie, bo my jako CF przed akcja transparentowa w NL juz wykonalismy czesc transow.
                              foks
                              The Durango '95 purred away real horrorshow !

Komentarz

Pracuję...
                              X