Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co z piosenką w tramwaju jest tłok?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Co z piosenką w tramwaju jest tłok?

Teraz po odejściu Czarka Kucharskiego, ciekaw jestem czyje nazwisko zostanie wstawione za Kucharski w piosence ''W tramwaju jest tłok" chodzi mi o ten fragment (...) Dwie bramki Kucharski i dwie Sokołowski i Legia ma mistrza Polski.

Ja bym proponował: dwie bramki Zieliński i dwie Sokołowski ....
    bądź też Dwie bramki Sokół dwie Saganowski ...
    A wy co o tym myślicie?

Ja uważam że Sagan jeszcze nie zasłóżył by znalesć się w tej piosence Zielu jak najbardziej TAK
    http://free4web.pl/3/0,85693,default...E5079368F79CD8 -->zapraszam

Komentarz

no kto jak kto ale sagan jak najbardziej zaslugoje.
      Juz dawno to udowodnil.
      gr(L)chow
      Pedalskie osiedle przy skaryszaku- jak zobaczysz kogos grajacego w gale to wejdz i zagadaj.

03/04 puchar bedzie nasz no i FCB

Komentarz

A co za róznica jakie nazwisko tam bedzie? I tak w tym fragmencie piosenki kazdy wstawia co musię podoba przez co wychodzi cichutko :/
        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Wróblewski
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Dwie bramki Zieliński i dwie Saganowski
            Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

A może dwie bramki Sokołowski, dwie bramki Sokołowski 8-

Komentarz

Zamieszczone przez Ostry
                Dwie bramki Zieliński i dwie Saganowski
                Ja także jestem za tą opcją :+:
                Legia
                wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

no na pewno zielinski ale tu wlasnie saganowski by pasowal poniewaz jest to moj ulubiny zawodnik
                  Policja jest po to by nas bronić....tylko kto obroni nas przed nimi!...A.C.A.B!

Komentarz

Zamieszczone przez jacek
                    no na pewno zielinski ale tu wlasnie saganowski by pasowal poniewaz jest to moj ulubiny zawodnik
                    dodałbym do tego że Sagan strzela często a Zielek rzadko.
                    Ale Kucharza zastąpić Zielkiem w piosence popieram

Komentarz

Zamieszczone przez R@dek (L)
                      Ja uważam że Sagan jeszcze nie zasłóżył by znalesć się w tej piosence Zielu jak najbardziej TAK
                      Kto jak kto, ale to właśnie Sagan wkłada w tej chwili najwięcej serca do gry w Legii. Jak najbardziej zasługuje, by go dodać do tej piosenki.
                      PS: A może dwie bramki Piekarski? Jeśli oczywiście nie odejdzie.
                      Legia
                      wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

A może Wróblewski, bo on przynajmniej gra w ataku czasem
                        podpis cyfrowy <--------
                        ================
                        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                          Już bym wolał Wróbla, bo on przynajmniej gra w attaku czasem
                          Uważam podobnie , za Kucharskiego powinien być Wróblewski , On dosyć długo gra w Legii i czasami pokazxał klasę u mnie to on nie jest Wróblewski , tylko... METRO , a wzięło się to od tago że zapierdalala jak metro warszawskie :P

Komentarz

Zamieszczone przez zajączek
                            Zamieszczone przez R@dek (L)
                            Kto jak kto, ale to właśnie Sagan wkłada w tej chwili najwięcej serca do gry w Legii. Jak najbardziej zasługuje, by go dodać do tej piosenki.
                            PS: A może dwie bramki Piekarski? Jeśli oczywiście nie odejdzie.
                            Zgadzam się z tym że wkłada serce w gre ale chodzi oto że on unas nie pogra więcej niż rok i będzie trzeba znowu coś zmieniać :/
                            http://free4web.pl/3/0,85693,default...E5079368F79CD8 -->zapraszam

Komentarz

Jako drugi Saganowski, to nie ulega wątpilwości. Ale Zielu - mimo mojej ogromnej sympatii :+: i szacunku :+: do niego - mi tu nie pasuje. A czemu nie Svitlica? On jest u nas bardzo niedoceniany. A mistrzowska bramka w krakowie na 1:1? A ile bramek strzelił w zeszłym sezonie? Co byśmy osiągnęli bez niego? To miejsce w piosence mu się należy. Przecież kocha go cała Stolica...
                              Pokój Ludziom Dobrej Woli!!!

Komentarz

Pracuję...
                              X