Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• !!!

http://polonia.civ.pl/forum/viewtopic.php?t=231

***** az brak mi slow jakie oni maja w pizdu kompleksy... :evil: :evil: :evil:
    I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Hm.... tylko czemu oni nie są tak odwarzni jak widzą Legionistów . TYlko chwoają szale w majtki i gęba w kubeł ! Hm... to się nazywa tzw. Kzactwo za Monitorkiem , kiedy wiadomo że zza ekraniku nikt ich nie pozna

Komentarz

A skoro jesteśmy już na tym śmiesznym forum (po trzech dniach dostałem bana a za co? :evil: ) to popatrzcie co udalo mi sie wyłapać Czy to nie jest znajomy motyw...?

Chłopaki poloniści są bardzo twórczy jak widać
      Polonia Szlocha, Muranów Legię Kocha!

Komentarz

o zesz kurna , jak to panorame z Polonia w tle zobaczylem , to mnnie az zal za dupe scisnal sa zalosni :x
        http://www.legialive.pl/graf/projekt14_m.gif

Komentarz

:shock: Niezla jazda, porownajcie tylko

...

Komentarz

Widząc tą flagę nie nasuwa mi się na myśl nic innego jak xeroboje........sami by coś stworzyli jak sie mają za elitę stolicy :evil:
            Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

A jak chce ktoś poczytać co czarneccy myślą o tej splagiatowanej panoramie to zapraszam do lektury. Niestety kibice "dumy stolicy" nie dali sobie wytłumaczyc niektórych rzeczy bo wyrzucili mnie ze swego forum A tu adresik http://polonia.civ.pl/forum/viewtopic.php?t=200&start=0

Komentarz

Co do piosenek to moim zdaniem około 75% bluzga na Legię ( co może świadczyć tylko o jednym - mianowicie o tragicznych komplexach polonistów ). A co do flagi... kiedy Yakuza zobaczyłeś en projekt??

Komentarz

Oprocz tego, ze xeroboje i debile (bo sobie tego nie daja wytlumaczyc) to jeszcze lamia prawa autorskie na co jest odpowiedni paragraf :twisted:
                  Cyberf@ni Ultras Legia

Komentarz

Dalczego zawsze to samo , napinają się w necie , a na ulicy to nawet emblematu nie ma swojej drużyny ... no nic .. to jest tzw. tchórzostwo !!!! Najmądrzej to chyba ten Olo jeszcze gada , no cóż widac , że koleżka z Yrsynowa to i gadane ma

Komentarz

4 maja około godziny 11.30

To jest poprostu bezczelne z ich strony ale czego się nie robi żeby bylo o nich głośno :P
                      Poprostu Xeroboje i tyle...

Komentarz

Ja też się dopisałem do ich forum, ale juz po dniu zostały mi skasowane wszystkie 2 posty, bo naśmiewałem się z ich daszku na stadionie.
                        A co do rysuneczka, to brak mi słów, CENSORED im w dupę ( :/ sam zacenzurowałem :/ )
                        Legia
                        wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Zamieszczone przez yakuza
                          A skoro jesteśmy już na tym śmiesznym forum (po trzech dniach dostałem bana a za co? :evil: ) to popatrzcie co udalo mi sie wyłapać Czy to nie jest znajomy motyw...?

Chłopaki poloniści są bardzo twórczy jak widać

Ja sie z nimi wykłucam a oni twierdzą że nie zrobili nic złego

P.s:Witam ponownie na tym forum

Komentarz

Kolejny przykład że polonia wszystko xeruje!! jebane xeroboye nic sami nei umieją wymyśleć jeszcze pewniezrobia sobei taka flage

Komentarz

Zamieszczone przez yakuza
                              A skoro jesteśmy już na tym śmiesznym forum (po trzech dniach dostałem bana a za co?
                              jestem lepszy ja bana dostałem po 2 godzinach

Komentarz

Pracuję...
                              X